Babası içkici olan var mı ?

Konu sahibi şimdi hangi hesabına ulaşacağız okur musun buradan bilmiyorum kardeşin var mı yok mu yalnız mısın ama kendi başının çaresine bakmalısın. Evet kolay değil bu tarz bir tanıdığım var o yıllar önce evlenmiş ve şuan mutlu bir ailesi var babası da en son alkol içe içe öldü babasının arkasından üzülmüyor bile anlatsam romanlara konu olur senin için dilerim güzel günlere kavuşursun.

Bir işe girseniz, ufak bir apart tutsanız hem okul hem iş biraz zor zamanlar yaşarsınız ama en azından bu durumdan kurtulabilirsiniz.

Babamin alkoliklik seviyesini soyle anlatayim. Genc yasta iki bobreginden oldu. Su anda diyalize bagimli. Seviyor muyum sorusuna gelirsek. Onunls iliskimiz karmasik. Tuhaf bir sekilde hem kendine hem bize cektirdikleri icin cok kiziyor hem de seviyorum. Ama huylu huyundan vazgecmiyor. Bizimki diyalize ilk basladigi zamanlarda hastaligini bir kabullenemedi once. Ickiden hemen kopamadi. Tabii artik bobrekler islevini yitirdigi icin komalik oldu kac kere vucudu odem yapti. Korkudan oyle birakti. Simdi arada sarapla birayla agiz calkaliyor.

Hergün dua ediyorum benim babamda düzelsin artık akıllansın kendine gelsin diye ama hala düzelmiyor. Çok şükür ki kendi kurduğum yuvada böyle şeyler yaşamıyorum Allah da yaşatmasın benim cocuklarimin babasi oyle olmasin. Allah yardimcin olsun insallah kurtulursunuz.

X