babam, oğlum, arkadaşım, aşkım, herşeyimdin sen..

:KK70: sanırım böyle..
ek bilgi: ikimiz de master kabulu aldık aynı ülke, aynı okuldan.. kendimi şanslı masa'da yarışıyo gibi hissediyorum.

Doğru Anlamışım Demek ki..
Sordum ki Yanlış Bir Şey Yazıp Seni Kırmamak İçin..

''Kendi Sonunu Kendin Hazırlamışsın..''

Başka Diyecek Bir Şeyim Yok..

valla sayfaları ara ara okudum yine burda da atışmalar olmuş konu kaynamış gitmiş sevgili tdk :) ne diyim yapılcak bişey yok yani, hayat devam ediyor deyip yeni aşklara bakıcaksın, zor değil, unutmak bunu sen de iyi biliyorsun diye tahmin ediyorum. arkadaşımı kaybettim triplerine hiç girme, onun da yenisi bulunuyor inan ki. burdan çıkarılacak tek ders "bırak babanı, hayatta kendine bile güvenme".. çok daha edebi şeyler yazıcaktım ama arada öyle saçma sapan konular dönmüş ki hevesim kaçtı:KK19:

valla sayfaları ara ara okudum yine burda da atışmalar olmuş konu kaynamış gitmiş sevgili tdk :) ne diyim yapılcak bişey yok yani, hayat devam ediyor deyip yeni aşklara bakıcaksın, zor değil, unutmak bunu sen de iyi biliyorsun diye tahmin ediyorum. arkadaşımı kaybettim triplerine hiç girme, onun da yenisi bulunuyor inan ki. burdan çıkarılacak tek ders "bırak babanı, hayatta kendine bile güvenme".. çok daha edebi şeyler yazıcaktım ama arada öyle saçma sapan konular dönmüş ki hevesim kaçtı:KK19:

ay evet seni çok iyi anlıyorum vallahü konuyu kilitlicem o derece soğudum ben de :KK70::KK70:

ay evet seni çok iyi anlıyorum vallahü konuyu kilitlicem o derece soğudum ben de :KK70::KK70:

Bu hisleri ben de yaşadım..
O da benim babam;oğlum aşkım;arkadaşımdı..Çıkarına göre davrandı o;bense aşka göre..Sonuç o yara almadı ben aldım..Değer verdiğim ;bana değer verdiğini sandığım insanın ;bana aslında değer vermediğini anladım..Ben affetmek istedikçe o duyarsız davrandı..Belirsiz davrandı..Laf sokmalarımla gerildi..
Sonuç bu..
Ki o sana bir aşk vaad etmemiş;sen kendi kendine gelin güvey olmuşsun gibi;bana darılma sakın..Yanlış anlamadıysam..
Ki bizim aramızda bir ilişki varken böyle oldu..
Bence bu olanlardan sonra arkadaş olarak da kalamazsın.İki kişiyi birden idare etmiş..
Artık arkadaşlığını falan düşünmemelisin..Onu seviyorsan bile onur yapmalı ;önüne bakmalısın..

Son düzenleme:
Bu hisleri ben de yaşadım..
O da benim babam;oğlum aşkım;arkadaşımdı..Çıkarına göre davrandı o;bense aşka göre..Sonuç o yara almadı ben aldım..Değer verdiğim ;bana değer verdiğini sandığım insanın ;bana aslında değer vermediğini anladım..Ben affetmek istedikçe o duyarsız davrandı..Belirsiz davrandı..Laf sokmalarımla gerildi..
Sonuç bu..
Ki o sana bir aşk vaad etmemiş;sen kendi kendine gelin güvey olmuşsun gibi;bana darılma sakın..Yanlış anlamadıysam..
Ki bizim aramızda bir ilişki varken böyle oldu..
Bence bu olanlardan sonra arkadaş olarak da kalamazsın.İki kişiyi birden idare etmiş..
Artık arkadaşlığını falan düşünmemelisin..Onu seviyorsan bile onur yapmalı ;önüne bakmalısın..

Alınmam canım geriye donüp bakınca evet aslında böyleymiş; ama insan işte bekliyor birşeyler anlatabiliyor muyum? Normalde herşeye mantıkla bakan bir insandım hatta çevrem bana duygusal odun ve kütük derDİ. :) ta ki.. :) bilmiyorum ya o ilgi gerçekten sevgili olmak istiyomuş gibi gelmişti. valla ne bililyim yalanmış işte babana bile güvenmicen ki gidip elin oğlunu seviyosun dimi.. şimdi intikam zamanı zaten o yüzden bu kadar keyifliyim. çok özledi konuşmak istiyor buluşmak sohbet etmek.. ama kararı verdik bi kere durmak yok yola devam :))

aa çok tebrikler. İkiniz karar vererek mi başvurmuştunuz aynı ünv ye? keşke aranız iyi olsaydı rüya gibi geçerdi o master :)

Ama sizin hatanız da yok değil.İlişkisi düzgün gitmese bile bulaşmamalıydınız...Bunu da düşün...

X