Gelinlik Modelleri Azra Akın 2.gelinliği

isabel

Kuzey Ege
Yönetici
Super Moderator
Anneler Kulübü
6 Mart 2012
17.731
27.174
48
Azra Akın, Cemil İpekçi imzasını taşıyan gelinlikle düğüne geldi. Atakan Koru ise lacivert takım elbiseyi tercih etti. Azra Akın, gelinliğinin 2 aylık bir sürede Cemil İpekçi tarafından hazırlandığını ifade ederek, "Cemil benim için çok özel biri. Bizim birbirimize uğur getirdiğimizi düşünüyorum. Bu düğünde beraber olmak beni çok mutlu etti. Aynı zamanda gelinliğimi hazırladı. Bu benim için çok anlamlıydı. İğne oyasıyla işledi. Cemil, bu toprakların kültürü ve zamanın ruhunu çok iyi harmanlayan biri. O yüzden çok mutlu oldum" dedi.

,3olEUYH8xkGA_5pfVPymDQ.jpg

,7QFNLVok4k2dEDDGuejD6g.jpg

,CR6YHKDFQ0erPFQEiVyxqg.jpg

,E_D4PT9hb0KbRhxXIkRLsw.jpg

,HkZ4ePFrEUuKf9czUBpVoQ.jpg

,MN2ZrMX3kk-lW8m1GHY_Pg.jpg

,PHgDe_URdEWJYmjyiQwH6w.jpg

,RC2wkblAqkCHqETurIdHbw.jpg

,WlWR5R3wV0yNA1vfLhJsgA.jpg

,wmAmsVJX9UW76Gs5ZitqDA.jpg

,yO7lCsJ1pESWVGwiRVJIVQ.jpg

Cemil İpekçi'yi tebrik etmek lazım , yine cok iyi bir iş çıkarmış zaten Azra'nın dünya güzeli seçildiği yarışmada da ona tasarladığı elbise en iyi tasarım seçilmişti. Gelinlikte iğne oyası kullanmak cok cok iyi bir detay olmuş, beğendim.

Varsa saç aksesuarını da ekler misiniz, duvaktan görünmüyor ama duvağı cıkardıktan sonra saçına taktığı tel ve oyadan yapılmış çok orjinal bir saç aksesuarı var.

Varsa saç aksesuarını da ekler misiniz, duvaktan görünmüyor ama duvağı cıkardıktan sonra saçına taktığı tel ve oyadan yapılmış çok orjinal bir saç aksesuarı var.

Fotoğraf olarak bulamadım ama şöyle bir video var.Burda oldukça net olarak belli.Oda yine iğne oyası ile hazırlanmış bir aksesuar

X