Babam arkamda durmuyo

Öncelikle ablaları çok sevdim, kimse yapmaz bunu. Siz de iyi niyetinizi onlardan almışsınız ama kendinizi ezdirmeyin. Kendi evinize sizi sokmayacaklar nerdeyse. Abi madem sizin karşınıza geçip gevşek gevşek sen artık el oldun senin kocan var babam sana yardım etmesin diyor, o zaman az gururlu olsun da sizin ve ablalarınızın söz hakkı olduğu eve yerleşmesin. Ablaları devreye sokup abiyi gönderin bence.

Öncelikle başınız sağolsun mekanı cennet olsun annenizin...O nasıl bir şey ya annenizin eşyalarını satmışlar yazık sanki eve yerleşmek için yeni şeyler almışlar ben size söyliyim Allah gecinden versin babanıza bir şey oldun mu abim vs diyip biz oturalım senin evin kocan var der ben sana söyliyim ona göre dikkat et çekinme altta kalma büyüğüm o diye susma çünkü oda çakallık yapıyor belli...

Ev sizin üstünüze sanırım?atın evden onları babanız kalsın madem tek başına kalabilir veya yemeği yapılsın işi görülsün derseniz söyleyin düzgün davransınlar ev sizin sonuçta istediğiniz zaman şutlarsınız.

Evde sadece sizin ve ablalarınızın hakkı olan evde üvey abinizin oturmasına ne gerek var. Babanız da belli ki size destek çıkmıyor madem öyle tapu sizin üzerinize hepsini evden çıkartın babanıza da yakın bir ev tutun daha az kiraya kendi evinizi de kiraya verin oradan karşılayın evin kirasını. Böyle çok ezileceksiniz yazık günah size de

eşyalarimi poşete tıkarak bana yollayan, benim evimde benim anneme ait tek bir eşya bile bırakmayan evime de çoreklenmeye çalışmanin adini babama bakmak bize yakişır ile degistiren ponçik abimi aninda şutlarım eşyalarinida gider elimle posetlerim.
mala mülke takilmam ama muameleye takilirim.
abi ile yenge fazla uyanik geldi bana

e sizin kocaniz varsa babasi size yardim etmeyecekse evden çıksin bir zahmet.
babasinin verdigi 20 bin ile ev sahibi olduğunu saniyor heralde onu koyacak önunuze pişirip.
oyle soylerse aylardir kirasiz oturdugunuza sayin diyip çikarin evden.
zaten siz evden cikarinca babacina bakmayacagina eminim babanizida yaniniza alirsiniz

Herkese merhaba. Derdim uzun biraz sizinde fikirlerinize ihtiyacım var. İlk olarak anne ve babamın ikinci evliliğinden tek bir çocuğu benim. Babamın daha önceki evliliğinden bir abim var annemin de uzakta 4tane daha çocuğu var. Annem 5ay önce vefat etti. Annemin kızları yani ablamlar biz kirada oturuyoruz diye bize yardım ederek ev aldılar bu ev benim üzerime. Babam çok az bı miktar kattı 20 bin. Neyse annem vefat edince bende evliyim bu arada küçük bebeğim var. Abim babama bakmak bana yakışır dedi annemin vefatından 3gun sonra babamın evindelerdi karısı ve iki yeğenim.annemin bütün esyalarini satıp yerine yeni eşya aldılar annemin anısı kalmadı. Ben bişey demedim ev benim ama babama iyi bakılsın dedim benimde kendi oturduğum evim
var.abimler ev alicakti hatta alın kiraya verin kirasını bile alın dedim. Ramazan'ın ilk günü abim beni çağırdı birsuru şey söyledi sen evlendin babama söyle sana yardım etmesin. Senin ihtiyacın yok kocan var gibi şeyler söyledi ben küstüm abime, babamada hepsini söyledim neyse geldi benden özür diledi. Sonra benim oraya gitmemi istemediler gitmedim biseyde demedim babam hzuurlu olsun dedim oradaki bütün eşyalarımı bı cop poşetine tıkayıp getirdiler neymiş bazalarin altları doluymuş. Artık bu son damlaydi babamda bunlar olurken hiç sesi çıkmadı hiç beni kollamadi bu kızın annesi yeni vefat etti noluyo size bunun evinde oturuyorsunuz demedi bu zamana kadar annem vefat etmeden öncede yapmadıklarını bırakmadılar bana ben hiç sesimi dahi cikarmadim babam arada kalmasın diye ama bu son yaptıkları taşırdı. Sizce bunları evden çıkarmalı miyim. Eşim işten çıkarıldı ihtiyacım var kimse sormadı ihtiyacın varmı diye .Ayrıca annemde hiç sevmezdi bir çorba dahi yapıp getirmisligi yoktur yengemin annem sağken annemde eminim istemiyordur onların kalmasını ne yapmam lazım akıl verirmisiniz
Abinleri evden çıkartın. Baban kalsın ama

