Bacak dolgusu yaptıran var mı?

pardon canım,daha önce sormuşum,artık kafa çorba oldu..ama dış yanlarda kavis bariz bi şekilde azalmadıysa hiç o sıkıntıya girmeyeyim diyorum..

amylee dış yanlara bi doktor lazer lipoliz yapılabilir dedi, senin dışlara super dry mı yapıldı? kaç delik vardı o tarafta ve zaman geçtikçe gözle görülür fark oluşmaya başladı mı?

benim superdry ve şimdi bakıyorum bacaklarıma.....

dış yanda pembe ben gibi 3 tane var ama benim dışımda birinin bunları görmesi bile çook zor.
3 tane de içte var biri iç dizde. bunlar diğerlerine göre biraz belirgin. o da sivrisinek ısırmış gibi yine pembe.

sanırım şu an baygınsın...Allah yardımcın olsun. umarım en az ağrıyla kurtulursun.

madame36 dış yanlardan alınması neden sıkıntı olsun ki? yağ konulan yerler daha çok ağrıyor. alınanlar geriliyor ve eğilince sızıntı olabiliyyor. ama olmuşken en iyisi için bence doktor nasıl istiyorsa onu yapsın ki kavis ne kadar azalırsa o kadar iyi . bir de yağ konulan yerlerde 1 ay ile 3 ay arasında netleşebiliyor görüntü ama yağ alınanlar farklı diye biliyorum. yağ aldırdığımızda da bi 6 ayı gözden çıkarmamız gerekmiyor mu?

Bu sebeple biraz daha umudum var dış yanlardan. belki kendi kendine zamanla şekli oturacaktır diye düşünüyorum. Fazla mı polyannayım???:26:

madame36 dış yanlardan alınması neden sıkıntı olsun ki? yağ konulan yerler daha çok ağrıyor. alınanlar geriliyor ve eğilince sızıntı olabiliyyor. ama olmuşken en iyisi için bence doktor nasıl istiyorsa onu yapsın ki kavis ne kadar azalırsa o kadar iyi . bir de yağ konulan yerlerde 1 ay ile 3 ay arasında netleşebiliyor görüntü ama yağ alınanlar farklı diye biliyorum. yağ aldırdığımızda da bi 6 ayı gözden çıkarmamız gerekmiyor mu?

Bu sebeple biraz daha umudum var dış yanlardan. belki kendi kendine zamanla şekli oturacaktır diye düşünüyorum. Fazla mı polyannayım???:26:

Senin dış yanlarında sorun mu var şu anda? Ne oldu ki?

dün dışarı çıktığımda birkaç slimfit pantolon denedim. Evet eskisine göre iyi durumda bacaklarım. en azından artık onları giyebilecek durumdayım ama şu iç taraf tamamen bacaklarımı sıkmadığımda kapanmıyor ya ona sıkılıyorum. o yüzden de vakit çabucak geçsin de bir an önce rötuşu olayım diyorum. 6 ay mı geçmesi lazımdı????

arkadaşlar...bekar olanlar da evli olup özellikle kızı olanlar da bi okusun bu mesajımı.

Çocuk doktorumuz özellikle sordum ve bol bol güneşe çıkar çocuğu dedi. bacakları düzgün olsun diye.

Bir de hani 1 yaşında falanken bebekler bacaklarını poponun altına alıp hatta biraz yanlara açıp dizler bükülü oturur ya o kesinlikle yanlış ve gelişimi bozuyormuş. Ben de çok otururmuşum öyle.

E tabii biraz da genetik... ah babaanne ahhhhhh....vura vura bana vurdu:KK17::KK14::KK47:

arkadaşlar...bekar olanlar da evli olup özellikle kızı olanlar da bi okusun bu mesajımı.

Çocuk doktorumuz özellikle sordum ve bol bol güneşe çıkar çocuğu dedi. bacakları düzgün olsun diye.

Bir de hani 1 yaşında falanken bebekler bacaklarını poponun altına alıp hatta biraz yanlara açıp dizler bükülü oturur ya o kesinlikle yanlış ve gelişimi bozuyormuş. Ben de çok otururmuşum öyle.

