Bacak dolgusu yaptıran var mı?

evet bugün 2.günüm ve benim bacaklarım hala aşırı derecede ağrıyor. bu kadar ağrılı geçeceğini tahmin etmezdim ve rötuş falan allah korusun diyorum. şişlerde çok az inme var. özellikle sağ bacağım çok ağrıyor. merdiven falan çıkmam imkansız.şimdi kara kara nasıl okula gidiceğimi düşünüyorum. yeni yaptıracaklar kesinlikle öle 1-2 günde atlatır dönerim diye düşünmesinler benim gibi.hayal kırıklığına uğrarlar ve pişman olabilirler. şimdi ya bu ağrılar hiç geçmezse şişler inmezse diye çok korkuyorum. allahım hepimizin yardımcısı olsun. olan arkadaşlar şişlerin inmemesi normal mi ne yapmak lazım şişlerin daha çabuk inmesi için. ben bol bol yeşil çay içiyorum ama başka bişey var mı yaptıkları ve rahatlamalarını sağlayan.bu gidişle ben çbada dönemem ve bunu düşündükçe moralim bozuluyor

MUEM çok geçmiş olsun canım.şuan nasılsın?umarım ağrıların hafiflemiştir ve biran önce normal hayta dönersin.bende aynı doktordan randevu alıyorum,oyüzden öğrenmek istediğim çok şey var senden.amaeliyatın kaç saat sürdü,neler yaşadın,süreci anlatırmısın biraz?hangi hastaneyi tercih ettin?çarşambaya dönücem demişsin ozamana kadar hastanede mi kalıcaksın?inş sıkmamışımdır,ağrısız günler diliyorum...

tşkrler,sen sor canım ben cvp veririm girdiğim ve sorularını gördüğüm sürece.

canım ista cuma günü geldim .ctesi 8 de hastanedeydim. hastane elbisesini giydirdiler kan aldılar bazı evrakları imzalattılar. Daha sonra anestezi doktoru geldi. Sigara alkol kullanıyor musun bi hastalığın var mı gibi sorular sordu. Ciğerlerimi dinledi. ameliyatta görüşürüz dedi ve çıktı. ameliyat saat 10da idi. saat 9.30 civarı doktor geldi. Önce asistan odaya giriyor para işini hallediyorsun ve bir kaç bişey imzalıyorsun yine. Sonra o gitti odaya doktor geldi. arkadan önden bayağı bi fotomu çekti. sonra yatağın üstüne çıkardı .orada işaretlemeler yaptı. nereden yağ alacak oraları çizdi. ben basenden ve yan simitlerden alınmasını istedim. göbekten almayın ben göbeğimi seviyorum dedim. Ahmet beyde orayı işaretledi en son ihtimalle alırız dedi. Âmâ istediğimi yapmış ve almamış. Sonra hemşire ve hasta bakıcı geldi. Sedyeye yattım. Damar yolundan sakinleştirici verdi ve beni ameliyathaneye aldılar. Ondan sonrasını hatırlamıyorum. Gözümü açtığımda odamdaydım ve aşırı derecede titriyordum. Âmâ öle böle değil. doktorda başımdaydı üşüyor musun dedi hayal meyal hatırlıyorum ama evet dedim sanki. serum taktılar. Üzerimi iyice örttüler. arkadaşıma bitti mi dedim evet dedi. sonra uyumuşum yine.arada uyandım buz falan koydular bacağıma. ama şuan çok şiş ve acayip acıyorlar. hareket etmekte zorlanıyorum .inşş çbaya kadar geçer. o gün dönmem lazım çünkü. öle tek başına gidip olunacak bi ameliyat değil. mutlaka yanında biri olmalı ve 3-4 gün kalabileceğin bir yer. yaklaşık 3 saat sürmüş ameliyatım.330 cc yağ konulmuş bacaklarıma. ben ptesi dönecektim malatyaya ama doktor kesinlikle olmaz dedi. çbadan önce gidemezsin dedi. zaten öle demese bile gidemezdim .tuvalete bile zor gidiyorum tutuna tutuna. hastaneden 5 gün rapor aldık. acil doktorundan. hastane olarak ben Nişantaşı hospitalde oldum.ataşehir bayağı ters oluyordu arkadaşımın evine.doktora 5000 tl hastaneye 1250 tl ödedim.ama sadece bu parayı alıp gitmek yetmiyor ekstra olarak çorap aldım.buz torbaları aldım ve taksi paraları falan.hastaneden ilk gün çıktım ben.şuan arkadaşımın evindeyim.başka merek ettiğin bişey olursa sorarsın canım.foto koyarım ama şuan gerçekten ağrılarım var o nedenle öle fotoyla falan uğraşmak istemiyorum.ama biraz dinsin ağrılarım hemen çekip yollucam.o zaman aradaki farkı net görebilirsin

