Bacak dolgusu yaptıran var mı?

merhaba arkadaşlar daha önceki mesajlardan hatırlarsanız eşimle konuştuğumu söylemiştim oda ameliyatı kabul etmişti. Artık para ayarlayıp haziranda ameliyat olacaktım. Maalesef dün öğrendimki maddi sıkıntımız varmış eşimin işyeri var ve piyasadaki alacaklarını toplayamadığı için mal aldığı yerlere ödemesini yapamamış şimdi yüklü bir miktarda kredi çekip borcunu kapatacakmış. Anlayacağınız benim hayalimde suya düşmüş oldu. Aslında ben çok bişey istememiştimki bu hayattan sadece arzum biraz kadına benzemekti. Bu bacaklar ne kadar değişirdi bilmiyorum ama bu halinden iyi olacağı kesindi şuan bunları ağlayarak yazıyorum inanılmaz hayal kırıklığına uğradım. İnanın şuan içimde olan bitenleri tarif edememkarmakarışığım. Belkide bazılarınız abarttığımı düşünüyor ama öyle değil. Benim çevremdeki herkez çok güzel fiziğe sahip o kadar kişinin içinde tek olmak öyle zorki. Düğünlerde bayramlarda herkez prenses gibi olurken ben sadece onlara bakıp kıskançlık hissettim. Ben niye böyleyim diye belliki bundan sonrada hep böyle olacak...

canım üzülme herşeyde bşi hayır vardır.seni bizlerden iyi kimse anlayamaz.insan o kadar sabırsız oluyo ki ameliyat öncesinde.ben artık hiçbişey düşünemez olmuştum.sabret belki o zamana kadar daha hayırlı bi doktor yada formül çıkar ne bileyim.sakın üzülme haline şükretmeyi unutma.bi şeyi kafana koyarsan bi şekilde yapıyosun ben bunu anladım.sende birazcık daha bekliyceksin sadece böyle düşün.

Evet son durum var albümde. İyiyim bacak ağrısı falan kalmadı da inceldi tabii...

bende de aynı şey oldu ameliyat şişliği oluyo ilk zaman birazda baya moralim bozulmuştu inceldi diye.doktora kontrole gittiğimde eski fotolara baktım moralim düzeldi.tabi erimiş biraz ama eskisine göre çok şükür.

maalesef kışa getirmek gibi bir şansım yok. Ben küçük bir şehirde yaşıyorum eşimin işi için burdayız. Tüm ailemiz Ankarada ve biz sadece haziran ayında gidebiliyoruz işte ben hep bunları hesaplamıştım. Ankaraya gidecektim ailemin yanında kalacaktım falan. Belki seneye hazirana kaldı ama artık bu şekilde olmak beni çok yoruyor.

çok üzüldüm arkadaşım...biraz erteleyeceğini düşün, eşin onayladıktan sonra para için biraz bekleyeceksin. zor tabii, bir kez akla düştü mü hemen olsun istiyorsun, hem bir yandan küçük çocuğun da daha büyümüş olur, belki daha iyi olacaktır böylesi.

arkadaşlar bugün doktor kontrolünde korse, çorap çıktı, sıkı tayt giyeceğim bir süre. taytlı halini de yükledim albüme. yağ alınan yerlerde inanılmaz morluklar oluşmuş, ama şekli daha iyi olamazdı herhalde. doktor sargıları açınca tayt giymemi önerdi, gittim ilk defa tayt aldım kendime :)
isteyen bütün arkadaşlarımın kolaylıkla kavuşmalarını diliyorum buna

yenide seninki klasik yağ enjeksiyonumuydu .

bilemiyorum, ben doktoruma güvendim açıkçası, çok da sormadım, herhangi bir isimle tanıtmadı yöntemi, çeşitli işlemlerden geçiyormuş yağlar, tahminimce klasik yöntem.

