Erkek İnfertilitesi Azosperm

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Bizde mikrotese yaptırdık ama sonuçunu alamadık 6 ay 1 sene sonra gelin dediler japonyadan özel makinalar gelicek dendi dpermleri gğnclendirmrk için eşimdeki dpermlerin tutma ihtimalli %5 demişti doktor yani 30 kişi içinden 5 kişide tutulabyormuş bizde yaptırmadık yarıda bıraktır spermlerin daha güncellenmesi için yola çıktık bizimde 21 Haziran’da istanbulda celelettin peruya randevumuz var inşallah bu sefer bu doktor derdimize çare olur Sabırlı olalım Allah’a büyüktür
Merhaba tedaviniz ne durumda hangi aşamadasınız acaba

Ben gebe kalmak için yumurta takibi yaptırdım 2 ay kadın doğum doktorunda. Doktor gebe kalmaya engel bir durum yok eşin de spermiyogram versin dedi bu vesileyle Daha 2 gün önce öğrendik bu durumu. Ürolog araştırma sürecindeyiz doktora gidemedik bile 2 günde hala kendimize gelemedik.

aynı durumdayız

izmirde ürolog araştırıyorum ben de

siz ne aşamadasınız şu an

Ekim 13 de randevumuz var gelişmeleri paylaşırım burdan tekrar. Evet pahalı muayenesi ve ilaçlar çok tutuyor testlerde aynı sekilde 3 aylık alıyoruz ilaçları bitkisel olanları doktorun dediği yerden aliyosunuz onlarda 10 bin civarı tutuyor geri kalan iğne ve hapları reçete yazıyor eczaneden temin ediyosunuz ama onlarinda sgk bir kısmının karşılıyor geri kalanı elden almak lazım onlarda bi iğne sadece 300 küsur baya fazla. ilac bulmakta zor piyasada İlaç sıkıntısı da var eczane eczane dolaşıyoruz bi igne için kısaca zor zahmetli ve pahalı bi süreç bu sadece cellalettin peru için geçerli değil bu alanda çalışan bütün doktorlar pahalı ve ilaçlarda aynı sekilde. Umarım yardımcı olabilmisimdir
Evet çok pahalı küçücük iğneler 2,5 milyar nebido hatta iğnenin ismi ilaçları evet çok tutuyor hepsi farklı farklı kişilerden temin ediliyor kargoyla bizimkinde baya tutmuştu eczanedekilerde öyle çok tutuyor gerçekten bu süreç hem cebi hem insanı yıpratıyor inşallah son ayımızdayız bu ayın sonunda görüşmemiz olacak perudan güzel haberler olur umarım. 1 sene dolacak nerdeyse ama iyi geliyor gerçekten ilaçları bitkisel macunları vitaminleri

X