babam annemi aldatıyor

bezaaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2012
2.591
4.318
Anneniz boşanmak istemiyorsa kurcalamayın. Çok zor bir durum sizin için. Bir şekilde kendinizi olayın dışında tutacaksınız.

Sassy Muffin

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2018
413
1.012
1-sevgilin var hergece karısına gidiyor, ve ilişkini karısından bile saklıyor

2-kocan başka kadınla dost hayatı yaşıyor bunu biliyorsun ama bilmezden geliyorsun

Bunun adı aşk olamaz ya benim aklım almıyor, ne bu adam bulunmaz hint kumaşı falanmı, her hatanın düzeltilebilmesi için şans verilebilir ama ihanet bambaşka bişey, bunu hiçbir zaman anlayamam!

Nurov

Less is more🪐
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2019
4.544
12.284
29
Benim babam da aldatıyo, hatta telefonunu temizlemem gerekti geçen annem kullanacak diye gözü kapalı silmeye çalıştım her haltını, tiksinmemek için görmemeye o kadar çabaladımki elim gider de tıklarım diye aklım gitti, Allah görüyo ne yapabiliriz ki benim annem de boşanmaz bunu biliyorum ortaya dökmek onu(annemi) utandırmaktan başka bi işe malesef yaramaz

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 53 gün geçti.

Sassy Muffin

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2018
413
1.012
Benim babam da aldatıyo, hatta telefonunu temizlemem gerekti geçen annem kullanacak diye gözü kapalı silmeye çalıştım her haltını, tiksinmemek için görmemeye o kadar çabaladımki elim gider de tıklarım diye aklım gitti, Allah görüyo ne yapabiliriz ki benim annem de boşanmaz bunu biliyorum ortaya dökmek onu(annemi) utandırmaktan başka bi işe malesef yaramaz
Bunu yaparken korkusu yok demekki, olsa göremezsiniz şifre vs olur. İşte görseler nolur diyodur, kaybetme korkuları yokki

lilay5

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2020
1.117
1.610
anneniz boşanmaya ikna olmuyorsa sizin daha fazla yapabileceğiniz bir şey yok malesef.

Pinkflambe

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2016
5.124
22.097
Annenizin niyeti boşanmak değil. Öğrendiği ayrıntıların bir faydası yok yani. Kabul etmiş oturuyor. Siz niye kurcalıyorsunuz? Yüz-göz olmayın hiç değilse. Farkında mısınız bu hikayede herkes durumu kabullenmiş yaşayıp gidiyor, sizin haricinizde.

beyaz lotus

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2015
5.020
6.897
Annenlw babanin samimi pozlarını çek cifte kumrular diye paylaş diğer kadın kudursun madem ...sonrada kapak olsun bazı benim yasitimda kızları olan yosmalara yaz etiketle o arsizsa sende arsız ol onun haricinde olayı desme annen bosanmayacak çünkü

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 285 gün geçti.

ince topuk

#kadıncinayetleripolitiktir!
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2016
2.007
7.358
Erkeklerin kadınlar tarafından hemen kandırılıp yoldan çıkartıldığı düşüncesi bana ters kusura bakmayın. Babanız da kadınla gayet gönüllü bir birliktelik içinde.

Anneniz ayrılmayı düşünmüyor madem bırakın herkes ne hali varsa görsün. kurcalamayın artık

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-09-2021

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 146 gün kaldı.

Bugün bebeğinizin boyun dibi bölgesinde, göğüs kemiğine doğru, kasık ve üretra (idrar yolu, vücuttaki idrarın dışarı atıldığı tüp) yakınlarında ısı üreten kahverengi yağlar oluşmaya başlar. Kahverengi yağların koruyucu özelliği vardır. Bebeği soğuk ortamlarda sıcak tutar. Kahverengi yağlar yenidoğan bebeklerde olurlar. Yetişkinlerde sadece izleri kalır. Bebeğinizin boyu yaklaşık 16 cm oldu. Ağırlığı ise yaklaşık 300 gr. civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Sourlife

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2016
1.491
2.610
Anneniz kabul etmiş durumu, kurcaladıkça annenize daha fazla zarar veriyorsunuz.
Babanız inkar edince inanmış gibi yapın, babanızı silip silmemek size kalmış.
Ama annenizle olan ilişkisine karışmayın. Belki siz olaya dahil olmasaydınız anneniz görmemezlikten gelecekti. Belki sizin biliyor olmanız gururunu kırdığı için sürekli huzursuzluk hakim evde.

