Bacak dolgusu yaptıran var mı?

Tamam canım şimdi oldu bende sahte bir kişi yani amelıyat olmadan buraya yazan biri sandım,evet seni biliyorum canım ve inan bana senin sonucun başarılı ufak tefek aksiliklerde nazarlığın olsun güzel arkadaşım benim :nazar: rötuşun nasıl sargıyı çıkarmışsındır. Memnunmusun.
Kendi doktorumuz için diil de bunu genel olarak her doktor için söylüyorum zaten hastasının arkasında durmalı sonuçta ciddi bir rakam söz konusu ücret olarak ve ben hala iç huzur olarak rahat diilim hep evladım aklıma geliyor acaba onun hakkınımı yiyorum diye, çok vazgeçicek oldum ama hayırlısı dedim artık bir daha biriktiririm diyerek avutuyorum kendimi, eee ve insan emeğinin karşılıgını almak istiyor neticede buda bizlerin en doğal hakkı
Ahh canım dinlenemedim ki bir türlü, bir hafta yatıcam diye bayram temizliği falan, artık bugun birazcık dinlenirim hoş uyuyabilicek miyim oda var:)) 6 da çıkıcam çünkü lolide acayip heyecanlı telefonda birbirimizi ağırlayıp duruyoruz :))) güzel dileklerin için tşk ederim balım inşlh dediğin gibi çok güzel olur herşey ben zaten tam teşkilatlı gidicem yanımda resimler fotolar falan götürcem:)) doktor bakıp delimidir nedir demezse iyidir :)))) ama napıyım artık son olsun istiyorum bu 3 ediyo :)) yoruldugumuda hissediyorum karşılıgını alıp artık son bulsun diye dua ediyorum RABBİM ellerimizi boş çevirmez dilerim cümlemizin...

Yarın ameliyatı olan arkadaşlar şimdiden çok geçmiş olsun benim doğum günüm yarın oruç tutucam inşallah ama akşama pasta kesersek mumları hepimiz için üfleyeceğim kızlar merak etmeyin :)) Allah yardımcımız olsun inşallah..bu arada ben uzun zamandır giremiyordum geçenlerde f.bye foto göndermiştim.bugün o aradı aklıma geldi de girdim şimdi kaldığım yerden devam ederek okudum:)) h.f ile f.b arasında kararsız kaldım..bana da bir akıl verin lütfen yaa h.f silikon yapacak şeytan diyor yap kurtul ama iz kalıcak ve onu da sorun edersem diye korkuyorum..f.b hem ankarada yani bir problem olduğunda gidip görüşmem daha rahat olur ama o da yağ enjekte edecek ve eriyecekler sonra bir daha yaptır falan filan..işte bilemedim...:KK43:(
Doğum günün kutlu olsun canım. yağ mı silikon mu kararını sen vericeksin. acelen yoksa loli ve leydiyi bekle çok erime oluyor mu? hoş bunlar tamamen bünyeye ait birşey ama genelde fb nin yağları daha kalıcı. benim idolüm ikcanımvar:)) :nazar::nazar::nazar:şimdi daha iyi olmuştur eminim.
ikicanımvar bana mail atar mısın yeni halini canım?

Son düzenleme:
Heysenhacettepeli gece heyecandan unuttum canim dogum günün kutlu olsun :)) kanatcim habersiz birakmicam hastanedeyim simdi:))

Guzel dileklerin icin sagol canim uyuyamadim bir turlu gram uyku yok napicam bilmiyorum sabah:KK43:( bizde yag enjekte olucaz doktorumuz dusundugun doktor fb acelen yoksa bizi bekle genelde arkadaslar erime problemi yasamadi fazla inslh bizde yasamayiz gelismeleri sabahtan itibaren paylasmaya baslarim:)) dualarinizi eksik etmeyin nolur arkadaslar loli giremedi foruma oda dualarinizi bekliyor iyiki varsiniz hepinizi seviyorum...

Allah yardımcınız olsun en güzel kök hücreleri eklesin doktor:KK66:)

Doğum günün kutlu olsun canım. yağ mı silikon mu kararını sen vericeksin. acelen yoksa loli ve leydiyi bekle çok erime oluyor mu? hoş bunlar tamamen bünyeye ait birşey ama genelde fb nin yağları daha kalıcı. benim idolüm ikcanımvar:)) :nazar::nazar::nazar:şimdi daha iyi olmuştur eminim.
ikicanımvar bana mail atar mısın yeni halini canım?

