bacağımdaki kedi çizik izleri

bendekidurumlar

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2015
1.276
820
3 ay önce kedi sahiplendim. ilk birkaç hafta acemilik önlem almamıştım ve kedim bacağıma asılarak tırmanıyordu tırnakları pantolonumdan geçip baya derin çizikler yaptı bacağımda birçok çizik oldu. 3 ay önce olan çizikler hala iz halinde duruyor fito krem almıştım ama tam düzenli kullanmadım. şimdi yeniden sürmeye çalışıyorum. bu izler yavaş yavaş geçer mi sizce

3 ay önce kedi sahiplendim. ilk birkaç hafta acemilik önlem almamıştım ve kedim bacağıma asılarak tırmanıyordu tırnakları pantolonumdan geçip baya derin çizikler yaptı bacağımda birçok çizik oldu. 3 ay önce olan çizikler hala iz halinde duruyor fito krem almıştım ama tam düzenli kullanmadım. şimdi yeniden sürmeye çalışıyorum. bu izler yavaş yavaş geçer mi sizce
Düzenli kullanın ve kesinlikle kantaron yagı varsa sürün.
Minik yavrunun tırnaklarını kesin.

biraz uzun sürede de olsa geçiyor, merak etmeyin 😻

Çiziğin derinliğine göre zaman alıyor tamamen geçmesi. Ama neredeyse hepsi geçiyor hiçbir şey yapmasanız da. Hiç kullanmadım ama kantaron yağından herkes çok memnun. Süreç hızlanır bence de.

Ben de aynı derdi çekiyorum. Çok hareketli benim yaramaz da bir dakika yerinde durmuyo sürekli koluma bacağıma saldırıyor

X