Az önce kendimden geçtim yardım

Canimm ne süpersin ya . Başladım bugün kalkıp arkadaşıma gittim. Aradı nerdesin diye arkafasimlayim dedim akşam iş buldum netten yarın arayip görüşme yapcam tabiri caizse ısrarcı olcam beni alsınlar diye. Sonrası zaten tatil günlerimi aileme ve arkadaşlarıma ayırıp onunla muhsttap olmamayı düşünüyorum bugün tv karşısında otururken sürekli tlfumu ilgilendim sinirlendi farkettim inadına gedip yatağıma yattim yatakta tlf uğraşmaya bayılırım bilir. Uğraştım o gelip yattı şimdi ben kalktm tv izlemeye . Tatlı dilli umursamaz mi olmalıyım aşkım falan diye konuşmayalı aylar oldu diyebilirim şuan aramız bozuk ve hiç konuşmuyoruz nasıl yaklasmaliyim
aynen olayı cozmussun hem tatlı dilli ol hem takma umursama. bu kadar ya . bak sen onun gibi davranmaya başlarsan o da senin gibi senin arkamdan gelmeye üstüne düşmeye başlayacak sadece rol degistireceksin zor değil bu ama sen daha akilli davranacaksin bu kadar basit hadi iyi geceler benim adam uyudu ben de yanina kıvranıp uyicam byby

aynen olayı cozmussun hem tatlı dilli ol hem takma umursama. bu kadar ya . bak sen onun gibi davranmaya başlarsan o da senin gibi senin arkamdan gelmeye üstüne düşmeye başlayacak sadece rol degistireceksin zor değil bu ama sen daha akilli davranacaksin bu kadar basit hadi iyi geceler benim adam uyudu ben de yanina kıvranıp uyicam byby
:KK9:çok teşekkürler canım iyi uykular :-)

Valiz hazırlamamakla başlayın işe. Ama oldu ki hazırladınız . O zaman gidin. Kendinize hobi edinin. Kitap okumak. El işi yapmak. Kurslara gitmek. Spora gitmek . Bi işe girmek. .. ve bir süre siz de eşinizle ilgilenmeyin. Bi bakın ne yapacak. Ona göre yol çizin kendinize

Seninde mi esin böyle canım
Evet malesef.bende konu acmayi dusunuyordum ama madem azcok ayniyiz yazayim.bizde cok severek evlendik.yeni evlendigimizde cok kiskanirdi cok ustume duserdi.zaman icinde bu guveni ona sagladim.her durumda sevgimi belli ettim sozlere doktum.ancak esime sagladigim bu guven beni mahfetti.esim simdi gidemez beni terkedemez diye agzina geleni sayiyor bana(kufur etmiyor tabi)ama kirilirmi gucenirmi yok.bende nedendir bilmiuorum baskalarina karsi lafimi esirgemeyen ben admin karsisindan bi cift soz edemiyorum.cok bunaldim.

Evet malesef.bende konu acmayi dusunuyordum ama madem azcok ayniyiz yazayim.bizde cok severek evlendik.yeni evlendigimizde cok kiskanirdi cok ustume duserdi.zaman icinde bu guveni ona sagladim.her durumda sevgimi belli ettim sozlere doktum.ancak esime sagladigim bu guven beni mahfetti.esim simdi gidemez beni terkedemez diye agzina geleni sayiyor bana(kufur etmiyor tabi)ama kirilirmi gucenirmi yok.bende nedendir bilmiuorum baskalarina karsi lafimi esirgemeyen ben admin karsisindan bi cift soz edemiyorum.cok bunaldim.
Aynısını onlar bize yapsaydı biz onlar gibi olurmu yuduk bilmiyorum . O kadar çaresiz hissettim ki kendimi aylarca hep bişeyler denedim başaramadım hep başlangıç yapmalıyım dedim başlangıçlarım beniı kısıtladigi yerde bitti iş bulmayı erteledim bulamadım gönlüme göre bi iş. İş bulmak bana bi milat olacak mesela en azından kendi paramı kendim kazanicam artık. Senin eşim ne kadar süredir böyle. ?

