Baba evi

Allah yardımcın olsun çokta gençsin.mutlaka çalışmalısın birikim yap bisüre sonrada ayrı eve çık.hoş onlara bile izin vermez bu adam belli ama yapmak zorundasın.koca evinde çek gel baba evinde çek çok zor

Durumun zor. Çalışmak senin için en guzeli.
Birlikte olduğun adamla iliskiniz ne boyutta ?
Baban biliyor mu? Öyleyse gerilip seni sıkıyor olabilir.
İyice düşünmeden bir şeye karar verme. Babanın baskısından kaçmaya çalışırken başka bi hataya düşme.

çalışmaktan başka çaren yok canım. benim dedem de böyleymiş anneme sebep olmuş. düzeliyolar ama genel de ölüm döşeğinde helallik alırken pişmanlıklarını söylüyolar o zaman da artık herşey için geç oluyor.

İki çocukla baba evine donenlerdenim kader diyorum boşanma ma ama yasadiklarim çok ağır gelir oldu kapı dışarı çıkarmıyor babam çıkarsam annemle heryere çocuklarımı parka çıkarmam asla tek dışarı cikdigimizdada wc ye bile gitsem annemle çok uzuyor bu durum bni ama alişdim geçen veli görüşmesine cagrdi lar annemle gene gidicez heves isde daha 26 yaşındayım dudaga min renginde bir Ruj surdum dışarda babamla karsilastik ne o... kaldığı ne kahpeligim çocuğun okuluna ağlayan ağlayan gitdim bütün yol boyunca kendimi suçladım neden surdum diye artık sürmek degil görmek bile istemiyorum ruju galiba bnm için bir tranva oldu paylaşmak istedim çünkü anlatabilecegim kimsem yok
valla el evinden anne baba evi daha iyidir. ses etme.
gücün varsa ayrı eve cık.

Durumun zor. Çalışmak senin için en guzeli.
Birlikte olduğun adamla iliskiniz ne boyutta ?
Baban biliyor mu? Öyleyse gerilip seni sıkıyor olabilir.
İyice düşünmeden bir şeye karar verme. Babanın baskısından kaçmaya çalışırken başka bi hataya düşme.

Gelip istediler ama olumsuz bakdi lar ailem bilmiyor Asla da çalışmam izin vermezler

Rabbim hayırlı koca kadar, hayırlı baba da versin... vicdan merhamet sıfır, cehalet yüzde yüz babanda.

Boşandın sen. O....luk yapmadın. Bu nasıl bir yaşam tarzı. Evden çıkamamak nedir. Her yere annenle mi gideceksin! Yazık böyle adamlar baba olmasın ya.

Koca bir tekme vuruyor, baba 100 tekme. Bu ülkede kadın olmak ne kadar zor kardeşim. Allah kolaylık versin.

Haaa bu arada ruj sürenler o....u olmuyor. Babanın kalın kafasına sok bunu

Rabbim hayırlı koca kadar, hayırlı baba da versin... vicdan merhamet sıfır, cehalet yüzde yüz babanda.

Boşandın sen. O....luk yapmadın. Bu nasıl bir yaşam tarzı. Evden çıkamamak nedir. Her yere annenle mi gideceksin! Yazık böyle adamlar baba olmasın ya.

Koca bir tekme vuruyor, baba 100 tekme. Bu ülkede kadın olmak ne kadar zor kardeşim. Allah kolaylık versin.

Ben yazacak birsey bulamadım :KK43:((
Yutkunamadım...
Çok üzüldüm, ne desem de gönlunu ferahlatsam inan bilemedim.
Rabbim yar ve yardimcin olsun yaşın da kucukmuş:KK43:

Zihniyetleri aynı bunların
Boşanmış kadına bakış açıları bu çünkü.
Kim bilir ne etti de boşandı (!)
O..... olacak korkusu var içlerinde
ALLAH topunu ıslah etsin

X