Baba sorunu

Arkadaşlar öncelikle şimdiden yapacağınız yorumlar ve önereceğiniz şeyler için teşekkür ederim sizlerle bir sıkıntımı paylaşıp önerilerinizi dinlemek istiyorum. Şimdi benim babam küçüklüğümden beri çok katı bir adamdır eskiden çok döverdi şimdi elhamdülillah el kaldırmıyor. Ama çok hakaret eder bağırır falan asla ve asla iyi birsey söylemez velhasıl kelam annemde aynı şekil. Ben bir sorunum olduğunda duygusal vs. Asla onlarla konuşamam alt katta amcam var aramız pek iyi değildir ama beni sevdiğini biliyorum yani. Şimdi de duygusal olarak sıkıntıda olduğum bir dönemdeyim ve konuşacak birilerine ihtiyacım var ama çok tereddüt ediyorum amcamın evine inip inmemekte beni anlamamasından korkuyorum Ya da babamın kulağına gitmesinden asla böyle ince ve duygusal şeylerden anlamaz çok katı bir adamdır hemen yanlış şeylere yorar yani böyle Kendini acındırıyorsun vesaire falan der Ama gerçekten ben amcamda babamı arıyorum ve ondan bir baba gibi ilgi bekliyorum o da kendi evlatları olmadığı için 40 yaşında zaten kendisi pek nasıl davranacağını bilmiyor garibim Sizce yanına inip onunla böyle bir dertleşip konuşmalı mıyım ailemin tepkilerinden korktuğum için arada kalmıştım belki düşünceleriniz beni rahatlatır Şimdiden teşekkürler
Amcanıza anlatmayın derim, çalışıyor musunuz bir geliriniz var mı?

X