Baba evi

Yag123mur

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2017
5
2
İki çocukla baba evine donenlerdenim kader diyorum boşanma ma ama yasadiklarim çok ağır gelir oldu kapı dışarı çıkarmıyor babam çıkarsam annemle heryere çocuklarımı parka çıkarmam asla tek dışarı cikdigimizdada wc ye bile gitsem annemle çok uzuyor bu durum bni ama alişdim geçen veli görüşmesine cagrdi lar annemle gene gidicez heves isde daha 26 yaşındayım dudaga min renginde bir Ruj surdum dışarda babamla karsilastik ne o... kaldığı ne kahpeligim çocuğun okuluna ağlayan ağlayan gitdim bütün yol boyunca kendimi suçladım neden surdum diye artık sürmek degil görmek bile istemiyorum ruju galiba bnm için bir tranva oldu paylaşmak istedim çünkü anlatabilecegim kimsem yok

VEdeBU

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2015
6.091
11.007
İki çocukla baba evine donenlerdenim kader diyorum boşanma ma ama yasadiklarim çok ağır gelir oldu kapı dışarı çıkarmıyor babam çıkarsam annemle heryere çocuklarımı parka çıkarmam asla tek dışarı cikdigimizdada wc ye bile gitsem annemle çok uzuyor bu durum bni ama alişdim geçen veli görüşmesine cagrdi lar annemle gene gidicez heves isde daha 26 yaşındayım dudaga min renginde bir Ruj surdum dışarda babamla karsilastik ne o... kaldığı ne kahpeligim çocuğun okuluna ağlayan ağlayan gitdim bütün yol boyunca kendimi suçladım neden surdum diye artık sürmek degil görmek bile istemiyorum ruju galiba bnm için bir tranva oldu paylaşmak istedim çünkü anlatabilecegim kimsem yok
Hastalıklı zihniyet duldur laf etmesinler diyordur kendince ve siz çok büyük yüksünüz onun için
Bağımsızlığımızı kazanın derim yanlışlardan kaçarak çözemezsiniz üzerine gidin

muzurtilki

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2014
6.240
15.563

hiçbir kadın sebepsiz yere, 2 çocuğuyla boşanıp baba evine dönmez
eğer bunu yaptıysanız mutlaka önemli sebepleriniz vardır
o yüzden bence, en azından şimdilik, yanınızda oldukları için şükredin
babanız da zamanla alışır size bence
zamanla aşabilirsiniz sanki bunları
Allah yardımcınız olsun

Nar-Agaci

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2017
58
77
Yeni boşandıysanız zamanla düzene girer diye düşünüyorum.
2 çocuğunuz var. çalışmak zorundasınız. Pasif bir anneye mahkum etmeyin çocuklarınızı.

Nisanurun annesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2017
344
417
40
Babaniz sizi disari cikarmiyor ama iki cocuklu biriyle iliskiniz var garip

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1754 gün geçti.

Yag123mur

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2017
5
2
Eve var facede tanısdik gelip istediler ama ailem vermedi is konusuna gelince kapının önüne çıkarmayan biri çalışmam asla izin vermez

Benbirlaydii

Cehalet ne güzel sey, herseyi biliyorsun.
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2014
8.642
6.448
Nasıl bir zihniyet ya bu? Kadın olmak işte böyle zor bişey. Tam hayırsız kocadan boşandım kurtuldum dersin bide cahil zihniyetli insanlara maruz kalırsın. Bence o evden çık bi iş bul çocuklarını yanına al. Ömür böyle geçmez daha çok gencsin. Allah yardimcn olsun.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1362 gün geçti.

Sonbahar 35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2015
909
394
Yangın yeri...ne diyeyim nasıl rahatlasin için. ..bn çocuksuz sığamıyorum ...yaa sen iki çocukla. ..

O babana, böyle babalara vicdanlari kadar ömür versin Rabbim...bol bol bu duayı et.

Hazeer_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2012
305
224
Allah yardimcin olsun insallah baba evinden cikip cocuklarinla kendine bir hayat kurarsin. Yoksa kocandan cektigini birde babadan cekecekmissin gibi görünüyor.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1477 gün geçti.