Bacak dolgusu yaptıran var mı?

Ozelden mesaj atmayi bulamadim doktorum ve şehrin ismini yazamadim 2 opersayon oldum inanin tekrar olsam yine doktoruma olurum

20210130_174128.jpg

Merhaba kizlar, ben 2011 de bacak ameliyati oldum Ahmet karacalara ve suan cok memnunum hic bir sorun yok ama zorlu bir sürec gedirdim ilk zamanlarda, eski yazilarimi okumanizi öneririm.

Merhaba, benim önümüzdeki ağustosta 10. yılım doluyor. Forum hala eskisi gibi aktif mi bilmiyorum ama yazmak istedim. Bacaklarımın şekli gayet güzel, sütun olmasa da çarpık denecek bir bacak da değil. Rahatlıkla etek giyiyorum. Şu ana kadar silikonlara bağlı bir durum yaşamadım, inşallah sonrasında da olmaz. Ameliyattan 1-2 ay sonra bileğe konan yağlar erimişti, tekrar yağ koydurmadım. Şimdilik böyle. İyi geceler herkese

Merhaba yağ enjeksiyonumu oldunuz erime oldumu tek seansta mı çözüldü

Canim ben üc kere ameliyat oldum. ilkin yag enjeksiyonu yaptirdim ama gözüme yatersiz geldi ve ikinci ameliyatta silikon taktirdim bu seferde cok kalin oldu ve ücüncü ameliyatta silikonlari cikarttirip biraz daha yag enjekte ettirdim. üc ameliyatida Ahmet karacalara yaptirdim. on sene gecti üzerinden ve bir sikintim yok cok sükür ve kesi yerleri zamanla siliklesti.

Ben AK A ameliyat olmayı düşünüyordum silikon-yağ fakat cumartesi günleri çalışmıyorlarmış. Başka doktor önerisi olan varmı yaptırıp memnun olan acil yaptırmayı düşünüyorum çünkü

Ben AK A ameliyat olmayı düşünüyordum silikon-yağ fakat cumartesi günleri çalışmıyorlarmış. Başka doktor önerisi olan varmı yaptırıp memnun olan acil yaptırmayı düşünüyorum çünkü
Merhaba ak dan fiyat aldınız mı? Muayene oldunuz mu? Ben de bu yaz halletmek istiyorum ama ak çok pahalı dediler ali mezdegi düşünüyorum ben de

AK dan telden resim gönderdim yağ enjeksiyonu dediler valla paraya kıyıp vericektim ama cumartesi çalışmıyormuş bayram öncesinde de randevu yokmuş paraya doymuşlar valla . Ali M. de onun yarı fiyatını söyledi ona yaptıracağım.

X