babam annemi aldatıyor

zeynepp_8

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2024
7
0
18
Off nereden başlayacağımı bilemiyorum. Yazarken utanıyorum. Annemle babam 25 yıllık evliler ve babam sürekli tiktok izliyor. Bazen dikkatimi çekiyor genelde kadın videoları izliyor . Ben de işkillendim telefonundan hesabına baktım kullanıcı adını falan değiştirmiş anonim takılıyor. Asıl kötüsü kadınlara mesaj atmış güzelim vs. Mesaj kutusunda kötü kadınlara yer belirt tarzı şeyler yazmış . Kendimi çok kötü hissediyorum resmen annemi aldatıyor. Ve annem öyle dünyalar tatlısı bir kadın ki bunları asla ama asla hak etmiyor annemin yüzüne nasıl bakıyor anlamıyorum. Annem babamın bir dediğini iki etmez babamı gerçekten seviyor. Ben şimdi ne yapmalıyım sadece ben biliyorum. Ablama mı sözylesem ne yapsam bilemedim. Hesabını çaktırmadan kapatsam mı ne yapsam of of

ya annemin dikkatini çekmiştir belki ama mesajlardan falan zerre haberinin olduğunu zannetmiyorum

Muhtemelen o kadar araştırmamıştır ancak hissediyordur. Ben olsam dediğim gibi yapar kararı anneme bırakır, kararına da saygı duyardım

Off nereden başlayacağımı bilemiyorum. Yazarken utanıyorum. Annemle babam 25 yıllık evliler ve babam sürekli tiktok izliyor. Bazen dikkatimi çekiyor genelde kadın videoları izliyor . Ben de işkillendim telefonundan hesabına baktım kullanıcı adını falan değiştirmiş anonim takılıyor. Asıl kötüsü kadınlara mesaj atmış güzelim vs. Mesaj kutusunda kötü kadınlara yer belirt tarzı şeyler yazmış . Kendimi çok kötü hissediyorum resmen annemi aldatıyor. Ve annem öyle dünyalar tatlısı bir kadın ki bunları asla ama asla hak etmiyor annemin yüzüne nasıl bakıyor anlamıyorum. Annem babamın bir dediğini iki etmez babamı gerçekten seviyor. Ben şimdi ne yapmalıyım sadece ben biliyorum. Ablama mı sözylesem ne yapsam bilemedim. Hesabını çaktırmadan kapatsam mı ne yapsam of of
Bir dediğini iki etmediği için aldatılıyor zaten
😑Yaramıyor cogunlukla bu erdem, ilişkilerin her türlüsünde

Annenizle babanızın sorunu bu aslında. Siz karışmayın bana kalırsa.
Yalnız bu şekilde devam edemem annemin bilmesi lazım diyorsanız söyleyin annenize. Annenizin bunu zaten biliyor ve göz yumuyor olma ihtimalini de aklınızın bir köşesinde tutun.

Annenizle babanızın sorunu bu aslında. Siz karışmayın bana kalırsa.
Yalnız bu şekilde devam edemem annemin bilmesi lazım diyorsanız söyleyin annenize. Annenizin bunu zaten biliyor ve göz yumuyor olma ihtimalini de aklınızın bir köşesinde tutun.
o ihtimal bana kafayı yedirtecek zaten biraz daha beklemeyi düşünüyorum babamın hareketlerini izleyeceğim

Anneniz öğrenirse boşanırmı?
Muhtemelen bilip umursamıyodur anneniz

edemez çünkü yalanlayacağı hiçbir şey yok açıp kendi hesabını gösteririm ayrıca ekran kilidini sadece biz biliyoruz babamdan başka kimse yapamaz :KK43:
Evet doğrusu bu ama annenin ayrılmaya gönlü olmazsa benim dediğim şekilde oluyor malesef. Ben söylerdim bu arada.

X