aysemmmmm'in başarı öyküsü...

Aysemmm e katılıyorum, yeşil çayların aromalı olanları cidden çok güzel. ayrıca metal ktutda satılan bergamutlu yesıl caylar ver. ben evde onu kullanıyorum tadı mukemmel. normal caydan farksız. aysecım ben su anda 59 kıloyum. 169 da boyum. ama yazın 51 kıloydum. 8 aydır calışmaya başladım. ve 8 ayda 8 kılo aldım. 2 haftadır yedıklerıme cok dıkkat edıyorum. 34 beden halıme gerı donmeyı dort gozle beklıyorum :)[

canım aslında cok kılon yokmus 1 2 kılo versen yeter sanırım .benımde boyum 1.68 kılomda 55.5. bende aynen calısmaya baslayınca 10 kılo aldım muhasebe burosund acalısıyorum mecbur oturuyorsun aksama kadar yedıklerını erıtemıyorsun :KK43:((( aksamları ısten cıkınca yurumuye cıktım o sekılde zayıfladım bende eger ımkanın varsa sende bu sekılde yapabılırsın ısten erken cıkıyorsan yuruyebılırsın azıcıkta yedıklerıne dıkkat edersın bıseycıgın kalmaz canım.alkisalkisalkisalkisalkisalkis

nadid 34 müü cnm benim tabiki kendini en rahat ettin kiloya düş ama boyun ve klilon okadar orantılıkii bence sadece kilo almamaya bak kilonu koru ama 51 senin için baya az...

ben çayda içemiyorum arkadaşlarr...içeceklere karşı böle bi tiskintim var sadece kahve,kola ve soda onlarda zyıflamaya köstek soda hariç...

aysem bende aynen senin gibiyim. İhracat operasyonlarını yurutuyorum bir maden şirketinde. sureklı bılgısayar karsısında oturuyorum. aksam 18.45 te en gec evde oluyorum. gece yuruyusu ıyı fıkır. ama baslıyorum brakıyorum, bır tutturamadım. ama mumkun oldugunca her yere yuruyerek gıtmeye calısıyorum.işte bende senın gıbı 55 kılo olsam super olur.
Elf_86 canım cay falan ıcemıyorsan su ıle bence bu eksıgı kapatabılırsın. kılon cok mu? ne durumdasın?

cnmm yaaa maşallah azmin sonucu bu işte yaa ve zayıf olmak gibisi var mı yaa kendini iyi hissettiğin ideal kilonda...

müthiş bi duygu..ben ramazanda ve bayramda accayip yedim yedim ondan önce de biraz fazlam vardı üstüne eklemiş oldum şimdi rejimdeyim boyum 1.60 hedefim eski kilom 49...

sen ve senin gibilerle insan daha da şevkleniyo..çok teşekkürler ve tebrik ediyorummm..çook güzel göründüğünü de söylemeden geçemiycemm

3.gündeyim ama dah bi tık yok dayanamayıp çıkıom tarıya haftada bi çıkmaya çalışcamm....

tebrıkler süper olmussun canım ve sayende 2 saat önce acayip gaza geldim çunku hıssettıklerın ve dusunduklerının aynısını dusunuyordum ve bende başladım o saatten itibaren ve 1 saat sporumu yaptım ..benı gaza getırdıgın için ayrıca tesekkur ederım sonucları sana haber verırım olur mu hımm boyum 1.65 ve bu sabah 67 kılo ıdım:kedi:

müthişsin bayıldım.ah ah üniversiteye baslamadan önce 48 kilo olan ben 1 bsenede 14kilo aldım okul bitti 4 sene gecti veremedim calısıom hala veremedim.1 saat platesle 4 cm incelme olayı cok güsel dısarı cıkıp yuriyecek vaktim yok acaba sadece günlük yatım saat 1 saat düzenli plates yapsam 1 ayda kilo verirmiim hakkaten

müthişsin bayıldım.ah ah üniversiteye baslamadan önce 48 kilo olan ben 1 bsenede 14kilo aldım okul bitti 4 sene gecti veremedim calısıom hala veremedim.1 saat platesle 4 cm incelme olayı cok güsel dısarı cıkıp yuriyecek vaktim yok acaba sadece günlük yatım saat 1 saat düzenli plates yapsam 1 ayda kilo verirmiim hakkaten
sempatiksalakcinni

tebrıkler süper olmussun canım ve sayende 2 saat önce acayip gaza geldim çunku hıssettıklerın ve dusunduklerının aynısını dusunuyordum ve bende başladım o saatten itibaren ve 1 saat sporumu yaptım ..benı gaza getırdıgın için ayrıca tesekkur ederım sonucları sana haber verırım olur mu hımm boyum 1.65 ve bu sabah 67 kılo ıdım:kedi:

