Babam icin dua edin Allah rizasi icin

Başınız sağolsun canım, Rabbim mekanını cennet eylesin
Teyzen için müsait olunca dua okuyacağım inşallah
Allah rahmet eylesin, sizlere sabır ve kolaylık versin. Ben de Fatiha okudum teyzenize.
Ben de Fatiha okudum Allah mekanını cennet eylesin
Allah razı olsun kizlar Rabbim sizlere sevdiklerinle beraber sağlıklı ömürler versin inşallah çok teşekkür ederim arkadaşın konusuna yazmış bulundum hakkını helal etsin

Allah razı olsun kizlar Rabbim sizlere sevdiklerinle beraber sağlıklı ömürler versin inşallah çok teşekkür ederim arkadaşın konusuna yazmış bulundum hakkını helal etsin
Aşk olsun. zamn kardeslik zamanı. Teyzenin nasibi bol imiş.
Bak kaç kişinin duasını aldı garibim. Allahim yerinde Firdevs cenneti bahçesinde olsun

Baban nasıl? Makinadan ayrıldı mı?
Hayır. Akc. Enf olunca yeniden kanama olur diye uyutuluyor hala. Bu hafta deneyecekler
.uyanır inşallah babam
Yatak yarası açılmaya başlamış
İçim o kadar acıyor ki. Ben o yaralı kişilere pansuman yaptım hep. Can acılarını bilirim. Şimdi Babamda olması.

Yatak yarası bakımı aslında çok basit inşallah en kısa zamanda enfeksiyon olmadan makinadan rahat bir şekilde ayrılır ve en kısa zamanda ilk önce servise sonra eve taburcu olur.

1 tane aldım Allah kalıcı hayırlı şifa versin.

Rabbim acil sifalar versin insallah bebegimi uyutup okuyacağık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…