Bacak estetiği - Lipödem - Prof. Dr. Ahmet Karacalar

Benim 2.gecem olacak bugün. Sizden kaç lt yağ alındı?

Kolay bir ameliyat değil mutlaka birinin sizinle ilgilenmesi gerek ilk günlerde, sekizinci günüm bugün annem yardımcı oldu banyo yapmama v.s ancak sunu da söyleyebilirim ameliyatın ertesi günü 4 kat merdiveni dinlene dinlene çıktım yani acı biraz kişiye göre değişiyor ancak ben de ödem biraz fazla oldu toparlanmaya çalışıyorum acıya dayanıklıysanız olun derim çünkü şuan ki ödemli halleriyle bile bacaklarımı tanıyamadım sütuna dönmüşler acılarımdan sevinemiyorum ama acılar bitince galiba hep etek giyeceğim ki ben hayatımda hiç etek giymedim beni izlemeyi alın kendimi toparlayınca albüm olusturup yüklemeye çalışıcam fotolarımı v.s

Merhabalar, cok büyük gecmis olsun umarim en kisa zamanda agrilariniz biter, sizde artik doya doya etek ve dar pantolon giymenin tadini cikartirsiniz :) Ben de ciddi ciddi ameliyat olmayi düsünüyorum, su an forumlarda arastirmalardan sonra Dr Aylin Karabulut ve Dr Ahmet Karacalar arasinda kararsiz kaldim. Siz neden Ahmet hocayi terih ettiniz ögrenebilirmiyim? Ameliyat öncesi kac kiloydunuz? Ameliyattan sonra herhangi bir tedavi yaptirmaniz gerekli mi (örnegin el masaji vs.)?

Merhabalar, cok büyük gecmis olsun umarim en kisa zamanda agrilariniz biter, sizde artik doya doya etek ve dar pantolon giymenin tadini cikartirsiniz :) Ben de ciddi ciddi ameliyat olmayi düsünüyorum, su an forumlarda arastirmalardan sonra Dr Aylin Karabulut ve Dr Ahmet Karacalar arasinda kararsiz kaldim. Siz neden Ahmet hocayi terih ettiniz ögrenebilirmiyim? Ameliyat öncesi kac kiloydunuz? Ameliyattan sonra herhangi bir tedavi yaptirmaniz gerekli mi (örnegin el masaji vs.)?
Ben ahmet karacalarla 2014 te görüşmüş sonra operasyona cesaret edememiş ben bu işi hallederim deyip spora başlamıştım ancak ne spor ne pilates ne diyetisyen fayda etmedi yüzüm kaşık kadar kaldı belim 59 cm oldu hele el bileklerim incelikten kopacak gibi görünüyordu gel gör ki dizlerimin altı bir cm ya inceldi ya incelmedi bir tuhaflık olduğunu fark ediyordum gayet fit görünüyordum ancak bacaklara gelince orantısız bir kalınlık vardı belki de kafamda daha da büyüttüm bilmiyorum sonunda tak etti ahmet beye yeniden gittim 6 yıl sonra dedim yok olmuyor en sıkı diyetleri yaptım 49 kilolara düştüm yüzüm hortlak gibi oldu zayıflıktan çirkinlestim ama bacaklarım bana mısın demiyor yapın artık ne yapacaksanız dedim:) bu süreçte aylin hanımı çok arastırmadım acıkcası ahmet beyi bildiğim için onun kapısını çaldım görüntü açısından da pişman olmadım bazen bakıp inanmakta zorlanıyorum nasıl inceldiler böyle diye ilk hafta çok zorlandım ama üçüncü haftam ve şuan gercekten iyiyim :) ben operasyona 56 kiloyla girdim şuan 53 kiloyum operasyondan sonra da yediklerime dikkat ettiğim için sanırım bir miktar kilo verdim 52 kilonun altına düşmem zaten artık zaten altımda ince üstümde ince orantılı oldum sonunda

