Babanıza sevgilinizi nasıl söylediniz yardım lütfen ?

defnemahsarglu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2015
372
193
Bende babama erkek arkadasımı anlatmayı düsünüyorum 1-2 seneye kadar evlilik hemen deil ama en azından iliskinin bir boyutu olmalı değilmi? ama gel gelelim babama bunu soylemek zor olacak babam kıskanc bir insan nasıl anlatacağımı bilemiyorum sevgilim oldugunu soylesem cok tepki verebilir bir fikrim yok sizlerinde yasam tecrubelerinden yararlanmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz?:)

Konuyu takipteyim ilerde lazım olcak :KK51:
Bende tanıştırma konusunda çekingenim ama, mesela askerliğini yaptı mı? İşi var mı?
Biz bunları tamamlıyoruz ondan sonra tanıştırmak daha uygun.
Tabi iyi tanıyıp öyle tanıştırmak gerek.

Bende babama erkek arkadasımı anlatmayı düsünüyorum 1-2 seneye kadar evlilik hemen deil ama en azından iliskinin bir boyutu olmalı değilmi? ama gel gelelim babama bunu soylemek zor olacak babam kıskanc bir insan nasıl anlatacağımı bilemiyorum sevgilim oldugunu soylesem cok tepki verebilir bir fikrim yok sizlerinde yasam tecrubelerinden yararlanmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz?:)
annene söyle o anlatsın uygun bir dille.

Konuyu takipteyim ilerde lazım olcak :KK51:
Bende tanıştırma konusunda çekingenim ama, mesela askerliğini yaptı mı? İşi var mı?
Biz bunları tamamlıyoruz ondan sonra tanıştırmak daha uygun.
Tabi iyi tanıyıp öyle tanıştırmak gerek.
elbetteki öyle askerliğini yaptı ve calısan birisi bencede mantıklı düsünüp oyle karar verilmeli ama baba skntılı olunca is cok zorlanıyor sanki off :KK43:

Çok güzel bir konu.

Daha söylemedim.

Ama yanına götürüp, direk tanıştırmayı düşünüyorum. Şaşırsın azıcık.

elbetteki öyle askerliğini yaptı ve calısan birisi bencede mantıklı düsünüp oyle karar verilmeli ama baba skntılı olunca is cok zorlanıyor sanki off :KK43:

Bence annenize bahsedin önce o babanızla konuşsun.
Durumu kabullenir öyle tanıştırırsınız.
Bak askerliğini yapmış, e işi de var bence bi tanımakta fayda var falan der öyle toparlarsınız.
Hatta hemen istemeye gelsinler öyle tanışma fasılları falan uzarsa çok daha zorlu olabilir eğer babanız zor biriyse.

Babam ile ne kadar arkadas gibi olsak da cekindim soyliyemedim. Anneme soyledim, babamada soylesin diye.

Biz korkumuzdan birak sevgiliyi, istemeye gelecek olan sevgilimi bile soyleyemedim. Annem kiza gorucu gelecek dedi. Oyle oldu.

X