Azcık stres atalım :)

Merve-81

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2016
401
220
30
Kızlar gelin hepimiz bu başlığın altina hamişlere söylenmemesi gereken ve sinir bozan cümleleri yazalim. Sonunda bir görsel oluşturup paylasacagim

Ben başlıyorum:

Ay senin yüzüne ne olmus hep kabarmissin...

iyi yapmışsın canım :)

sen iki canlısın yemen lazım. senin canın istemez belki ama bebek ister

:duduk::sinirli::skandal::sopa::ukala::KK20:

ashaha yakında süt içtim zararı olur mu gibi sorular görecez :KK70:
zararlı diyen de cıkar ben eminimki :)) doktora sordum yememem gereken tek tuk birsey dedi onun dısında hicbirsey demedi canım patates kızartması istiyor netten bakıyorum neler neler :KK45: ama istedigim birseyi yemezsem sinirleniyorum bosverdim gitti abartmadan herseyden biraz biraz goturuyorum:halay:

onu yeme zararlı bunu yeme zararlı:sinirli: bunları okumaktan duymaktan sıkıldım mesela hamileler olarak fotosentez yapalım hersey yasak olurmu ya sallamıyorum artık ya
Hamiş olafak canimiz ne isterse yemekte özgürüz bence ☺ tabiiki bazi seylere dikkat etmek lazim ama bunlari doktor söylüyor zaten

ya kızlar eşinize sinirlendiğiniz oluyor mu ? yani siz haksızsınız ama genede eşinize kızıyor musunuz? :KK70:

ya kızlar eşinize sinirlendiğiniz oluyor mu ? yani siz haksızsınız ama genede eşinize kızıyor musunuz? :KK70:
Ben ortada bi konu yokken hatta esim isteyken bile ona sinirlenebiliyorum :KK70:
Sebebi yok ama acayip sinirleniyorum bazen illa hakli haksiz arama yani bence dün ben is yerindeyim esimde ayni sekilde calisiyor ama bi anda adama acayip sinirlendim durdur yere kendi kendime ne oluyosa

Ben ortada bi konu yokken hatta esim isteyken bile ona sinirlenebiliyorum :KK70:
Sebebi yok ama acayip sinirleniyorum bazen illa hakli haksiz arama yani bence dün ben is yerindeyim esimde ayni sekilde calisiyor ama bi anda adama acayip sinirlendim durdur yere kendi kendime ne oluyosa
ay bende de öyle oluyor garibim sesini çıkarmıyor hiç :KK70: :KK70: :KK70:

ay bende de öyle oluyor garibim sesini çıkarmıyor hiç :KK70: :KK70: :KK70:
Aynen :KK70: cünkü beni bilir normalde ne kadar sinirlenirsem sinirleneyim sesimi cikarmam. Kendi kendime hallederim sinirimi. Sakin bi yapim vardir zor sinir stres olurum olirsamda cok belli etmem :KK70: dün is yerindeki sinir eve kadar devM etti ona yansiyinca oh be söyle azcik dirdir et dedi 2 senedir dirdirimi görmemis bu erkeklere de yaranilmiyo anam

Aynen :KK70: cünkü beni bilir normalde ne kadar sinirlenirsem sinirleneyim sesimi cikarmam. Kendi kendime hallederim sinirimi. Sakin bi yapim vardir zor sinir stres olurum olirsamda cok belli etmem :KK70: dün is yerindeki sinir eve kadar devM etti ona yansiyinca oh be söyle azcik dirdir et dedi 2 senedir dirdirimi görmemis bu erkeklere de yaranilmiyo anam
ahhaha :KK70: ne yapsak yaranamayız

X