Şaka gibi okurken ben sinirlendim insanlar ne kadar uyanıklar sanki annenizin ölmesini beklemişler. Allahım sen sabır ver ben katil olurdum. Hem annemin eşyalarını satacaklar hem de benim eşyalarımı çöp poşetiyle bana verecekler. Yemin ederim eşyalarını kapının önüne koyardım. Siz olması gerekenden çok fazla iyi niyetlisiniz karşı taraf da fazlasıyla kurnaz. Yapılması gereken şey belli en başta yapmazsanız ilerleyen zamanlarda iş daha da çirkinleşecek bence. Madem o kadar babanıza bakmak istiyordu alıp kendi evinde baksaydı.

Konu güncellemesi olarak arkadaşlar abim herkese bizi evden çıkarırsa şu kadar para vericek diyomus babasida para katmış eve benim kulağıma geldi artık son damlaydi onuda doldurdular cikaricam evden babam gelirse yanıma Alicam gelmezse evi satıp kattığı parayı babama vericem

Herkese merhaba. Derdim uzun biraz sizinde fikirlerinize ihtiyacım var. İlk olarak anne ve babamın ikinci evliliğinden tek bir çocuğu benim. Babamın daha önceki evliliğinden bir abim var annemin de uzakta 4tane daha çocuğu var. Annem 5ay önce vefat etti. Annemin kızları yani ablamlar biz kirada oturuyoruz diye bize yardım ederek ev aldılar bu ev benim üzerime. Babam çok az bı miktar kattı 20 bin. Neyse annem vefat edince bende evliyim bu arada küçük bebeğim var. Abim babama bakmak bana yakışır dedi annemin vefatından 3gun sonra babamın evindelerdi karısı ve iki yeğenim.annemin bütün esyalarini satıp yerine yeni eşya aldılar annemin anısı kalmadı. Ben bişey demedim ev benim ama babama iyi bakılsın dedim benimde kendi oturduğum evim
var.abimler ev alicakti hatta alın kiraya verin kirasını bile alın dedim. Ramazan'ın ilk günü abim beni çağırdı birsuru şey söyledi sen evlendin babama söyle sana yardım etmesin. Senin ihtiyacın yok kocan var gibi şeyler söyledi ben küstüm abime, babamada hepsini söyledim neyse geldi benden özür diledi. Sonra benim oraya gitmemi istemediler gitmedim biseyde demedim babam hzuurlu olsun dedim oradaki bütün eşyalarımı bı cop poşetine tıkayıp getirdiler neymiş bazalarin altları doluymuş. Artık bu son damlaydi babamda bunlar olurken hiç sesi çıkmadı hiç beni kollamadi bu kızın annesi yeni vefat etti noluyo size bunun evinde oturuyorsunuz demedi bu zamana kadar annem vefat etmeden öncede yapmadıklarını bırakmadılar bana ben hiç sesimi dahi cikarmadim babam arada kalmasın diye ama bu son yaptıkları taşırdı. Sizce bunları evden çıkarmalı miyim. Eşim işten çıkarıldı ihtiyacım var kimse sormadı ihtiyacın varmı diye .Ayrıca annemde hiç sevmezdi bir çorba dahi yapıp getirmisligi yoktur yengemin annem sağken annemde eminim istemiyordur onların kalmasını ne yapmam lazım akıl verirmisiniz
çıkar gitsin .
senin evinde oturup seni adam yerine koymayanlara ne merhameti ?
ağbi ağbi değil baba baba değil. ağbin zaten babana maaşı için bakacak .
aldığı maaş yeter

Babanızı çıkartmayın ama diğer ikisini yollayın gitsin. Nankörler

X