Azosperm doktor tavsiyesi

Ben varım 2 aylık bebeğim var Florya Medicalpark hediye Dağdeviren doktorumuz ürolog ise çağdaş gökhun özmerdiven Allah nasip eder inşallah 🤲🏼 ilk transferde hamile kaldım.
Sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin rabbim biz hala doktor araştırma peşindeyiz her yerden bir doktor duyuyorz ama kime gtcez blmiyorz valla

Teşekkür ederim düşündüğünüz için dünden beri biraz canım sıkkın akşam biraz kanama gibi lekelenme gibi bi durum oldu kan verdim sabah ama daha çıkmadı
İçinizi ferah tutun ben çok okudum normalmiş bunlar ay inşallah sağlıklı bir bebişiniz geliiirrrr ben heyecanlandım buradan 🧡🧡🧡

Bende varım . Bursa'da yaşıyoruz eşim azospermi fakat biz tese olduk çıkmadı . Acikkcasi burdaki tüp bebek merkezlerinden de hiç memnun kalmadik.cunku üroloji doktoru başka bir hastanede ameliyattan sonra bile yanımıza gelmedi... Bahceciye başlamak istiyoruz fakat şuan iğnelerin bitmesini bekliyoruz eşim meriofert ve ovitirelle kullanıyor 3 ay boyunca devam edecek.. umarım bizim de yüzümüze güler mevlam😔

Bende varım . Bursa'da yaşıyoruz eşim azospermi fakat biz tese olduk çıkmadı . Acikkcasi burdaki tüp bebek merkezlerinden de hiç memnun kalmadik.cunku üroloji doktoru başka bir hastanede ameliyattan sonra bile yanımıza gelmedi... Bahceciye başlamak istiyoruz fakat şuan iğnelerin bitmesini bekliyoruz eşim meriofert ve ovitirelle kullanıyor 3 ay boyunca devam edecek.. umarım bizim de yüzümüze güler mevlam😔
Bugün biz özel medicalparka gittik doktorumuz bize azosperm hastaların bi tedavi edileni birde tedavi edilmeyeni varmış galiba bizimki edilmeyeninden ama embriyoda görevli doktor geldi birz anltti işte 15 gün sonra test vericek eşim inşallah birşey bulurlar lütfen dua edin

Sanırım bizimki tedavi edilebilenn ona göre iğne verdiler demekki ama sebepsiz bilmiyoruz sebebini küçükken inmemiş testis geçirmiş büyük ihtimal o dedi doktr.. geçmiş olsun öncelikle çok dua ederim tabiki sizlerde bana edin lütfen çok zor durum arada bir aklıma geliyor yokluyor çok üzülüyorum ama elden bir şey gelmiyor beklemekten başka .. medicalpark nasill memnun musunuz tüp bebek var mı orda acaba
Bugün biz özel medicalparka gittik doktorumuz bize azosperm hastaların bi tedavi edileni birde tedavi edilmeyeni varmış galiba bizimki edilmeyeninden ama embriyoda görevli doktor geldi birz anltti işte 15 gün sonra test vericek eşim inşallah birşey bulurlar lütfen dua edin

Merhaba arkadaşlar mesut tül doktorun muayene ücretini bilen varmı birde a life ta detayli sperm testi ücretini bilen varmı bizde gideceğiz inşallah bayramdan sonra bizim de sorunumuz azospermi

Biz de bahçeci ile başlayacağız Bülent hocaya azosperm için giden var mi ??sd2 kademesindeyiz şuan yani gelişmemiş sperm . Olgunlaşması için iğne kullanıyoruz .

Biz de bahçeci ile başlayacağız Bülent hocaya azosperm için giden var mi ??sd2 kademesindeyiz şuan yani gelişmemiş sperm . Olgunlaşması için iğne kullanıyoruz .
Merhaba, biz Bülent hoca ile başladık. Eşimde sebebi belli olmayan azospermi var. Cumartesi ilk tese işlemine girecek. Taze transfer için beni de her olasılığa karşı hazırladılar. Yani tüp bebek ilaçları ile hormon takviyesi.

Ben gitmedim ama microtesede de çıkmaynca Ankara da a life hastanesi Semra hanıma gidiyorlar orada ki ürologlarla vitamin takviye ilaç iğne vs kullandırarak doğal yoldan sperm çıkışı sağlanmaya çalışılıyor isterseniz bi araştırın
Kesinlikle, tese vs olmadan A Life ta tedaviyle doğal çıkışlarımız başladı bizim bu ay

X