Aynısını onlar bize yapsaydı biz onlar gibi olurmu yuduk bilmiyorum . O kadar çaresiz hissettim ki kendimi aylarca hep bişeyler denedim başaramadım hep başlangıç yapmalıyım dedim başlangıçlarım beniı kısıtladigi yerde bitti iş bulmayı erteledim bulamadım gönlüme göre bi iş. İş bulmak bana bi milat olacak mesela en azından kendi paramı kendim kazanicam artık. Senin eşim ne kadar süredir böyle. ?
Uzun zamandir boyle.yillardir degismesini bekledim bekliyorumda.onceleri ayni senin gibiydim cok agir geliyodu bana yillar gecince galiba kabulleniyomu insan bilinmez daha az etkiliyo artik yada bastirmayimi ogreniyo insan huznunu bilemiyorum.bildigim bisey var sevip asik oldugum o adam oldu.bilmiyorum birgun donermi :KK43:

Uzun zamandir boyle.yillardir degismesini bekledim bekliyorumda.onceleri ayni senin gibiydim cok agir geliyodu bana yillar gecince galiba kabulleniyomu insan bilinmez daha az etkiliyo artik yada bastirmayimi ogreniyo insan huznunu bilemiyorum.bildigim bisey var sevip asik oldugum o adam oldu.bilmiyorum birgun donermi :KK43:
Bu çok yaralıyo zaten. Sevdiğine öyle güzel severdi ki eşim de beni . O günlerin hatrina ve söylediğin gibi o adam öldü o günlerin hatrina unutamadığın güzel günlerin için gidemiyosun ondan .

Bu çok yaralıyo zaten. Sevdiğine öyle güzel severdi ki eşim de beni . O günlerin hatrina ve söylediğin gibi o adam öldü o günlerin hatrina unutamadığın güzel günlerin için gidemiyosun ondan .
Aynen oyle.o guzel gunleri baskalrinin yaptigi gibi cope atamadim ben.bekledim bekliyorumda.o beni kirsada heeseye ragmen ona ve iliskime zarar vermekten korkuyorum.

Aynen oyle.o guzel gunleri baskalrinin yaptigi gibi cope atamadim ben.bekledim bekliyorumda.o beni kirsada heeseye ragmen ona ve iliskime zarar vermekten korkuyorum.
İçimde bitmeyen bi umut var benimde aynı senin gibi . Rabbim sabrımızın nihayetine kavuştursun inşallah bizi ve bizim gibi planları yuvalarımıza huzur versin canım. Çok uzun süredir mi evlisiniz

İçimde bitmeyen bi umut var benimde aynı senin gibi . Rabbim sabrımızın nihayetine kavuştursun inşallah bizi ve bizim gibi planları yuvalarımıza huzur versin canım. Çok uzun süredir mi evlisiniz
Evet 8yili bitirdik.ilk iki seneden onea esim cok degisti.cok dokunurdu ozamanlar ne cekip gidebilmeyi becerebildim ne onun vurdumduymaz hallerini sevebildim.yaptigim tek sey belki kimine gore zavallilik ama sevdim ve sevgi dilendim.cocuklarima baba yaptigim adamin asik olup evlendigim adam olmasini istedim.bu iste.

Evet 8yili bitirdik.ilk iki seneden onea esim cok degisti.cok dokunurdu ozamanlar ne cekip gidebilmeyi becerebildim ne onun vurdumduymaz hallerini sevebildim.yaptigim tek sey belki kimine gore zavallilik ama sevdim ve sevgi dilendim.cocuklarima baba yaptigim adamin asik olup evlendigim adam olmasini istedim.bu iste.
Ne kadar hassasiz bende böyle düşünüyodum:KK43:

