Bacak dolgusu yaptıran var mı?

arkadaşlar kralkaya pek müsait olamıyormuş bu ara ama izne çıkınca geleceğim dedi.

hamilelikten dolayı ödemler oluşmuş bacaklarında ve sağ bacağında konulan yağlar sanırım ödemler sebebiyle şekil bozukluğuna yol açmış. Etek giymek mümkün değil ama tayt giyebiliyorum diyor. iletmemi istedi. umarım doğru aktarmışımdır. olmazsa mesajını kopyalayayım buraya birazdan.

Yaa bende ameliyat olup 6 ay sonra falan hamilelik düşünüyordum. Off ya kafam gene karıştı:KK43:

palmodoro forumda değil bildiğim kadarıyla. burada tatsız sohbetler yaşandı gecen sene o da üyeliği kapattı sanırım. yok yani gelmiyor.konusu da kapalı.

amylee kralkaya bacaklarını yaptırdıktan hemen sonramı hamile kalmıştı.yani hamile kalmadan önceki son durumunda memnunmuymuş.

bugün ameliyatın 4.günü daha iyiyim.şişler yine var,ağrıda var.ama bir parça daha rahat yürümeye başladım.düm doktoruıma yağ konulan yerin çok serty olduğunu ve dizleri bükmekte zorlandığımı söyledim.normal mi diye sordum.o da sağ olsun anında dönüş yaptı ve normail olduğunu söyledi ve içim rahatladı biraz daha.raporum bugün bitiyordu ve yarın işimde olmam gerekiyordu.ama bu imkansız olduğu için bugün ilk defa dışarıya çıkarak rapor almak için hastaneye gittik.bi hastane zorluk çıkardı vermedi veremem dedi.sonra arkadaşımın bi tanıdığı vardı onun aracılığıyla rapor aldık 3 gün daha.yani pazara kadar istdayım :))) şimdi tek duam pazara kadar düzelmek.hala yatıyorum fazla hareket etmemeye çalışıyorum.

amylee ve yenide siz ameliyatın kaçıncı günü banyo yaptınız? banyodan sonra pansuman yapıp iğne deliklerinin üzerini kapattınız mı yine.bide o banntlar banyo sırasında ıslanınca kendiliğinden mi çıkıyor ?dün çıkartmaya çalıştım bakmak için ama çıkarmak mümkün değil.biraz ıslattım ama ona rağmen yine çıkmadı bende bıraktım

benim doktorum 1 hafta sonra yapabilirsin dedi. bantları da zorlamana gerek yok, yıkandığında kolay çıkar demişti. delik kapatmadım. gerek olmadığı için. direk çorabı giymiştim. sen de fazla zorlayıp canını acıtma boşuna bence. yıkandığın zaman kolayca çıkar nasıl olsa.:KK31:

Emin ol uzun bir zamandır rüyamdada ,uykuya dalış sırasındada buraya yazdığımı görüyorum.Ve bu durumdan nasıl kurtulucam,ne zaman geçicek bilmiyorum.Sanırım bu foruma girdikten sonra bacak kompleksim tavan yaptı.Düzelttirmedende geçmiyicek sanırım.

aynı durumdayız. ben de ameliyata karar verme aşamasında evin içinde oflayan poflayan bir kadın olmustum. ne zaman ki muayeneye gittim, o zaman gözlerim ışıldamaya başladı.

arkadaşlar bacak dolgusunun hamilelikte sıkıntı yaptığını ilk kez duydum,bilenler beni aydınlatırmı?temmuz başı operasyonu olduktan sonra korunmamayı düşünüyodum.artık bebek istiyoruz.bu nerden çıktı şimdi yaaaaa

Görüştüğüm bir doktor 5-6 ay hamileliği ertelemem gerektiğini söyledi. Hormonal değişiklikler olduğu için yağlar daha az tutunabilir dedi. Önceki hastalarından gördüğüne göre yağlar tutunamıyormuş fazla, daha fazla kayıp oluyormuş.