tiona

Guru
Kayıtlı Üye
7 Mart 2010
27.229
12.838
43
Valla benzerlerini daha ağır bir şekilde yaşadık. Babamda annrmi çok uzun yıllar aldattı, önceleri inkar etti sonra o benim karım demeye başladı en son da kadına ev yaptı ve evi terketti biz kadını karddşim ve annrmle krndi evimizede yaşayıp dövdük. Anneme ne diller döktük boşansım diye ama bir türlü ikna olmadı. Kardeşiminde benimde işimiz gücümüz var bakarız dedik yeter ki boşan yok nuh dedi peygamber demedi bugün boşanmaya karar verdi ertesi gün vazgeçti hep boşanmaktan. Her telefonda yıllarca babamın yaptıklatını anlattı. Bizim psikolojimiz bozuldu. Adam değişmeyecek belli, annemde ikna olmadı. En son babamla konuşmamızda bana daha önceden söylediği şeyleri söylemedim sen git bir psikologla görüş kafayı yemişsin dedi.37 yaşındayım ve bu kadın hayatımıza gireli 25 yıl olmuştur Velhasıl kelam uzun lafın kısası ben artık bıraktım. Değiştiremeyeceğiniz şeyler için çaba sarfetmeyin benim en güzel yıllarım annem babam yüzünden mahvoldu. Nezaman işin ucunu bıraltım rahat ettim. Annenize söyleyin boşanmayacaksa boşuna deşelemeyin. Anneniz sürekli bu konudan yakınırsa boşanma seçeneğini sunun önüne. Yapacak biley yok.
:KK9:

kirmizi oje

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2015
2.164
4.886
Üzücü bir durum maalesef ama bu konuda bence yanlış bir tutum icerisindesiniz ve bu şekilde devam ederseniz seneleriniz o kadın ve bu gereksiz mesele ile geçecek. Belki o kadın çekip gidecek ve siz uçup giden yıllarınīza üzüleceksiniz.

Tavsiyem;

- Öncelikle o kadının hikâyelerine bakmayı bırakın. Ne yaparsa yapsın. Siz baktıkça daha kıymete biniyor kendisi.

- Anneniz boşanmak istemiyorsa bu konuları konuşmayın (onun rahatlama ihtiyacı hariç). Birbirinizi bu konuda daha çok doldurur daha çok paranoyak olursunuz. Birlikte başka şekilde vakit gecirin.

- Babanızla bu konuda yüz göz olmayın.

- Hayatınızī bu problemlerden bağımsız olarak inşa etmeye çalışın. Sorunlar geçici. Ama zaman geri gelmiyor.

flamefire

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2018
7.420
6.257
kısa tutacağım arkadaşlar.
Babamı 2017 de bir kadınla gördüm.İçimde tuttum senelerce.Annem sürekli mesajlarını yakaladı babamın.Çok detay vermiyorum.Hassas bir konu ve psikolojik olarak iyi değilim.
Kardeşim de babamın telefonunda bir şeyler gördü ve ben bir gün babamın mailini patlattım.
Kadın 2014 senesinde babama “Çıkıcam neredesin” diye mesaj atmış bunu mail olarak gördüm.2020 yılında da babamı takip etmiş ve bunları anneme gösterdim bunun üzerine babam yalanladı ve bunun üzerine annemde ve bende paranoyaklık oluştu.Resmen 2014ten beri aldatıyor.
Defalarca kadına mesaj attım uzak dursun diye ve hep inkar etti.Sonrasında instagramda profile bakma uygulaması ile kadını takip ediyorum sürekli olarak laf sokuyor baktığımızı biliyor çünkü ben mesajlarımda profilindeki şeyleri gördüğümden bahsettim ve bunun üzerine elinde kalpli balon ve babamın baş harfi yazılı tişörtle resim attı.İşte böyle aşağılık bir kadın bu.
Kocası öldü bu kadının ve benimle yaşıt kızı var.
Bu kadın da annemin bir zamanlar evine aldığı ekmeğimizi yedirdiği,kahve içtiği ARKADAŞI!!!
Annem ve ben paranoyak olduk annem maalesef boşanmaya yanaşan biri değil ama sürekli de kavga ediyorlar ve ben sürekli olarak kötü rüyalar görüyorum..Dün rüyamda babam ve o kadın annemle evliyken annemden habersiz evleniyorlardı.
BABAM HEP İNKAR EDİYOR ANNEM DE ŞANS VERİYOR AMA SÜREKLİ DE KAVGA EDİYORLAR..
Babamla çok atışıyorum.
Erkek arkadaşa karşı geliyor geçen gün erkek arkadaş konusu açıldı ve neymiş o konu dedi bilmiyorum dedi ben de” Biz her şeyi biliyor muyuz” dedim.
Gerçekten...
Bir şey daha eklemek istiyorum.
Babamı o kadınla gördüğümü anneme söylediğimde babam beni yalancı olarak suçladı ce hakaret etti bana.Sindiremiyorum bunu.
Kendi öz babam bana yalancı dedi..İftira atıyor dedi...
Tüm bu olanları kaldıramıyorum sindiremiyorum babamın yaptıklarını...Paranoyak olduk rüyalarıma bile giriyor ve kadın hep laf sokucu hikayeler atıyor :/
Boşansın annen

