Bebek İkinci El BabyNeo Yeni Nesil Yıkanabilir Bebek Bezi - 3 adet

Rabbit11

Guru
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2011
22
0
Merhabalar,

Hamileyken 3 adet BabyNeo Yeni Nesil Yıkanabilir Bebek Bezi satın almıştım. Ancak sonradan hazır bez kullanmaya karar verdim, bu bezleri hiç kullanmadım. Almak isteyen var mı? Ürünü aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz. Tanesi 30TLye satılıyor. Ben tanesini 18TLden vereceğim. Dediğim gibi 1 kez bile kullanmadım. Almak isteyenler bana yazabilirler.

BabyNEO Yeni Nesil Yıkanabilir Bebek Bezi (1 Beden) - e-bebek.com

elde yıkamak istemediğin için mi kullanmadın? yoksa vakit mi olmuyor ?
aynı ürünün pamuklusundan tam set aldım bende. Doğumdan sonra bakıcaz nasıl kullanışlı mı değil mi..

elde yıkamak istemediğin için mi kullanmadın? yoksa vakit mi olmuyor ?
aynı ürünün pamuklusundan tam set aldım bende. Doğumdan sonra bakıcaz nasıl kullanışlı mı değil mi..

Yıkamakla uğraşamayacağımı düşündüğüm için hazır bez kullanmaya karar verdim. Doğumdan sonra da gördüm ki gerçekten onunla uğraşamayacağım ve hazır bez kullanıyorum. Zaten yalnızca 3 tane almıştım.

çok pahalıya almışsınız,ben yurtdışından bir siteden tanesi 6 dolara aldım.yani 11tl,kargo dahil fiyat bu.denemeye değer olduğunu düşündüm ve ikinci kızımı beklerken yeni doğum yapan arkadaşımın yeni doğan bebeğinde denedim:sonuç mu? :))))mükemmelllll,sızdırmaz,emici,ince ve çok ekonomikkkk:)

çok pahalıya almışsınız,ben yurtdışından bir siteden tanesi 6 dolara aldım.yani 11tl,kargo dahil fiyat bu.denemeye değer olduğunu düşündüm ve ikinci kızımı beklerken yeni doğum yapan arkadaşımın yeni doğan bebeğinde denedim:sonuç mu? :))))mükemmelllll,sızdırmaz,emici,ince ve çok ekonomikkkk:)

nereden acaba bende düşünüyorum da almayı ve ya konu sahibi en son oluru nedir? uygun verirsen almayı düşünebiliirm

bende bu bezlerden almayı düşünüyorum yurt dışından nerden aldınız öğrenebilirmiyim birde yeni doğana kullanılabiliyormu acaba

X