Son düzenleme:
bende de aynı şey oldu ameliyat şişliği oluyo ilk zaman birazda baya moralim bozulmuştu inceldi diye.doktora kontrole gittiğimde eski fotolara baktım moralim düzeldi.tabi erimiş biraz ama eskisine göre çok şükür.

Evet. Biz eski halimizi gördüğümüzde şimdikinin kıymetini anlıyoruz.

Yenide... Taytla harika olmuş... Güle güle giy etekleri taytları artık

amylee teşekkür ederim, biz de bayıldık ailece :) herkes için inşallah diyorum çünkü ben bu site, bu forum ve sizin sayenizde umut buldum, cesaret buldum,
çok mutluyum, bacaklarımı seviyorum erimesinler diye :)

amylee teşekkür ederim, biz de bayıldık ailece :) herkes için inşallah diyorum çünkü ben bu site, bu forum ve sizin sayenizde umut buldum, cesaret buldum,
çok mutluyum, bacaklarımı seviyorum erimesinler diye :)

yenide; tayt çok yakışmış ben birde seni etekle yada elbiseyle görmek isterim inşallah fotoğraf paylaşmaya devam edersin. Birde bu ameliyat için sen ne kadar ücret ödedin. senin doktorun ne kadarı için kalıcı olur erimez dedi??

amylee cevapladığın için tşk ederim.Umarım senin,yenidenin ve yaptıran herkesin bacaklarınız hep istediği gibi kalır.İnşallah bir gün benimde tabi.

arkadaşlar bugün doktor kontrolünde korse, çorap çıktı, sıkı tayt giyeceğim bir süre. taytlı halini de yükledim albüme. yağ alınan yerlerde inanılmaz morluklar oluşmuş, ama şekli daha iyi olamazdı herhalde. doktor sargıları açınca tayt giymemi önerdi, gittim ilk defa tayt aldım kendime :)
isteyen bütün arkadaşlarımın kolaylıkla kavuşmalarını diliyorum buna

Harika görünüyorlar. Sen hangi şehirde yaptırmıştın ve ne kadara yaptırdın?

yenide; tayt çok yakışmış ben birde seni etekle yada elbiseyle görmek isterim inşallah fotoğraf paylaşmaya devam edersin. Birde bu ameliyat için sen ne kadar ücret ödedin. senin doktorun ne kadarı için kalıcı olur erimez dedi??

ben de kendimi öyle görmek isterim :) şimdilik taytı çıkarmayacağım, cuma tekrar doktordayım, belki çıkarabilirsin der, o zaman da gidip ilk külotlu çorabımı, elbisemi alırım :)
ameliyat ücreti 7000, doktor yüzde vermemekle birlikte, bir kısmı eriyecek, ben de onu düşünerek fazla dolduracağım dedi. kalan da yeter dedi. benim için de eskiye yaklaşmasın yeter.zamamn gösterecek :)

arkaaşlar ben bi 3 4 ayı doldurayım eğer geriye yağ kalırsa sizi burdaki doktora yönlendireceğim benimki klasik yağ enjeksiyonu ve sizler kadar para vermedim tabi ama amylee ile kıyaslıyorum aynı bacaklar sadece benim üst bölgem çok şişman olduğu için bacaklar hala zayıf duruyor o yüzden ikinciyi olucam .bi arkadaş vardı borcumuz çokmuş diyen kim bilmiyorum,bende kalıcılık olursa özellikle ona tavsiye edicem ,üzüldüm çünkü.ben ulaşılması çok zor bi ücret vermedim,kimseyide heveslendirmek istemiyorum,sadece diz kapağındaki yağların alınması bile çarpıklığı ciddi anlamda düzeltiyor bacaklarınız hasretle birbirine kavuşuyor.sütun gibi bacaklar ümidiniz varsa hiç başına geçmeyin bu işin hayal kırıklığı yaşarsınız sadece kötünün iyisi oluyor

X