Babam için dua eder misiniz?

usb

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2010
72
1
Babamın pankreasında kist var. Yarın biyopsi yapılacak. İyi huylu mu kotu huylu mu belli olacak. İyi huylu olması ve sağlığına kavuşması için dua eder misiniz lütfen...:KK43:

Baba delisiyim ben ve hiç kıyamam BABA kelimesini duyduğumda içim titrer.
Rabbim şifasını versin tez zamanda babanızın,dilerim daha uzunnn yıllar huzurla sağlıkla bir arada olursunuz.
Ve tüm babalarımız,annelerimizle inşallah...

Okuyabildigim kadar dua okudum.. Allah kabul etsin ALlahim basindan eksik etmesin..saglik sihhat versin insallah..

USB,
Fatiha ve ihlas surelerini okudum.
Peygamber efendimiz ve ehlibeytinin ruhlarına hediye eyledim.
Babana Rabbim şifa versin inşallah diye dua ettim.
İnşallah her şey yolundadır, tahliller temiz çıkar.
Allah'ım şifa versin herkese...

Siz de "Ya Şafii" ismini tekrarlayın (zikredin) bol bol...

allah acil şifalar versin.inşallah sonuçları iyi çıkar ve sağlığına kavuşur.

rabbbim yarıdımcınız olsun... inşallah kötü birşey çıkmaz... güzel haberlerinizi bekliyoruz inş.

Bende babanıza dua okudum Allah kabul ederse İnşallah...
Allah yardımcısı olsun, sağlığını sıhhatini esirgemesin ...

Bende dua ettim babanız için.. Rabbim bol şifalar versin,uzun uzun ömürler versin inşallah..
Umarım kötü bir sonuç çıkmamıştır?

Bende Fatiha ve İhlas suresi okudum.Allah acil şifalar versin.babanın önemini çok iyi bilirim.Allah kimseyi babasız bırakmasın.ben babasız büyüdüm.şimdide kızımı babasız büyütüyorum...

Babamın pankreasında kist var. Yarın biyopsi yapılacak. İyi huylu mu kotu huylu mu belli olacak. İyi huylu olması ve sağlığına kavuşması için dua eder misiniz lütfen...:KK43:

Cok cok gecmis olsun canim..baba deyince akan sular durur benimicin..babami 56 gun once kaybettim.insallah babanizin sonuclari iyi cikmistir..bol bol dua edecembabaniz icin..rabbim sifa verir insallah tez vakitte.amin

Bende Fatiha ve İhlas suresi okudum.Allah acil şifalar versin.babanın önemini çok iyi bilirim.Allah kimseyi babasız bırakmasın.ben babasız büyüdüm.şimdide kızımı babasız büyütüyorum...

Allah yardımcın olsun hande_sultan inşallah kızın hayırlı bir evlat olur, başarılı olur ve hayırlı bir mesleği kazancı olur.. hayatınız boyunca tüm zorluklarla en kolay şekilde başa çıkabilirsiniz..

ben de konu sahibi için Fatiha okuum Rabbim acil şifalar versin..

X