Başlığa ne yazsam bilemedim..

Içim şişti onur diye tabir ettiğiniz kişiye helal olsun evlenmiş sizinle... iki kisi arasında gidip gelmişsiniz sonunda çocuk isteyincede evlenmişsiniz sizi sevmiş siz hâlâ ahmet diyosunuz. Ahmetmi kaldı ya bebek bekliyosunuz bırakın şu macera yaşama isteklerini adam sizin şansınız kaderiniz. Çok şanslısınız.

Şunu merak ediyorum biz kadınlar eskiyi düşünürüz aman hormonlar der birbirimizi koruruz peki eşiniz eski sevgilisini böyle düşünse ve arkadaşlarıyla sohbet etse onun hakkında ne düşünürsünüz? Yani mutlaka herkesin gelebilir aklına ama bu kadar düşünüp de konu açmak çok yanlış geldi bana

Aklima su geldi " kizlar efendi adam yerine p... adam tercih edermis severmis" ne kadar da dogru bi sozmus bu. Esinizi haketmiyorsunuz bence. Ahmet gel dese gidecek gibisiniz.

Kimle birlikteysen öbüründe aklın kalıyor. Ahmet seni iki kere terk etmiş zaten, Onur’la da evlenmişsin bence olabilecek en güzel sonla bitmiş hikayen. Mutlu olmalısın.

İnat ettim ve okudum,😁😁😁 Ahmet'in taaaaaaaaaa afshsgag.. neyse☺️☺️ sen eşinle mutlu ol hep🙏🙏 eskiyi düşünme

Geçmişte bi ahmet vardı. sonra onurla evlendim ...ahmet arada aklıma geliyor demeniz yeterliydi oysaki .niye bu kadar uzun yazdınız?

resmen yara bandi yaptiginiz adamla evlenmissiniz hala eski sevgilinizi dusunuyorsunuz. buradan duymak istediginiz nedir?

onur oku bunu abicim ya offf uzuldum

Kız evlenmişsin mis gibide kocan var bebek te var endaha ne ...seninki hırsını alamadığın artı hamilelikte hormonların değişmesi sonucu olan duygular sen onu boşver hiç aklıni bulandirma .bol.bol bebisle ilgili hayal kur bide bol bol iyi dinlen .bebek doğduktan sonra asla dinlenemeyecek.uyuyamayacaksin.o.zaman bu vakitlerinin degmeyecek birini düşünüp harcadigin için yanarsın.. keyfine bak kocana bak bırak bu düşünceleri :)

X