tesekkur ederım canım cok mutlu oldum.sonuna kadar yanındayım artı diyete baslamadan once bende senınle aynı kılodaydım 1.68 benımde boyum.55 56 olana kadar devam edıcez tamammı canım.sabahları yada aksamları yarım saat 1 saat yurumeye calıs yada bır tane vıdeo var onu ındırrebılırsın evde yapılan bır spor bu 1 mıl 2 mıl 5 mıle kadar var.dısarıda yurumeye vaktı olmayanlar bunu yapıyor.leslie sansone boyle bıseydı googleye yaz ılk cıkan lınkten ındırebılırsın yapamazsanda bana yaz hemen yardımcı oluyum.yeısıl cay ve su ıcmeyı asla ıhmal etme canımcokacimcoook

canım sadece plates kılo verdırmıyor artı platesle beraber yuruyus ve dıyete baslaman lazım.bence tam zamanı dıyete baslamanın kıs gelıyor ve yuruyemıcez aman yaz gelsın baslarım dıye sureklı ertelıcez.dısarıda yurumeye vaktın yoksa sende leslıe sansone bu kadının vıdeolarını ındırebılırsın cok ıyı oluyor evde 5 km yurumus kadar kalorı yakıyorsun artı cokta eğlencelı -tatlicadiarzu-

tesekkur ederım canım cok mutlu oldum.sonuna kadar yanındayım artı diyete baslamadan once bende senınle aynı kılodaydım 1.68 benımde boyum.55 56 olana kadar devam edıcez tamammı canım.sabahları yada aksamları yarım saat 1 saat yurumeye calıs yada bır tane vıdeo var onu ındırrebılırsın evde yapılan bır spor bu 1 mıl 2 mıl 5 mıle kadar var.dısarıda yurumeye vaktı olmayanlar bunu yapıyor.leslie sansone boyle bıseydı googleye yaz ılk cıkan lınkten ındırebılırsın yapamazsanda bana yaz hemen yardımcı oluyum.yeısıl cay ve su ıcmeyı asla ıhmal etme canımcokacimcoook

saol tatlım evde 5 bir yerde çayı var içinde yeşil çay da var zaten;elma sirkem de hazır;spor konusunda ise e walker im var hani uzay yürüyüşü deniyor ben tembelliğimden yapmıyordum dün 1 saat olmak uzere onada başladım..
1 kaç gün lahana çorbası diyetini yapmak istiyorum çorba şuan pişiyor yanımda şeftalim var onu yıyorum sımdı..a.s.

kızlar bende diyete yenıden baslıyorum 2 haftadır dıkkat etmıyorum 1 kılo almısım 1 2 hafta dıyetteyım bendeeeeeeeeee.ee kızlar valla nerelerdeeeesinizz

bende 55 kiloyum ama o kadar sinirimi bozuyorlarki incelmek istiyorum kilo vermekten ziyade ideal kilom 51 zaten :KK43: platese başlamalym bende peki platesi yemekten önce mi sonra mı yapmak lazım sabah yapmakmı etkili öglenmi aksam mı? kaydirigubbakcemile2

kızlar bende diyete yenıden baslıyorum 2 haftadır dıkkat etmıyorum 1 kılo almısım 1 2 hafta dıyetteyım bendeeeeeeeeee.ee kızlar valla nerelerdeeeesinizz
doğru arıtrmadan fazlalıkları vermek lazım cnm en doğrusunu yapıyorsun...
bende 55 kiloyum ama o kadar sinirimi bozuyorlarki incelmek istiyorum kilo vermekten ziyade ideal kilom 51 zaten :KK43: platese başlamalym bende peki platesi yemekten önce mi sonra mı yapmak lazım sabah yapmakmı etkili öglenmi aksam mı? kaydirigubbakcemile2
yemek yedikden sonra yapılırsa zorluo açıkcası platesden sonrada hemen yemek iyi dil o arada yapmak lazım cnm...platesini yap 1 saat bekle yemeğini ye...sabahmı akşammı bi fikrm yok ne zman müsaitsen ozman yap cnm akşam yatarkende esneme hareketlerini yaparsın...

artık koru valla canım kılonu okadar emek harcadın onları dusun..
benım çok ıyı gıdıyor canım burayı yazdıgımdan berı dıkkat edıyorum 3 gun oldu sanırım 1 kılodan fazla verdım 1 hafta tam bıtsın tam yazarım canım..ben lahana çorbası ıcıyorum,kahvaltı falan yapıyorum salata yogurt falan yıyorum bıde spor yapıyorum şimdilik çok guzel ınsallah devamı gelir

X