Bu arada cevap vermeyi unutmuşum el masajı yaptım arada annem arada esim arada ben yaptım ve saat bası yürüdüm ananas yedim bol su içtim kişiden kişiye acının değiştiği bir operasyon bir de sanırım kimisinin çok ağrısı olmamış kimisinin benim ki gibi zor geçmiş

Arkadaslar merhaba ben bir hafta önce ahmet karacalara superdry yaptırdım diz ve diz altına ama inanılmaz şişliklerİm var basamıyorum ne zaman düzelecek yaptıranlar fikir verebilir mi
Geçmiş olsun ben de yakın zamanda yaptıracağım. Şişlikleriniz geçti mi şu an nasılsınız sonuçtan memnun musunuz?

Siz kimde oldunuz. Tüm bacak mı ? Fiyat neydi. Şu an memnun musunuz ?
Ali rıza Erçöçen de oldum. Yok diz altı ve biraz yukarısı oldum. Memnun olup olmadığımı 5 ay sonra yazabilirim. Şişlikler oluyor çorabı giymezseniz

@Cericevri @eatcleanbefit arkadaşlar beni de kas iptali oldum 15 gün oldu bana da foto gönderir misiniz

Selam ben de ahmet karacalara tum bacak superdry+vaser operasyon oldum. Ayri konu actim detayli yasadiklarimi yaziyorum, odemli fotom bile var lol, merak eden soru sormak isteyen bakabilir. Ben de cook okudum buralari operasyon oncesi 1 sene boyunca. O yuzden yardimci olmayi idterim.

Merhaba,
Ben yaklasik 3 yil once liposuction olmustum. Ama hem cok ince olmadi bacaklarim hem de kisa sure sobra eski haline dondu. Bacaklarim cok kalin ve lipödem teshisi koymustu gittigim bir doktor. Acikcasi burada yazilanlari okuyunca hem birilerinin ince bacaklara kavusmasina sevindim hem de heveslendim. Acaba surec hakkinda bilgi verir misiniz? Benim kilom suan 66 boyum da 1.59. Bacaklarim cok kasli ve erkeksi gorunuyor. Tabii ki doktorla da gorusmek gerekir ama operasyonu yasayan ve hisseden kisilerle gorusup, tecrubelerinizi duymak isterim. Bir de oncesi/sonrasi resimlerinizi gormem mumkun olur mu acaba?

Kolay bir ameliyat değil mutlaka birinin sizinle ilgilenmesi gerek ilk günlerde, sekizinci günüm bugün annem yardımcı oldu banyo yapmama v.s ancak sunu da söyleyebilirim ameliyatın ertesi günü 4 kat merdiveni dinlene dinlene çıktım yani acı biraz kişiye göre değişiyor ancak ben de ödem biraz fazla oldu toparlanmaya çalışıyorum acıya dayanıklıysanız olun derim çünkü şuan ki ödemli halleriyle bile bacaklarımı tanıyamadım sütuna dönmüşler acılarımdan sevinemiyorum ama acılar bitince galiba hep etek giyeceğim ki ben hayatımda hiç etek giymedim beni izlemeyi alın kendimi toparlayınca albüm olusturup yüklemeye çalışıcam fotolarımı v.s

Merhaba,

Bende de lipödem var. 3 yıl kadar once ( o zamanlar lipodem diye birsey bilmiyordum) liposuction ameliyati olmustum. Ama hicbir ise yaramadi. Simdi bu sayfayi okuyunca biraz umutlandim. Benim bacaklarim cok kalin. Ne kadar ise yariyor bu ameliyat ogrenmek isterim dogrusu. Bir de sizden resim rica etsem. Acikcasi boyle bir ameliyat icin butcem yok. Karar verirsem kredi vs ile yaptiricam. O yuzden eger yaptiracaksam gercekten degmeli. Bir de oncesinde basarisiz bir operasyon gecirince ister istemez bi guvensizlik oluyor ;(

Merhabalar bende ahmet beye ameliyat olmak istiyorum bacaklarım ronaldoninkinden kalın ve kaslı. Ama burdan resimlerinizi göremedim numara versem whatsaptan atarmışım bana resim buarada almanyada yaşıyorum .