flamefire

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2018
7.420
6.257
kısa tutacağım arkadaşlar.
Babamı 2017 de bir kadınla gördüm.İçimde tuttum senelerce.Annem sürekli mesajlarını yakaladı babamın.Çok detay vermiyorum.Hassas bir konu ve psikolojik olarak iyi değilim.
Kardeşim de babamın telefonunda bir şeyler gördü ve ben bir gün babamın mailini patlattım.
Kadın 2014 senesinde babama “Çıkıcam neredesin” diye mesaj atmış bunu mail olarak gördüm.2020 yılında da babamı takip etmiş ve bunları anneme gösterdim bunun üzerine babam yalanladı ve bunun üzerine annemde ve bende paranoyaklık oluştu.Resmen 2014ten beri aldatıyor.
Defalarca kadına mesaj attım uzak dursun diye ve hep inkar etti.Sonrasında instagramda profile bakma uygulaması ile kadını takip ediyorum sürekli olarak laf sokuyor baktığımızı biliyor çünkü ben mesajlarımda profilindeki şeyleri gördüğümden bahsettim ve bunun üzerine elinde kalpli balon ve babamın baş harfi yazılı tişörtle resim attı.İşte böyle aşağılık bir kadın bu.
Kocası öldü bu kadının ve benimle yaşıt kızı var.
Bu kadın da annemin bir zamanlar evine aldığı ekmeğimizi yedirdiği,kahve içtiği ARKADAŞI!!!
Annem ve ben paranoyak olduk annem maalesef boşanmaya yanaşan biri değil ama sürekli de kavga ediyorlar ve ben sürekli olarak kötü rüyalar görüyorum..Dün rüyamda babam ve o kadın annemle evliyken annemden habersiz evleniyorlardı.
BABAM HEP İNKAR EDİYOR ANNEM DE ŞANS VERİYOR AMA SÜREKLİ DE KAVGA EDİYORLAR..
Babamla çok atışıyorum.
Erkek arkadaşa karşı geliyor geçen gün erkek arkadaş konusu açıldı ve neymiş o konu dedi bilmiyorum dedi ben de” Biz her şeyi biliyor muyuz” dedim.
Gerçekten...
Bir şey daha eklemek istiyorum.
Babamı o kadınla gördüğümü anneme söylediğimde babam beni yalancı olarak suçladı ce hakaret etti bana.Sindiremiyorum bunu.
Kendi öz babam bana yalancı dedi..İftira atıyor dedi...
Tüm bu olanları kaldıramıyorum sindiremiyorum babamın yaptıklarını...Paranoyak olduk rüyalarıma bile giriyor ve kadın hep laf sokucu hikayeler atıyor :/
Hem anneniz hem babanız hemde otekı kadın hepsı suclu en madumu sızsınız

gul2016

Popüler Üye
Pro Üye
13 Kasım 2019
4.062
10.166
49
Babanızla böyle yüz göz olmayın. Bu konu annenizi ve babanızı ilgilendiren bir konu. Anneniz de bildiğine göre boşanıp boşanmayacağına kendi karar verir. Siz karışmayın bundan sonra.