E tabii biraz da genetik... ah babaanne ahhhhhh....vura vura bana vurdu:KK17::KK14::KK47:

Evet bunu ben de okumuştum pek çok yerde. Her bebek çarpık bacaklı doğarmış sonra düzelirmiş. Çok mu zordu sanki çocukken iki saat bacaklarımızı güneşte tutsalar. :KK14:

Evet bunu ben de okumuştum pek çok yerde. Her bebek çarpık bacaklı doğarmış sonra düzelirmiş. Çok mu zordu sanki çocukken iki saat bacaklarımızı güneşte tutsalar. :KK14:

yani!!! bir de bizim risk faktörümüz var babaanne olarak... şimdi o kadar parayı başka şeye harcardım...:KK43:

e tabii dümdüz değil ya. ona takığım bu ara. aslında eşim şu anki halini çok beğeniyor ama biraz daha az kavis olabilir. O da zamanla oturur herhalde.

Resmine tekrar baktım da dış yanların hiç kötü değil bence. benim diz kapağımın tam alt çizgisi hizasında bacağımın dış tarafında kemik var o yüzden yanların gideceğini hiç sanmıyorum. :KK43: Sen de de var mı bu durum yoksa benim şansım mı? Dış yanlardaki çıkıklık o kadar çok ki ayaktayken oraları masa diye kullanabiliyorum. :KK64:

Resmine tekrar baktım da dış yanların hiç kötü değil bence. benim diz kapağımın tam alt çizgisi hizasında bacağımın dış tarafında kemik var o yüzden yanların gideceğini hiç sanmıyorum. :KK43: Sen de de var mı bu durum yoksa benim şansım mı? Dış yanlardaki çıkıklık o kadar çok ki ayaktayken oraları masa diye kullanabiliyorum. :KK64:

he yok . benim o kemik aşağı doğru sanırım direk. hafif bir kavis var ama belirgin bir kemik yok orada. onun etrafına yağ koyup göz yanıltması yyapar bence.

Aslında ameliyat paralarını onlar vermeli. Bu halimizin mimarları onlar ne de olsa. :))[/QUOTE

ben onlara söylemedim bile operasyonu. .. emin ol verecekleri cevap şu olurdu: E etek giymeyiver o zaman ne olacak ki... pantolonda zaten sorun yok:))

Hep aynılar hep. Bu durumu yaşamayanlar en ufak bir empati kuramıyor neler hissettiğinle ilgili ailen bile olsa. Ben de pantolonla bile öyle belirgin ki böyle bir cümle kuramazlar ama aman bunca zaman yaşadın bundan sonra mı sorun oluyo derler o yüzden hiç söyleyecek değilim ama elbet anlayacaklar. Umrumda da değil. Kendi paramla yaptıracağım ne de olsa fikirlerini söylemelerine bile izin vermem bu konuda. :KK20:

Hep aynılar hep. Bu durumu yaşamayanlar en ufak bir empati kuramıyor neler hissettiğinle ilgili ailen bile olsa. Ben de pantolonla bile öyle belirgin ki böyle bir cümle kuramazlar ama aman bunca zaman yaşadın bundan sonra mı sorun oluyo derler o yüzden hiç söyleyecek değilim ama elbet anlayacaklar. Umrumda da değil. Kendi paramla yaptıracağım ne de olsa fikirlerini söylemelerine bile izin vermem bu konuda. :KK20:

işin komik yanı ben bu durumu söylesem çevremde birçok kişi kızar bana... neden o kadar parayı verdin diye. yook yok anlamaları çok zor. ama bi de suratı bir şeye benzemeyen kızlar bacak konusunu açmaya bayılıyorlar ya ona hep gıcık olmusumdur. Bu sıkıntımı burada da zaten bol bol dile getirdim ama çok sinir oluyorum yaaa... ben kimsenin kusuru ile dalga geçmedim şimdiye kadar. ama insanlar fesat. nereden yaralasam diye bakıyorlar.

ben soran olursa kilo aldımondan derim- ki soran yk mümkünse de olmasın:)

X