Sağol kanatçım:)) ben haber bekliyorum su an f.bnin asistanlarından fiyat bilgisi için:)) ama kafam inanın çok karışık dün gece rüyama bile girdi:KK43:( erime olur kesin bende çünkü okul başlıyor eylülde ve okulda en azından gün içinde hiç olmadı 200 merdiven inip çıkıyorum bence eritir bu tempo:KK43:( ama ikinci seansı daha uygun fiyata yapıyorsa yağ silikondan daha mantıklı geliyor

Kizlar ben ciktim uyandığımda loliyide almislardi simdi onu bekliyorum bacaklari henuz göremedim kendime geliyim yazarim daha:))

Kizlar ben ciktim uyandığımda loliyide almislardi simdi onu bekliyorum bacaklari henuz göremedim kendime geliyim yazarim daha:))

çook geçmiş olsun leydicim..dilerim istediğin gibi olur..işlerimden dolayı fazla giremiyorum..ama aklım gönlüm burda emin olun..loliyede sanada acil şifalar,güzel güzel bacaklar...ehhhh darısı tüm isteyenlerin başına..

3 haftada asagi yukari belli oluyo:KK66: erimiycekler ins

Ins canim tek istegim bu cektgmiz sıkıntı lara degsin ins.bu arada doktorum kontrol etti bn eger karin bolgesinde ihtiyac olursa islak kavitasyon yaptirayimmi diye sordum oda hic gerek olmyacak en fxla alti ayda karnin dumduz olur cok yag aldim dedi.insallah dogrudur cnm.simdi hala karnim sekilsiz duruyor ne zaman toparlanir cnm senin bu konuda bilgn var.hatirlyabiliymusun

Ins canim tek istegim bu cektgmiz sıkıntı lara degsin ins.bu arada doktorum kontrol etti bn eger karin bolgesinde ihtiyac olursa islak kavitasyon yaptirayimmi diye sordum oda hic gerek olmyacak en fxla alti ayda karnin dumduz olur cok yag aldim dedi.insallah dogrudur cnm.simdi hala karnim sekilsiz duruyor ne zaman toparlanir cnm senin bu konuda bilgn var.hatirlyabiliymusun

Ben lipo oldugumda cok az yag alinmisti fazla yagim yoktu. Ama ayva gobegim vardi dumduz oldu. 3 ayda falan tam sekil aliyor canim merak etme:KK66:

Kizlar hepinize ayri ayri cok tesekkur ediyoruz :)) hersey yolunda ayni odadayiz loli ile azicik kestiriyo o suan ikimizde iyiyiz biraz kalktim yurudum bacaklar guzel gibi daha algilayamadim:)) dileyen isteyen herkese nasip etsin Rabbim...

Kizlar hepinize ayri ayri cok tesekkur ediyoruz :)) hersey yolunda ayni odadayiz loli ile azicik kestiriyo o suan ikimizde iyiyiz biraz kalktim yurudum bacaklar guzel gibi daha algilayamadim:)) dileyen isteyen herkese nasip etsin Rabbim...

Amin leydicim amin:)) inşallah dilediğiniz gibi olur:)) ben de düşünüyorum f.byi hatta bugün yasemin hanımla görüştüm dün de doktorla konuşmuştuk...can açın devam ediyordur ama bayramdan hemen sonra olucam ben de ve çok acil karar vermem gerekiyor...senin ilk operasyonun muydu yoksa ikinci seans falan mı ?? Bir de ne kadar ödedin acaba yasemin hanım ortalama 5000 dedi ama daha doktorla görüşmemişler benimle ilgili...ikinci seansta da aynı şekilde alıyorlarmış galiba...bir de yasemin hanımın tıpla ilgili eğitimi var mı biliyor musun yoksa sadece sekreter mi

Amin leydicim amin:)) inşallah dilediğiniz gibi olur:)) ben de düşünüyorum f.byi hatta bugün yasemin hanımla görüştüm dün de doktorla konuşmuştuk...can açın devam ediyordur ama bayramdan hemen sonra olucam ben de ve çok acil karar vermem gerekiyor...senin ilk operasyonun muydu yoksa ikinci seans falan mı ?? Bir de ne kadar ödedin acaba yasemin hanım ortalama 5000 dedi ama daha doktorla görüşmemişler benimle ilgili...ikinci seansta da aynı şekilde alıyorlarmış galiba...bir de yasemin hanımın tıpla ilgili eğitimi var mı biliyor musun yoksa sadece sekreter mi

Canim bu benim 3.operasyonum:))) yasemin hanım doktorun asistanı fiyat oyle 5000 ama ufak rotus istersen o konuda arkamizda durucak doktorumuz acele etme canim bizim surecimizi bekle

X