Babamdan kurtulamiyorum lutfen akil verin bana

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Nenekorkud

Yaşamak yaralanmaktır. Yaralanmak da güzel...
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2020
534
676
Yuk olamam deyip deyip misliyle yuk olmaya sebep olmus anneniz, bunu daha baska nasil gozune sokabilirsiniz ki acaba?
Artik ugrasmayarak ✌🏻 belki ben cekilince anlar... Cnku artk onnla cabalamama karari aldm kolay kolay da kararmdn vazgecmem✌🏻

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-06-2021

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 141 gün kaldı.

Bebeğinizin saçları artık yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Bir ay içinde belki bebeğinizin saçları 1 cm den uzun olacaktır. Uyurken solunuza doğru yatarken bacaklarınızın arasına bir yastık almanız bacaklarınızı paralel tutmanıza ve böylece daha rahat uyumanıza yardımcı olacaktır. Eğer annede hemoroid görülürse buz torbaları veya ilgili merhemler yardımcı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Nenekorkud

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2020
534
676
Vasi tayin edilmeniz gerekli durumu belgelendirip çocuk gibi üstünüze alıp yetkileri kısıtlayacaksınız
Bunun icin kanitlari belgelendirdigimde nereye basvurmam gerekiyor? Yardmcci olr msnz bilgnz varsa? Kendm degil de annem olabilir mi vasi? Ben siyrilmak istrym artk 🥺 annen olmazsa mecbur kendme alaym o zmn

Bebeğinizin saçları artık yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Bir ay içinde belki bebeğinizin saçları 1 cm den uzun olacaktır. Uyurken solunuza doğru yatarken bacaklarınızın arasına bir yastık almanız bacaklarınızı paralel tutmanıza ve böylece daha rahat uyumanıza yardımcı olacaktır. Eğer annede hemoroid görülürse buz torbaları veya ilgili merhemler yardımcı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

utangacusengec

telli turnam selam götür sevdiğimin diyarına 🎶
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2015
594
601
Annemin benden baska kimsesi yok. Kardesim de bu yil mezun oldu liseden. Maddi olarak tek dayanak benm. Esimle yardmci olalim bosan kurtar kendni biz bakarz sana diyorz sizin vebalinize giremem kendi yuvanizi gecindirin diyor. Kardesim de meslek sahibi olursa o da atanp giderse napacaksn diyorm Allah buyuktur napayim ki diyor ben cildiriyorm ama o da hakli. Esim de bir yere kdr yardm eder. Ayni anda iki eve bakamaz
Niye kardeşiniz de atanıp da uzaklaşsın ki. En başında atandığınız şehre annenle kardeşini de almalıydın biraz geç olmuş bunu söylemek için çünkü çoktan evlenip kendi yolunuzu çizmişsin.

Nenekorkud

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2020
534
676
Niye kardeşiniz de atanıp da uzaklaşsın ki. En başında atandığınız şehre annenle kardeşini de almalıydın biraz geç olmuş bunu söylemek için çünkü çoktan evlenip kendi yolunuzu çizmişsin.
Atandigimda neden benle gelmediklerini acikladim ustteki cevaplarmda. Su anki durumum icin de gec degil hicbir sey,yapilacak bir sey var mi diye danismak icin yazdim. Yargilanmak ve bir seyler yapmadigimi duymak icin degil ✌🏻cnku fazlasiyla yaptim...

svc

Guru
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2010
855
656
Bunun icin kanitlari belgelendirdigimde nereye basvurmam gerekiyor? Yardmcci olr msnz bilgnz varsa? Kendm degil de annem olabilir mi vasi? Ben siyrilmak istrym artk 🥺 annen olmazsa mecbur kendme alaym o zmn
Aile ve sosyal politikalar bakıyor her tür
Sulh hukuk mahkemeleri bakıyor sanırım oraya başvuracaksınız

serkaps

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2015
3.676
6.203
Eksik harflerden dolayı okuyamadım. Okuma sabrını gösteren bana da anlatabilir mi?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1311 gün geçti.

Nenekorkud

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2020
534
676
Eksik harflerden dolayı okuyamadım. Okuma sabrını gösteren bana da anlatabilir mi?
Onemli olan derdimi paylasip fikir almak oldugu icin pek de takilmadim eksik meksik. Siz bosverin fikrinize de luzum yok ✌🏻

Nenekorkud

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2020
534
676

elfakkaya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2015
91
218
30
İnsanların sorumluluklarını üstünüze almaktan vazgeçin. Babanız borç yapmış ve bunun sorumluluğunu kendi üstlenmek zorunda. Borcunu nasıl ödeyeceği, ödemezse neler olacağı, parasının yetmemesi hepsi ama hepsi babanızın bileceği iş. Nasıl yaparsa oyle yapsın. Anneniz de bu şartlar altında hala babanızın yanında kalmak istiyorsa bu da annenizin seçimi. Ve bu secimin sorumluluklarını siz degil anneniz yüklenmeli.
Elinizi ayağınızı her şeyden çekin. Anne babanızın ebeveyniymis gibi davranmaya devam ederseniz, ne onlar yetişkin gibi davranabilirler ne de siz kendi çocuğunuza yeterli düzeyde iyi bir ebeveyn olabilirsiniz. Kimlikleriniz çok karışık.

Tembelmuallime

Anne Diye Abartmayın Büyümedim ben👗👠
Kayıtlı Üye
1 Mart 2020
737
1.185
Dupleks bir eve geçip kapısını ayırıp annenler ayrı siz ayrı oturmuş olursunuz.. Hemde 2 ev kirası değil 1 ev kirası odersiniz normalden biraz fazla vermiş olursunuz.
Babanız dan da acilen kurtulun elbette.
Siz keşke atandiğinizda annenizi ikna edip yaniniza taşisaydiniz yanlışı burada yapmişsiniz. Okadar kredi falan cekeceğinize babanıza,güzel bir düzen kurabilirduniz.
Annenizde yük olmayayım falan diyor ama baya baya hayatınıza stresi sokmuş sizede yazık anne kardes nasıl aklınız kalmasın.
Eşine de yazık ona da üzüldüm . Anneniz artık boşanmalı bu adamdan kardesinize de yazık .. annelik böyle değil ki üzgünüm ama annenize çok kızdım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.