Babası içkici olan var mı ?

Herseyhayal33

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Mart 2021
5
0
25
Her gün içiyo iyice zıvanadan çıktı artık doz nedir bilmiyor dün evden bi çıktı daha da eve gelmedi sabahın 5 ine kadar uyuyamadım arıyorum telefonu açan eden yok en sonunda aradı yüz üstü düşmüş uyumuş olduğu yere hastaneye götürmüşler 2 saat falan da orda uyumuş ayılamamış beni aradığında hâla sarhoş gibiydi sabahın 6 sında taksiyle eve geldi sonra yüzsüz gibi özür dileme falan yok ben onun yüzünden uykusuz kaldım 4 saat uyudum beni çağırdı yok bana krem al kahvaltı hazır olunca çağır bilmem ne beni köle gibi görmesi artık zoruma gidiyor gözümde çok aciz bi insan kızına niye bunları yaşatır bi insan annem hayatta değil üstüme düşmesi gerekirken yaptığı şeye bakın bu olay dün oldu...geçenlerde de yanımda okey oynuyo merhaba çok güzelsiniz bilmem ne önüne gelene yazıyor bi keresinde kafası hafif güzel gibiydi ama ne dediğin bilincindeydi kadın sen bana ne hediye alcan diye sordu babam olcak kişi de sana şeyimin kıllarını yollayacam dedi 🤦‍♀️ benim yanımda baba demek içimden gelmiyor artık sizlerin babası nasıl normal baba nasıl davranır yemin ederim bilmediğim için soruyorum onu seviyo musunuz

Bu adamla yaşamak zorunda mısınız?
Yok işte yok hiç bişey istediğim gibi olmuyor akrabalar hayırsız anne yok destek çıkan yok okulu kazansam pandemi var gidemiyorum bi kere ben ayrı eve çıkmak istiyorum dedim evlen bence sen artık dedi dalga geçer gibi 22 yaşına geldin dedi karşı çıkar yani kadın sığınma falan onlar zaten hikaye inan meraklı değilim mecburum işte elimden bir şey gelmiyo

Tedavi istemiyor zorla götursen

Etrafa zarar veriyor diye şikayet oluyor diye

Korkuyorum bakamıyorum desen
Çünkü bakim evleri var
Bir yolunu bulsan ne bileyim Bir sey de diyemiyorum
Çok agresif bi insan can çıkar huy çıkmaz ben nasıl burdan kurtulcam onu düşünüyorum aslında

Çok agresif bi insan can çıkar huy çıkmaz ben nasıl burdan kurtulcam onu düşünüyorum aslında
Tamam bende onları dedim

En Mantıklı olan da bu

Korkuyorum bakamıyorum kayboluyor etrafa zarar veriyor bana zarar veriyor deyip dilekce yazıp alkoliklerin tedavi olduğu bir hastaneye yatırmak yoksa gerçekten çekilmez

Babam nadiren içer yılbaşında bir keresi kafası güzel olmuştu. Ama hiç sevmediğim erkek kuzenim alkolik evli çocuklarıda var. Bayram günü bile kendi ana babasının evinde sarhoş oldu benimle tuhaf tuhaf konuştu. Hastaneye yatırılması gerekiyor ama kendinin istemesi gerekiyor. Ben nasıl sigarayı bırakamıyorsam alkolikler de bırakamaz içemeyince agresifleşirler. Babanızla bu konu hakkında konuştunuz mu yaşınız müsaitse baba evinden ayrılın derim.

Her gün içiyo iyice zıvanadan çıktı artık doz nedir bilmiyor dün evden bi çıktı daha da eve gelmedi sabahın 5 ine kadar uyuyamadım arıyorum telefonu açan eden yok en sonunda aradı yüz üstü düşmüş uyumuş olduğu yere hastaneye götürmüşler 2 saat falan da orda uyumuş ayılamamış beni aradığında hâla sarhoş gibiydi sabahın 6 sında taksiyle eve geldi sonra yüzsüz gibi özür dileme falan yok ben onun yüzünden uykusuz kaldım 4 saat uyudum beni çağırdı yok bana krem al kahvaltı hazır olunca çağır bilmem ne beni köle gibi görmesi artık zoruma gidiyor gözümde çok aciz bi insan kızına niye bunları yaşatır bi insan annem hayatta değil üstüme düşmesi gerekirken yaptığı şeye bakın bu olay dün oldu...geçenlerde de yanımda okey oynuyo merhaba çok güzelsiniz bilmem ne önüne gelene yazıyor bi keresinde kafası hafif güzel gibiydi ama ne dediğin bilincindeydi kadın sen bana ne hediye alcan diye sordu babam olcak kişi de sana şeyimin kıllarını yollayacam dedi 🤦‍♀️ benim yanımda baba demek içimden gelmiyor artık sizlerin babası nasıl normal baba nasıl davranır yemin ederim bilmediğim için soruyorum onu seviyo musunuz

anlıyorum sorunların varda her konuna özel yeni üyelik alıp duracak mısın ?

Kazen Bey aslında böyle işin cılkını çıkaran üyeleri ifşa etseniz ne güzel olurdu :ıslık::KK68:

bu cılkını çıkarmamış zaten açtığı konulardan 3 hesabına da ulaşılıyor. Biz bunu kötü niyetli yapanları zaten deşifre ediyoruz. Bu kuvvetli muhtemel uyduruk adres ile üye olup şifresini unutuyor.

Gencecik kızsın içince napıcağı belli olmaz. Allah korusun sapıtabilir. Senin yanında söyledikleri hediye vs normal değil:Bi yolunu bulup iş okul vs o evden ve o tehlikeli adamdan uzaklaşmalısın maalesef

Değişmiyorlar benim annemi babası öyleydi içer mahalleye rezil ederdi anneannemi dayagı küfürü bitmezdi. Küçücük yaşımda cok kızardım anneme ne diye günlerce kalıyoruz diye ama annemde annesine kıyamazdı özlerdi gider kalırdık yılda bir kaç hafta. Cocujlarla oyun oynamaya giderdim dedemin taklidini yapardılar utandıgımdan eve gelip bişeyde diyemezdim içime atardım. Şimdi yaşlandı diye içemiyor ama gençliğinde ne çocuklarına ne eşine bi faydası olmuş.
okulunuzu bitirip iyi bir iş bulup yollarınızı ayırmanız lazım ilk başta maddi olarak iyi oluncaya kadar ev arkadaşı vs düşünebilirsiniz.

X