Amelıyat olan arkadaşlarım çok çok geçmiş olsun ALLAH yardımcınız olsun inşlh hemen iyileşirsiniz...
Şişlik için ananas yiyin çok güzel ödem söktürücü ben amelıyattan sonra bol bol yedim, Bir de ayaga kalktıgınızda ayaktayken bacagınızı dizden kırıp geri bırakın sağ sol olarak tekrarlayın 2. amelıyatımda 1 hafta boyunca bu şekilde düzeldim ben dizinizi kırıp bırakın biraz olsun rahatlatıcaktır.Umarım yardımcı olabilmişimdir...

Slm kızlar.bugün 11gün oluyor ve hala ağrılarımdan uyuyamiyorum kendi ayaklarıma basamiyorum çok şiş va aciyor bir de bugün sabahtan bu yana ayağımdan bir sıvı akıyor başta kandı sonradan değişik bir sıvı akmaya başladı ve hala akıyor yavaş yavaş. Ve çok kötü bir kokusu var . Bilmiyorum tek duam allahım beni çocuklarıma kavuştursun ben hala istanbuldayim bırak eve gitmeyi doktora bile gidemiyorum yarın kontrolüm var inşallah her şey yolunda gider.dayanacak ne gücüm kaldı nede sabrım.trilyonlarca param olsa bu ameliyatı yaptırmazdım. Çünkü çektiğim acilar paha biçilemez .

kokulu sıvı enfeksiyon olmasın? gerçi bugün kontroldesin, umarım iyisindir. ilacı vardır mutlaka, sakince bekle arkdaşım

bir de superdry diye bir yöntem varmış.O da bacakları kalın olanlara uygulanıyormuş anladığım kadarıyla ama bunu yine bildiğim kadarıyla her dr. yapmıyor. A.K. mıydı neydi bu yöntemi yapan ne fark olduğunu anlamadım ama daha iyi birşeyse. Ben de sormak istiyorum A.K ilk muayenede ücret alıyor mu? Bilen var mu?

benim bacaklar da inceydi ve ben de kendisine yaptırdım aynı yöntemi. memnunum da şimdilik. superdry hocanın kendi geliştirdiği sistem ve yağların bu yöntem ile daha fazla tutunabildiğini söylüyor.

Slm kızlar.bugün 11gün oluyor ve hala ağrılarımdan uyuyamiyorum kendi ayaklarıma basamiyorum çok şiş va aciyor bir de bugün sabahtan bu yana ayağımdan bir sıvı akıyor başta kandı sonradan değişik bir sıvı akmaya başladı ve hala akıyor yavaş yavaş. Ve çok kötü bir kokusu var . Bilmiyorum tek duam allahım beni çocuklarıma kavuştursun ben hala istanbuldayim bırak eve gitmeyi doktora bile gidemiyorum yarın kontrolüm var inşallah her şey yolunda gider.dayanacak ne gücüm kaldı nede sabrım.trilyonlarca param olsa bu ameliyatı yaptırmazdım. Çünkü çektiğim acilar paha biçilemez .

dipuka... üzüldüm sıkıntı yaşamana. emin ol bir haftaya kadar çok daha iyi hissedeceksin ve pişmanlığın tamamen geçecek.

tşkrler,sen sor canım ben cvp veririm girdiğim ve sorularını gördüğüm sürece.

