Azcık stres atalım :)

Merve-81

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2016
401
220
27
Kızlar gelin hepimiz bu başlığın altina hamişlere söylenmemesi gereken ve sinir bozan cümleleri yazalim. Sonunda bir görsel oluşturup paylasacagim

Ben başlıyorum:

Ay senin yüzüne ne olmus hep kabarmissin...

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1487 gün geçti.

sweetwitch01

❤️ Bir prens ❤️ Bir prenses ❤️
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2016
6.411
6.029
32
iyi yapmışsın canım :)

sen iki canlısın yemen lazım. senin canın istemez belki ama bebek ister

:duduk::sinirli::skandal::sopa::ukala::KK20:

Wynonna

Eskiden mazikeen di:)
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2015
9.417
15.781
onu yeme zararlı bunu yeme zararlı:sinirli: bunları okumaktan duymaktan sıkıldım mesela hamileler olarak fotosentez yapalım hersey yasak olurmu ya sallamıyorum artık ya

Wynonna

Eskiden mazikeen di:)
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2015
9.417
15.781
ashaha yakında süt içtim zararı olur mu gibi sorular görecez :KK70:
zararlı diyen de cıkar ben eminimki :)) doktora sordum yememem gereken tek tuk birsey dedi onun dısında hicbirsey demedi canım patates kızartması istiyor netten bakıyorum neler neler :KK45: ama istedigim birseyi yemezsem sinirleniyorum bosverdim gitti abartmadan herseyden biraz biraz goturuyorum:halay:

Merve-81

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2016
401
220
27
ay vallahi zaten sinirliyim :KK70: birine bigün iyi bi kızacam o olacak yani sanane benim kilomdan .
Hic cekinme canim tersle :) ben öyle yapiyorum herkes haddini bilecek agaa bi iki kere güzelce cevap verdim baktim olmuyo iyiki sen tasimiyosun ben memnunum konusmayi kesebilirsin dedim. Daha çıt yok

Merve-81

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2016
401
220
27
onu yeme zararlı bunu yeme zararlı:sinirli: bunları okumaktan duymaktan sıkıldım mesela hamileler olarak fotosentez yapalım hersey yasak olurmu ya sallamıyorum artık ya
Hamiş olafak canimiz ne isterse yemekte özgürüz bence ☺ tabiiki bazi seylere dikkat etmek lazim ama bunlari doktor söylüyor zaten

Merve-81

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2016
401
220
27
Kaynanamın lafı: oğluma iyi bakta bebek ona benzesin.. bende aynaya bakıyorum sürekli:emir_bebek::halay:
Hahhaha cocugun bana benzicek diyenlere iyiki su anda sana sinir olmuyorum yoksa cidden benzer falan senden bitane daha cekemem diyorum morarmayi keyifle izliyorum

nisankralicesi

♡Chocolita❤2♡
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2016
20.558
113.606
ya kızlar eşinize sinirlendiğiniz oluyor mu ? yani siz haksızsınız ama genede eşinize kızıyor musunuz? :KK70: