Bacak dolgusu yaptıran var mı?

canımm çok teşekkür ederim cevabın için içimi rahatlattın inanki hastaneden çıkar çıkmaz yürüyebilmek çok güzel inş bende ameliyat olur bu sıkıntımdan kurtulurum ist.da ii bi doktor araştımam lazım şimdi sevgiler..
arkadaşlar ist.da bacağa yağ enjeksiyonu yaptıran var mı?

cnm bu forumda jblal dıye bır arkadas vardı o ıst bulda olmus bu forumdakı dıger sayfalarda olacak yazısı bende görüştüm kendısıyle göbegınden alınmıs bacaklarına enjekte edılmıs tek seansta kalıcı oldu demıstı ıstersen ona özel at belkı forumda görmez yazını iyi günler

ben yağ enjeksiyonu yaptırdım. göbekten yağ alınıp koyuldu alt bacağa. yapan doktor prof.dr erol kışlaoğlu. çok memnunum, beni büyük bir dertten kurtardı, fiyatta öyle 7000 dolar falan değil. 1800-2000 dolar civarı

nurgül bak bu jblal dedıgım arkadasın yazısı istersen özel at ona oda ıst bulda belkı yardımcı olur sana cnm

tmm canım jblal dan bilgi alırım tek seans için 2.000 usd , 3 senasta 6.000 usd yapar biraz tuzlu gibi ama bakalım belki öyle değildir öpüldün sevgiler..

Kızlar nerelerdesiniz....ben, deniz155 e ve leydi ye özelden birkaç defa mesaj yazdım ama neyazıkki gitmemiş...buradan teşekkür ediyorum.
nurgül canım sen jblal ile görüşebildin mi?
Gelişmeleri yazın lütfen...hem, bu başlık aşağılara inmesin...
Hepinize sevgiler.

slm ayseteyze,ben jbale henüz görüşemedim daha yeni özel mesaj attım cevap bekliyorum sen nasıl bir ameliyat düşünüyorsun ve ne zaman olacaksın?:sm_confused:

merhaba arkadaşlar,gerçi artık bu konuyla ilgilenen yok sanırım ayşeteyze bize sordun ama asıl sen nerelerdesin?sorumda cevapsız kalmış

Son düzenleme:
cnm ben hiç bir şekılde tek seansla kalıcı olacagına ınanmıyorum benım bıle ıkı ay oldu amelıyatım ve ıncelme oldu yanı erıdı yaglar hafıf bır sekılde kalıcılık var zaten tam anlamıyla 3 ayda bellı oluyo ne kadar kaldıgı o yuzden tek seansta kalıcı olur dıyenlere ınanmıyorum ıyı düşünün bence tekrar lıpo olmak zor yınede karar sızın tabı sevgılerle

mrb leydi ,benimde tek senasta kalıcığı olacağına inanasım gelmiyor pek, senin söylediklerin ve araştırdığım kadarıyla çoğu doktor 2-3 senas gerekli diyor belki bu yöntemle olabilir dedim insanın kafası çok karışıyor nette araştırdğım kadarıyla bir doktor dondurulmuş yağın kalıcılık süresinin daha az olacağını söylüyor diğer doktor tam tersi dondurulmuş yağın daha kalıcı olacağını söylüyor sanırım doktorlarla yüzyüze görüşmeden, tam olarak güven sağlamadan bi neticeye varamıycam hoşçakal canım..

arkadaşlar benimd derdim aynı sayılır. bacaklarımın dizden alt kısmı ince vücudum güzel sayılır ama bacaklarım hiç de hoş durmuyor. bu yüzden etek şort vb. giyemiyorum. of ya kısa etek giyemeden yaşlanacağım. istanbulda hangi dr. gitsem diye araştırma yapıyrum, yorumlarınızdan faydalanacağım. herkese sağlıklı günler.

Arkadaşlar.Ben de istanbulda Erol kışlaoğluna bacak dolgusu yaptımayı düşünüyorum.Ama ameliyat yeri anadolu yakasında sanırım ben de leventte oturuyorum..Yanımda kimse olmayacağı için altından kalabilir miyim.Gidişattan biri beni bilgilendirebilir mi? Tşk

Arkadaşlar.Ben de istanbulda Erol kışlaoğluna bacak dolgusu yaptımayı düşünüyorum.Ama ameliyat yeri anadolu yakasında sanırım ben de leventte oturuyorum..Yanımda kimse olmayacağı için altından kalabilir miyim.Gidişattan biri beni bilgilendirebilir mi? Tşk

mrb bende yaptırdım daha ılk seansım oldu 2 3 seansım daha var yanında biri olsa ıyı olur amelıyattan sonra 1 gece yatıyosunuz hastahanede yanı bende öyle oldu refakatcı olursa yanınızda ıyı olur ılk birkac gun yürümek zor çünkü baska sorunuz olursa yardımcı olmaya calısırım iyi aksamlar

dr. erol kışlaoğlunda yağları saklama olayı varmıydı arkadaşlar çünki benim öyle her 6 ayda bir alıncak yağım yok vücudumda. bekli tek seferde göbekten alınır o kadar yani. yoksa onepi mi tercih etsem mi diye düşünüyorum.

mrb bende yaptırdım daha ılk seansım oldu 2 3 seansım daha var yanında biri olsa ıyı olur amelıyattan sonra 1 gece yatıyosunuz hastahanede yanı bende öyle oldu refakatcı olursa yanınızda ıyı olur ılk birkac gun yürümek zor çünkü baska sorunuz olursa yardımcı olmaya calısırım iyi aksamlar

peki kalıcımı olucak seninki?ve maliyeti nedir?vücudunun belli bi bölgedsinden yağmı aldılar?

Arkadaşlar,dün Güner Uysala muayeneye gittim.Bana muahanede lipo ve ardından yağ enjeksiyonu yapabileceğini,sedesyon ve loka anestezi ile yapıldığından bahsetti.Lady öyle hastaneye gerek yokmuş 3-4 kilo yağa kadar .Maliyet olarak da 1500 euro dedi.Sizce nasıl arkadaşlar hemen karar vermem gerekiyor şu aşamada?

peki kalıcımı olucak seninki?ve maliyeti nedir?vücudunun belli bi bölgedsinden yağmı aldılar?

mrb karaçiçek doktorum bana en az 2 3 seanstan sonra kalıcı olur dedı özellıkle sordum omur boyu kalıcı olacakmı dıye evet dedı cunku kendı vucudunun yagı dedı yaglar enjekte edıldıklerı yerde yasamaya devam ederler demıstı bırkac doktorlada gorusmustum onlarda en az 2 3 seans dedıler tek seansta kalıcı olur dıyen doktora ınanmam ben melıyetı bıraz tuzlu oldu ben onepte yaptırdım hıfzı beye 1800 euro doktora 1300 ytl hastahaneye ödemem oldu 150 ytl de korseye ve daha 2 seanssım var seans basıda 1500 euro denıldı bastan ucretı duyunca vazgecmıstım ama sonra etek gıymek ıstedıgım ıcın son anda karar verıp yaptırdım benım bel bolgemden alındı yag zaten aldıkları yagda 1 kılo bıle degıl ılk seansım lıpoyla beraber oldu suan 2 ay oldu yapılalı erıdı tabı yaglar ama kalıcılık var eskıye nazaran bıraz daha kalın 2cı seansım temmuzda 3ay olmadan ıkıncı seans olmuyo 3cu seansta bıtırırcem ben tabı kalıcı olacak ılk seansta kalıcılık olduguna gore 3 cu seanstan sonra daha da ıyı olur

Arkadaşlar,dün Güner Uysala muayeneye gittim.Bana muahanede lipo ve ardından yağ enjeksiyonu yapabileceğini,sedesyon ve loka anestezi ile yapıldığından bahsetti.Lady öyle hastaneye gerek yokmuş 3-4 kilo yağa kadar .Maliyet olarak da 1500 euro dedi.Sizce nasıl arkadaşlar hemen karar vermem gerekiyor şu aşamada?[/QUOT
mrb derya muanede olabılır belkı bende bırkac doktorla görüşmüştüm birisi sabahtan gırersen aksama anca cıkarsın demıstı ama hastahanede olacaktı hıfzı beyse tamamen uyuman ve bır gece kalman daha ıyı olur dedı tamam aldıkları yag 1 kılo bıle degıl ama yınede saglık bu ve lıpo oyle kolay bişey degıl benım 2 ay oldu ve yag alınan yerlerımde bazen sızı seklınde agrım hala oluyo malıyet olarak benım tuzlu oldu bıraz bır doktorda bana 3000ytl fıyat vermıstı ve tek seans olacaktı ıkıncısı gerekırse tekrar lıpo yaparız demıstı tekrar amelıyat ıcın 3000 alırmıydı bılmıyorum eger oylede olsaydı bana aynı malıyata gelecektı şuan için sunu dıyebılırımkı ıyıkı hıfzı beyı dınlemısım ve hastahanede kalmısım tamam basıt bır amelıyat ama lıpo oyle kolay bişey degıl kendınızı rıske atmayın derım ve mutlaka yaglarınızı saklayan bır doktor bulun ILK SEANSTA KESINLIKLE KALICI OLMUYOR kendımden bılıyorum tekrar lıpo olurum dıyen arkadaslar tabıkı kendılerı bılırler

gelişmeleri anlatırmısınız arkadaşlar a.s. son donemde yaptıranlar vardır sanırım şakkıdı

gelişmeleri anlatırmısınız arkadaşlar a.s. son donemde yaptıranlar vardır sanırım şakkıdı

ben yaptırdım cnm dün 2ci seansım oldu yag enjekte edıldı ılk seansta sol bacakdakı yag daha çok erıdıgı için ona daha çok enjekte edıldı hafıf daha kalınlastı bıleklere falan da enjekte edıldı benım dızden asagıdakı bolgemde acıklık vardı 2cı senastan sonra biraz daha azaldı açıklık inşlh yaglar bu sefer cok erımezde 3cuseansta ıyıce kapanır acıklık sendemı yaptırmayı düşünüyosun

Lady ,ben de yaptırdım yağ enjeksiyonu bacaklarıma..Bileklere uygulamak istemiyor pek doktorlar. Bileklerim hala ince ,diz altı kısım fena olmadı ama.2 hafta oldu bide benim .. daha erir ve ne hale gelir bilemiyorum tabii.Lady doktorun sana ayak bileklerine enjekte etmenin sakıncalı olduğuna dair bir bilgi verdi mi? Belki ikinciyi özellikle bileklere yaptırırım diye düşünüyorum daçç

X