Azıcık uzun ama lütfen okuyun

Şu anlattiklarindan sadece şunu söyleyebilirim adamin psikolojisi bozuk.kimse düzelmez tatlim evlenince daha kötü olur bunu unutma başka erkekmi yok yazik etme kendine
Bende oyle düşünüyorum haklısın

24 yaşındayım 3 senelik bi ilişkim vardı 3 ay önce bitirdim. Kendiside 25 yaşında nedenini sebebini bilmiyorum ama anlayamadığım bi saygisizligi var aileme karşı. Artık son zamanlar ailemi bıraktı sulaleme laf etmeye başladı. Memlekete gittik görüntülü konuşuyoruz kuzenim yanima geldi diye ona bi ton küfür etti bende ayrıldım o an snra kuzenine yazicam. ALLAH onunda yuvasını yıksın onun yüzünden benden ayrıldın fln dedi snra pişman olmuşta aradi etti beni orda rahat bıraksın diye barıştım ama döndüğümde ağzıma geleni saydım. 3 ay once ayrilmamin sebebi anneme bulasik makinesi alicaktik. Kardeşimle basinizdaki adam. Niye almiyo dedi sen ne dıyosun dedim ayrıldım şimdi ben değiştim diye yeminler ediyo Ailene en ufak kusurum olmicak diyo fln ama inanmıyorum o kadar çok anlatmadigim şey varki bunlar en yenisi
Ayyy çok çirkın sözleri .Daha sevgılıyken bole .Evlıykem gazetelerde manset olursunuz .Gerek yok

Şu hayatta insanların değiştiğini hiç görmedim. Hele ki evlenelim ben onu değiştiririm yanılgısına zinhar kimse düşmesin.

1. Kimse degismez.
2. Kufur eden, sana saygisiz davranan bu adam seni seviyor olamaz.seven saygisizlik yapmaz.
3. Ailene simdiden bu laflari soyleme cureti gosteren, bundan da cekinmeyen evlilikte daha beterini yapar.
4. Bu adamin karakterini, dusunce yapisini sevmedim. Ailene bulasik makinesini kimin alacagina nasil karisabiliyor?
5. Kac kurtar. Daha cok gencsin. Bu adam da degismez. Sadece degismis numarasi yapar.
6. Umarim degistim lafina kanip başını yakmazsin.
7. Neden hala gorusuyorsun? Her yerden engelle gitsin.

1. Kimse degismez.
2. Kufur eden, sana saygisiz davranan bu adam seni seviyor olamaz.seven saygisizlik yapmaz.
3. Ailene simdiden bu laflari soyleme cureti gosteren, bundan da cekinmeyen evlilikte daha beterini yapar.
4. Bu adamin karakterini, dusunce yapisini sevmedim. Ailene bulasik makinesini kimin alacagina nasil karisabiliyor?
5. Kac kurtar. Daha cok gencsin. Bu adam da degismez. Sadece degismis numarasi yapar.
6. Umarim degistim lafina kanip başını yakmazsin.
7. Neden hala gorusuyorsun? Her yerden engelle gitsin.
Yok görüşmüyorum 3 ay önceki konuşmaları anlattım. Bende değişmez diye düşündüğüm icin bitirdim

X