canım ista cuma günü geldim .ctesi 8 de hastanedeydim. hastane elbisesini giydirdiler kan aldılar bazı evrakları imzalattılar. Daha sonra anestezi doktoru geldi. Sigara alkol kullanıyor musun bi hastalığın var mı gibi sorular sordu. Ciğerlerimi dinledi. ameliyatta görüşürüz dedi ve çıktı. ameliyat saat 10da idi. saat 9.30 civarı doktor geldi. Önce asistan odaya giriyor para işini hallediyorsun ve bir kaç bişey imzalıyorsun yine. Sonra o gitti odaya doktor geldi. arkadan önden bayağı bi fotomu çekti. sonra yatağın üstüne çıkardı .orada işaretlemeler yaptı. nereden yağ alacak oraları çizdi. ben basenden ve yan simitlerden alınmasını istedim. göbekten almayın ben göbeğimi seviyorum dedim. Ahmet beyde orayı işaretledi en son ihtimalle alırız dedi. Âmâ istediğimi yapmış ve almamış. Sonra hemşire ve hasta bakıcı geldi. Sedyeye yattım. Damar yolundan sakinleştirici verdi ve beni ameliyathaneye aldılar. Ondan sonrasını hatırlamıyorum. Gözümü açtığımda odamdaydım ve aşırı derecede titriyordum. Âmâ öle böle değil. doktorda başımdaydı üşüyor musun dedi hayal meyal hatırlıyorum ama evet dedim sanki. serum taktılar. Üzerimi iyice örttüler. arkadaşıma bitti mi dedim evet dedi. sonra uyumuşum yine.arada uyandım buz falan koydular bacağıma. ama şuan çok şiş ve acayip acıyorlar. hareket etmekte zorlanıyorum .inşş çbaya kadar geçer. o gün dönmem lazım çünkü. öle tek başına gidip olunacak bi ameliyat değil. mutlaka yanında biri olmalı ve 3-4 gün kalabileceğin bir yer. yaklaşık 3 saat sürmüş ameliyatım.330 cc yağ konulmuş bacaklarıma. ben ptesi dönecektim malatyaya ama doktor kesinlikle olmaz dedi. çbadan önce gidemezsin dedi. zaten öle demese bile gidemezdim .tuvalete bile zor gidiyorum tutuna tutuna. hastaneden 5 gün rapor aldık. acil doktorundan. hastane olarak ben Nişantaşı hospitalde oldum.ataşehir bayağı ters oluyordu arkadaşımın evine.doktora 5000 tl hastaneye 1250 tl ödedim.ama sadece bu parayı alıp gitmek yetmiyor ekstra olarak çorap aldım.buz torbaları aldım ve taksi paraları falan.hastaneden ilk gün çıktım ben.şuan arkadaşımın evindeyim.başka merek ettiğin bişey olursa sorarsın canım.foto koyarım ama şuan gerçekten ağrılarım var o nedenle öle fotoyla falan uğraşmak istemiyorum.ama biraz dinsin ağrılarım hemen çekip yollucam.o zaman aradaki farkı net görebilirsin

ayyy... canım benim yaaa.. bak kıskandım seni bana sadece 140 cc koymuştu:) inşallah çabucak atlatırsın.

ay dipuka yazmış merhaba dipuka çoook geçmiş olsun ağrılarına üzüldüm ama geçecek inşallah. Allah pişman ettirmesin

okuyan olmadı herhalde bir daha sorayım cep telefonu ile foto çekip buraya nasıl koyarım.Bilen var mı?

cep telefonunun şarj aletine takılan ucu bilgisayara takılıyor mu? bazı telefonlarda var, fişe takılan yeri çekince usb girişi oluyor mu? o zaman usb bellek gibi telefonun içine ulaşabiliyorsun. başka nasıl olur? hafıza kartını da aparatı varsa bilgisayara takabiliyorsun. benim bilgim bu kadarcık :) kolay gelsin, bekliyoruz :))

teşekkür ederim yenide bilgisayarda foto var buraya nasıl koyacamı bilmiyorum
bilgisayarda varsa işin daha kolay o resimleri önce masa üstüne at cnm sonra burdan profiline gir ve albüm oluştura tıkla ondan sonra burası seni adım adım yönlendirecek.resim yükle diyince "gözat"a tıkla ordan masa üstüne gel ve o resimleri seç.

telefondakiler için de yukarıda arkadaşında dediği gibi usb kablosu olması gerek telefonunun.yada hafıza kartı varmı telefonun cnm?birde kart okuyucun?bunlarla atabilirsin telefondaki resimleri bilgsyara.

uuufffffffff ne zor işmiş becerebildim mi ilmiyorum attım ama bi bakın bakalım

mendis, baktım şimdi resimlerine de, senin üst taraf bayağı yağ deposu gibi görünüyor. oraya müdahale edip üstten ve dizden alıp aşağıya koyarsa sen de sütun oldun demektir:)

de neden eskiler yazdın onu anlamadım. sen operasyon olmadın hiç değil mi?

haklısın amylee yağ deposu konusunda sanki benimkiler ümitsiz vakaa gibi benim nce bayağı bi kilo vermem lazım dr.da dedi zaten çok fazla verirsek üst bacakla aynı olur o da olmaz dedi yani fil bacağı demek istedi ama diyemedi ben diyorum onun yerine:KK43:

dipuka inşallah en kısa sürede toparlanırsın,tecrübeli arkadaşların dediği gibi hepsi geçicek.Giyiniceğin etekleri,elbiseleri düşün güçlü olmaya çalış.

X