Doğuma Hazırlık Baby Shower yapanlar bana yardım edin

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

ozgeozer26

İmamoğullarının küçük kaçak gelini
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2015
108
60
27
Baby shower yapmak istiyorum ama öyle bir liste hazırladım ki bu parti bebeğimin ihtiyaçlarından daha pahalı oldu. Evde ve kendim yapmayı düşünüyorum. Siz nasıl yaptınız?

Diş buğdayını düşünüyorum zaten ve daha önce kardeşime diş buğdayı yaptığımız için yapılması gerekenleri biliyorum. Ama doğumdan önce de bana bir eğlence olsun diye baby shower da istiyorum. Çünkü düşük tehlikem var. Zorunlu yatmak zorundayım ve sıkıldım. Bırkaç saat eğleneyim istiyorum.

canım benim anlamadım düşük tehlikesi varsa baby shower nasıl yapıyorsun ??adile naşitin bale yapması gibi birşey olur bu olmaz yani... böyle durumlarda babyshower zaten yapılmaz .... ben senin yerinde olsam böyle riskli bir durumda eğlenmeği bir kenara bırakırdım kendime de laf getirtmezdim

Benim çocuğum düşebilir ama olsun gelin hem de Amerikan usulü doğacak olmasını kutlayalım... bunu demiş olmuyor musun _ hayır şaka mı bu_ ben bir kısımları mı kaçırdım yaaa düşük riskin var- senin canın sıkıldı çocuğunun doğacak olmasını kutlamak istiyorsun ??

İster amerikan tarzı kutlarım ister italyan bu seni ilgilendirmez. Çocuk benim hayat benim. Sen baby shower yaptıysan nasıl yaptığını anlat yoksa lütfen cevap yazma. Ben baby shower yapan arkadaşlara sordum, yapmayanlara değil. Atarını git başka konuda yap lütfen.

Canım eğer malzemelerini internetten almak istersen : herdekora diye bir site var. Uygun fiyatla tabak, çatal, bardak, afiş, süs bulabilirsin. Aile büyüklerinden destek iste, gün hazırlığı gibi birşeyler yapsınlar. Sen de git bir börek ve kuru pasta siparişi ver. Çayını demle, ayranını al pilavını yaptır bir akrabana varsa.
Ne olacak maksat kutlamak değil mi, ister baby shower ister kutlama de ne fark eder :KK66:
Hem gönlün olur, hem çok pahalıya çıkmaz.
Kendini yorma ama olur mu?
Sevgiler :KK200:

Baby shower yapmak istiyorum ama öyle bir liste hazırladım ki bu parti bebeğimin ihtiyaçlarından daha pahalı oldu. Evde ve kendim yapmayı düşünüyorum. Siz nasıl yaptınız?

Canim ben daha yapmadim ama yapmayi dusunuyorum. Bir kac arkadasimin partisine katildim.
Arkadasin da dedigi gibi aile buyukleri ya da arkadaslarin yiyecek ikramlari halledebilir. Herkes bir sey yapsin (patates salatasindan boregine istedigin seyler) genelde limonata ve cay veriliyor partide. Onlari halledersin zaten.
Suslemeler icin de anladigim kadariyla senin cikip alacak durumun yok. Internet bazi siteler var ucuz. Bebegin cinsiyetine gore istedigin renklerde bir kac sus al asilabilecek. Bir de bulursan ucan balon.
Ayrica bu partilerde ozel pasta siparisi veriliyor ama o sana pahaliya gelebilir. Bence pastasiz da olur.
Ayrica baby shower oyunlari olsun mutlaka. Arkadaslarinla partide yapabilecegin bir suru masrafsiz oyun fikirleri var internette

X