Babam dar pantolon giydirmiyor

Zehraozcan

Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2014
37
1
9. Sınafa gidiyorum ve kız lisesindeyim. Kız lisesine isteyerek gittim tabi. Ama babam 2 senedir bana dar pantolon giydirmiyor. Hep bol paça giyiyorum ama bizim okulda da herkes dar giyiyo ve bende onlara bakarak dar giymek istiyorum sizce ne yapmam gerek nasıl giyinmeliyim bide benim tarzım spor olduğu için hep tişört bol pantolon giyiyorum ve tarzımı da hafiften değiştirmek istiyorum. Mesela dar pantolon giydiğim zaman üstüne kalçamı kapatıcak bişey giymem lazım nerden bulabilirm yani sevdiğiniz mağazalar neresi yardımcı olursanız çok sevinirim

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

9. Sınafa gidiyorum ve kız lisesindeyim. Kız lisesine isteyerek gittim tabi. Ama babam 2 senedir bana dar pantolon giydirmiyor. Hep bol paça giyiyorum ama bizim okulda da herkes dar giyiyo ve bende onlara bakarak dar giymek istiyorum sizce ne yapmam gerek nasıl giyinmeliyim bide benim tarzım spor olduğu için hep tişört bol pantolon giyiyorum ve tarzımı da hafiften değiştirmek istiyorum. Mesela dar pantolon giydiğim zaman üstüne kalçamı kapatıcak bişey giymem lazım nerden bulabilirm yani sevdiğiniz mağazalar neresi yardımcı olursanız çok sevinirim

dar pantalona salaş ,bol uzun bluzlar kazaklar,tunikler gömlekler giyebilirsin. bunları stradavirius,pull and bear,polo garage,zara,mango,koton,bershka dan bulabilirsin..

Bershka, Stradivarius, Pull & Bear, H&M ucuza güzel şeyler bulabileceğin yerler.

Arkası uzun önü daha kısa tişörtler tunikler var.. Yada önü arkası aynı uzunlukta güzel modeller var onlardan al, darpaça kotla kombinlersin..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X