Bugün malum pazar kızlar
Eşimin cumartesi pazar izinli günü
Bunun hep 1 gününü arkadaşlarına ayırır bişey demem sonraki günü de mutlaka yok idim var der yok annemler çağırıyor der beni hiçbir yere götürmez haftaicı hiç biyere çıkmam haftasonu gelsinde kocamla bi yere gidiyim diye dört gözle beklerim o da hep atlatir beni bazen götürür . Annesi arasında oğlum bizi buraya götür koştur koştur götürür benide sabah erkenden diker öğün hep Beraber gideriz . Neyse dün yine arkadaşlarıylaydi bugün de hava çok güzeldi kalktık hemen arabamla temizlikle ilgilencem bugün dedi hı yani bugüne de temizliğe ayircan öyle mi dedim evi topladım ben dışarı çıkıp dolascam dedim . Neyse hazırlanırken buda hazırlandı çıktık durağa gittik surat beş karış aylardır hiç yanımda yürümez önden inden elimi tutmaz ben tutarım bırakır ben of dedim gelmek zorunda değilsin bi deniz havası alıp gelcem bişey demedi annesi aradı teyzeler geldi bize gelin buda gezmeye gidiyoruz geliriz dedi sonra otobüs iptal olmuş seferi yarım saat bekledik gelmedi neyse benimki buralarda dolaşalım dedi yürüyoruz önden yürüyor yine geldiler benimkiler tabi eve geldik bu ben gidiyorum 1 saat sonra gelirim annelere geçicez dedi . Patladım bende yeter dedim bi rahat bıraksınlar elimi neden tutmuyorsun artk dedm yakistirmiyosun yanına annenlere gitmeye gelince karımsın geleceksin diyosun beni kadın karın yerine koymuyosun dedim kendine çeki düzen ver falan ama nasıl feryat figan bağırıyorum ağlıyorum eşyalarını topladım git dedim gitmedi oturdu bi süre ben de yanıma çağırdım konuşmaya devam ettim bak seni seviyorum yuvamız için nolur biraz çaba gösteren dedim umursamıyorsun çok yoruldum dedim ağlıyorum bi yandan duy artk beni diyorum hiç oralı değil yaklaşık 2 saat ağladım duşa girdim çıktım bu hadi gitmiyomuyz annemlere demesinmi çıldırdım yine gitme diyorum anahtari aldım kitledim kapıyı gitcem diyo ya bu kadar umursamamazlik yapma beni bu halde bırakıp gitme bak diyorm cebellesti baya gitmedi oturdu sen uyuycan ben senin başını mi beklicem bilmem ne dedi o eskidendi dedı. Karşısında sevgisizliginden okadar ağladım o kadar yalvardım ki şuan kendimden iğreniyorum acizligim egosunu tavan yaptırdı . Yakasından tutup defalarca silekeledim sadece seni istedim seni sevdim ne bu vicdansızlıgin dedim . Kızlar bu sadece bi patlama oldu kocam aylardır çok aşırı ilgisiz bana çok zoruma gidiyor artık. Bi keresinde kavga edip eşyalarımı toplamıştım ilk defa gitme demedi o gün bana ve ilk defa o gün kaldım ben salak gibi şimdi onun rahatlığı oldu onda ne yaparsam gitmez diye düşünüyo ben ne yapcam şaşırdım kaldım çok çaresiz hissediyorum hala ağlıyorum oda içerse oturuyo çok yoruldum kendime saygımı kaybettim beklemekten hep düzelir diye umut eder oldum niye bu hale geldim ki ben of of hakkınızı helal edin okuyanlar bana bi akıl verin neyapayim nasıl davranıyim bu adama ben
Birkac gun cek git

Yok yapmasin bence benim ders verme amaciyla denemisligim var.eger ondan ayrilmayi dusunmuyorsan sensizlige alistirma kocani.
Onauzluga alistirmak degil mesele. Adam gidebilecegini anlasin. Kaybetme korkusu kalmamis baksana. Nasil olsa elimin altinda diyor istedigi gibi davraniyor. Onsuzluga alismasindan ziyade onsuzlugu da tatsin biraz bence. Hem kadinin da kendine olan saygisi biraz olsun yerine gelmis olur. Bosanacaksa da bosansin yani boyle omur mu gecer yahu. Ilerde ne olacak hali

Canimm ne süpersin ya . Başladım bugün kalkıp arkadaşıma gittim. Aradı nerdesin diye arkafasimlayim dedim akşam iş buldum netten yarın arayip görüşme yapcam tabiri caizse ısrarcı olcam beni alsınlar diye. Sonrası zaten tatil günlerimi aileme ve arkadaşlarıma ayırıp onunla muhsttap olmamayı düşünüyorum bugün tv karşısında otururken sürekli tlfumu ilgilendim sinirlendi farkettim inadına gedip yatağıma yattim yatakta tlf uğraşmaya bayılırım bilir. Uğraştım o gelip yattı şimdi ben kalktm tv izlemeye . Tatlı dilli umursamaz mi olmalıyım aşkım falan diye konuşmayalı aylar oldu diyebilirim şuan aramız bozuk ve hiç konuşmuyoruz nasıl yaklasmaliyim
konuşma tabi ki. 3-5 ay sabret.
o sana ne olur konuş, benimle ilgilen diye yalvarsın, ağlasın.
kısa ve net olsun her sözün. adından başka hitap şekli kullanma.

yazık oluyor size.
sevgi dilenmek, boşamasın diye ezilmek.
ama saygı ve sevgiden mahrum bir ömrü tüketmek.
Rabbim cesaret versin.

X