Son düzenleme:
amylee kralkaya bacaklarını yaptırdıktan hemen sonramı hamile kalmıştı.yani hamile kalmadan önceki son durumunda memnunmuymuş.

memnundu diye hatırlıyorum ama yine de sormak lazım. gelsin de bizzat kendisi cevap versin. ama memnundu da biraz sorun yaşamıştı o süreçte. şeklini seviyordu ama tavsiye etmiyordu diye biliyorum.

memnundu diye hatırlıyorum ama yine de sormak lazım. gelsin de bizzat kendisi cevap versin. ama memnundu da biraz sorun yaşamıştı o süreçte. şeklini seviyordu ama tavsiye etmiyordu diye biliyorum.

nasıl yani ,hem şeklini beğenip ,hem de tavsiye etmiyor.

bugün ameliyatın 4.günü daha iyiyim.şişler yine var,ağrıda var.ama bir parça daha rahat yürümeye başladım.düm doktoruıma yağ konulan yerin çok serty olduğunu ve dizleri bükmekte zorlandığımı söyledim.normal mi diye sordum.o da sağ olsun anında dönüş yaptı ve normail olduğunu söyledi ve içim rahatladı biraz daha.raporum bugün bitiyordu ve yarın işimde olmam gerekiyordu.ama bu imkansız olduğu için bugün ilk defa dışarıya çıkarak rapor almak için hastaneye gittik.bi hastane zorluk çıkardı vermedi veremem dedi.sonra arkadaşımın bi tanıdığı vardı onun aracılığıyla rapor aldık 3 gün daha.yani pazara kadar istdayım :))) şimdi tek duam pazara kadar düzelmek.hala yatıyorum fazla hareket etmemeye çalışıyorum.

amylee ve yenide siz ameliyatın kaçıncı günü banyo yaptınız? banyodan sonra pansuman yapıp iğne deliklerinin üzerini kapattınız mı yine.bide o banntlar banyo sırasında ıslanınca kendiliğinden mi çıkıyor ?dün çıkartmaya çalıştım bakmak için ama çıkarmak mümkün değil.biraz ıslattım ama ona rağmen yine çıkmadı bende bıraktım

Geçmiş olsun muem, umarım en kısa zamanda iyileşir ve istediğin kıyafetleri giyersin:) Ameliyatı kime olduğunu öğrenebilir miyim acaba, özelden yazabilir misin?

arkadaşlar bacak dolgusunun hamilelikte sıkıntı yaptığını ilk kez duydum,bilenler beni aydınlatırmı?temmuz başı operasyonu olduktan sonra korunmamayı düşünüyodum.artık bebek istiyoruz.bu nerden çıktı şimdi yaaaaa

o zaman sağlıkla bebeğini doğur, emzir, sonra komple yenilenmiş olursun.

diyorum ben ama............:KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:

hamilelikte zaten bir sürü kilo alınıyor, alınmasa bile ödemler vücudun şeklini çok değiştiriyor. şunu söyleyebilirim hatta ben rahatlıkla tayt giyiyordum hamileyken duba gibi olmuştu bacaklarım çünkü. sonra da hoooooop gitti kilolar tabii kemikler çıktı ortaya. yaptırsaydım o zaman şimdiye bir şey kalmazdı. ama ben çocuk doğduktan sonra tv da görmüştüm silikon olayını. sonra araştırınca buraları bulmuştum.

o zaman sağlıkla bebeğini doğur, emzir, sonra komple yenilenmiş olursun.

diyorum ben ama............:KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:

hamilelikte zaten bir sürü kilo alınıyor, alınmasa bile ödemler vücudun şeklini çok değiştiriyor. şunu söyleyebilirim hatta ben rahatlıkla tayt giyiyordum hamileyken duba gibi olmuştu bacaklarım çünkü. sonra da hoooooop gitti kilolar tabii kemikler çıktı ortaya. yaptırsaydım o zaman şimdiye bir şey kalmazdı. ama ben çocuk doğduktan sonra tv da görmüştüm silikon olayını. sonra araştırınca buraları bulmuştum.

Ya öyle diyorsun ama hamilelik ertesine bırakmak demek en az 2 sene ertelemek zorunda kalmak demek :KK43:(( Hem de bu kadar yaklaşmışken ertelemek beni çok demorilize ediyor. Ama hamilelikte de daha kötü olacaksa...Of of...

ooo herkes burada...:) bir derdim var topiğinden sonra en kalabalık grup bizimki sanırım:)):KK19:

X