Ayrıyken ama yinede severken sizce de terbiyesizlik değil mi?

sen çocuğun bütün ümidini kırmışsın sözlerinle, ne yapsın cocuk ömrünün sonuna kadar seni mi beklesin?

o seni seviyor diye gözü başkasını görmeyecek sandın değil mi? hep peşinden koşacak ama sen ne istersen onu yapacaksın...
biz buna yok öyle 3 kuruşa 5 köfte diyoruz halk dilinde.

çocuğu hem hayatından çıkarıyorsun, hem de hala onun hayatına müdahale etmeye kalkıyorsun, yapamayınca da onu sucluyorsun, sence o terbiyesiz de sen çok mu sütten çıkma ak kaşıksın?

konusmalarınıza dikkat edin ben adam gibi size danısmaya geldm agır yorumlarınız icin değil düzgün bi sekilde yanlıs uslup diyebilirsiniz. beni nerden tanıyorsunuzda sütten cıkma ak kasıkmısın yorumunu yapma hakkını kendinzde buluyorsun ki ! ben bunu büyütüyorsam var bisey demektir aynısını siz yasasanız ohooo allah bilir napardınız! bizim bi anlasmamız vardı ben simdiye kadar eskilere dönüp bakmadım aramadım! ben sadece süphemi yazdım benle beraberkende yapmıs mıdır die! Kendisi hala biz ayrıyken yolda düzgün yürü sagına soluna cok bakma gebertirim diyebiliyosa bunu büyütmekte benim en dogal hakkımdr haddinizi bilerek konusun böyle yorumlar yaparak insanların canını sıkmayın!

Son düzenleme:
ezel in hayatı nasıl peki şu anda siz arkadaşısnız sanırım onunla tanışmak isteyen biri vardı ne oldu?

çocuğa acıdım. bişey yapmamış ama yine de kendini sana ifade etmeye kalkışmış.
biz kızlar böyleyiz ayrı da olsak hala bizi düşünsün başkasına gitmesin isteriz.
hata sende bence başlığına cevap verecek olursak senin yaptığın terbiyesizlik olmuş canım kusura bakma.

konusmalarınıza dikkat edin ben adam gibi size danısmaya geldm agır yorumlarınız icin değil düzgün bi sekilde yanlıs uslup diyebilirsiniz. beni nerden tanıyorsunuzda sütten cıkma ak kasıkmısın yorumunu yapma hakkını kendinzde buluyorsun ki ! ben bunu büyütüyorsam var bisey demektir aynısını siz yasasanız ohooo allah bilir napardınız! bizim bi anlasmamız vardı ben simdiye kadar eskilere dönüp bakmadım aramadım! ben sadece süphemi yazdım benle beraberkende yapmıs mıdır die! Kendisi hala biz ayrıyken yolda düzgün yürü sagına soluna cok bakma gebertirim diyebiliyosa bunu büyütmekte benim en dogal hakkımdr haddinizi bilerek konusun böyle yorumlar yaparak insanların canını sıkmayın!

valla güzelim hiç sadece şüpheni yazmış gibi durmuyosun bu birincisi
aynısını ben yaşasam emin ol hic böyle şeyler düşünmezdim, zaten ayrıldıgım sevgilimin facebook hesabına girip bakmak gibi bir saygısızlık yapmam, hatta şuan eşiminkine bile girmem
benim isteğimle ayrıldıysak bitmiştir o benim umrumda olmaz artık
ben büyütüyorsam bişey var demektir diyorsun da, hiç birimiz müneccim değiliz, sen yazmadan bunu biz bilemeyiz, yazdıklarına yorum yaparız, yoksa her konuda aman kesin bişey vardır başka diyip ''evet tatlım çok haklısın aynen böyle devam et'' deriz herkese
bence benim yorumum değil senin canını sıkan, daha çok gercekleri görmek ve duymak seni üzmüş anlaşılan
ayrıca seni tehdit etmesine nasıl izin veriyosun ya kendini toparla biraz, ayrıldınız siz bitti hayatınıza başkaları girebilir. seni gebertirim de ne demekmiş? yolarım ben böyle adamı. sakın siz ayrılmamış olmayasınız? sanki sadece aranız bozukmuş da bu arada birbirinizi kontrol ediyomuş gibi bi havanız var. eğer gercekten ayrıldıysanız da sana bi sorum var, ne zamana kadar birbirinizi takip ediceksiniz? ne süre sonra hayatınızda yeni birinin olması normal size göre?

ayrıca bana özel mesaj atmana hiç gerek yoktu :)))

ayrıca bana özel mesaj atmana hiç gerek yoktu :)))

hayatım konuya dönmeyecegni düsündm bu yüzden attm kusura bkma :) biz birbirimizden kopamıyoruz bitti ama biseyler tekrar cekiyor ayrılırkenki psikolojim cok farklıydı daha farklı sorunlarda vardı vs onlara girmeyeyim... aslında aramız sadece bozuk gibi tam ayrılık deil sanırım. ama o beni kontrol edebiliyorsa bende ona sert cıkabilirim bu konuda. bi yandan benle ilgileniyosun madem kalbinde tasıyosun dier yandan eskileri aramak neyn nesi deme hakkım var. cünkü geriye dönüp bakmayacak biri ve bana zamanında onlarn soyadlarını bile hatırlamadgını söylemisti birazda bu zoruma gitti. yoksa takmamak lüks deil takmam gerekirse ama insanı snirlendrmeye zorlayan nedenlerde var.

ezel in hayatı nasıl peki şu anda siz arkadaşısnız sanırım onunla tanışmak isteyen biri vardı ne oldu?

hayatım oda girmeyi cok istiyor ama vakti pek olmuyor kısa zamanda girip kendi paylasacak sanırım :) cok mutlular suan :) söz bile kesildi 10 gün gibi bi süre oluyor galiba. yüzü gülüyor hersey yolunda ve sözlüsü mükemmel onu el üstünde deil bas üstünde tutan bi insan abarttıgım kadar var :) mutlu yani kendisi size olanları uzun uzun anlatır onu hatırlamanız onu sevindirecektir :) saolun :)

kızlar ama yasamadan bilemezsiniz büyük konsmayın

cok saol canım bu sitede benle aynı seyi yasayanların oldugunu bilmekte rahatlattı beni bu kadar yorumdan sonra sorunu ciddi anlamda kendmde aramaya baslamıstm cünkü. o kadar sacma bi durum ki insan kendisini cok tuhaf hissediyor kıskanclıkta deil cok farklı bisey bu:44:

halen eski sevglisine karşı bir şey kalmış demeyimde onu unutmmaış halen aklında sanırım ki bu durumda bakması çok normal ayrıca çok tepki göstermen onu zevke getirmiştir keşke hiç bir şey söylemeseydın umursamasaydın ya en doğrusuda bu zaten sonuçta ortada biten bir şeyler var ve çocuğun böyle tepki göstermesini normal buldum çünkü sonuçta ayrısınız çıkıyo olsanız haklısın ama boşver umursama bile

Son düzenleme:
çok sevindim bütün konuları takipteydim,meğer geçmişteki affetmemekle ne kadar güzel ve doğru bir karar vermiş

içime de doğmuştu o kişi ile bişi olacağı...hadi hayırlısı açsın bir konu çoook mutluyum diye :KK66:

X