004915202813967
Teşekkür ederim

Ali rıza Erçöçen de oldum. Yok diz altı ve biraz yukarısı oldum. Memnun olup olmadığımı 5 ay sonra yazabilirim. Şişlikler oluyor çorabı giymezseniz

Merhaba neyiseda neyiseda

Ben de Ali Riza Ercöcen'le whatsapp'tan görüstüm ve resimlerimi gönderdim ama daha tam karar veremedim önce diger doktorlarla da tekrar görüssem mi diye.. sen memnun kaldin mi? Sonuc olarak doktorun isini begendin mi? Tavsiye edermisin?

Merhaba neyiseda neyiseda

Ben de Ali Riza Ercöcen'le whatsapp'tan görüstüm ve resimlerimi gönderdim ama daha tam karar veremedim önce diger doktorlarla da tekrar görüssem mi diye.. sen memnun kaldin mi? Sonuc olarak doktorun isini begendin mi? Tavsiye edermisin?
Merhaba. Evet memnunum şimdilik . Ama yeterli paranız varsa Ahmet Karacalar a olun bence . Onun yaptığı bacak şekilleri daha çok hoşuma gidiyor

Merhaba. Evet memnunum şimdilik . Ama yeterli paranız varsa Ahmet Karacalar a olun bence . Onun yaptığı bacak şekilleri daha çok hoşuma gidiyor

Teşekkürler! Evet Ahmet hocanın adı öyle çok geçiyor ki bu forumda insan ister istemez merak ediyor acaba nasıl sonuçlar elde ettiğini 😄bir kaç kere kendisinin asistanıyla yazıştım ama nedense fazla pas vermedi bana 🙈 Resimlerimi bile yolladım ama kaç seans gerekli olur maliyeti ne tutar bu tür sorulara bile yanıt alamadım maalesef..
Fakat çok pahalı olursa eğer herhalde Ali Rıza hocaya yaptırmaya karar veririm gibi.. umarım ben de memnun kalırım sizin gibi :)

Teşekkürler! Evet Ahmet hocanın adı öyle çok geçiyor ki bu forumda insan ister istemez merak ediyor acaba nasıl sonuçlar elde ettiğini 😄bir kaç kere kendisinin asistanıyla yazıştım ama nedense fazla pas vermedi bana 🙈 Resimlerimi bile yolladım ama kaç seans gerekli olur maliyeti ne tutar bu tür sorulara bile yanıt alamadım maalesef..
Fakat çok pahalı olursa eğer herhalde Ali Rıza hocaya yaptırmaya karar veririm gibi.. umarım ben de memnun kalırım sizin gibi :)
merhaba operasyon geçirdiniz mi

Prof Dr Alirıza Erçöçen hakkında görüşlerinizi öğrenebilir miyim? Alt bacak olmak istiyorum ama sanırım biraz riskli bir ameliyatmış. Çoğu doktor yapmaya pek yanaşmıyor. Ondan biraz tedirgin oldum açıkçası.

Arkadaşlar merhaba ben forumda çok yeniyim :) Ama bende bacaklarımdan fena halde muzdaribim malesef :KK43: sorunumun ne olduğunu tam keşvedebilmiş değilim ancak dizimin iç kısmında ve iç bacakta ciddi derecede yağlanma var. Hayata küstüm resmen o yüzden A.K ya randevu alıp muayene olmaya karar verdim. Daha sonrada ameliyat olucam yani şimdilik kararım o yönde. Hala grup indirimi durumu sözkonusu ise ve benim gibi ameliyat olmak isteyen arkadaşlar var ise iletişime geçmek istiyorum. Birde tecrübeli arkadaşlara bir sorum var ; ben su an çalışıyorum ve malesef daha izin kullanma durumum yok bu yuzden ameliyatı hafta sonuna getirmem gerekiyor ancak meseal cuöartesi amliyat olup pazartesi en geç salı işi dönebilirmiyim ? desteğinizi bekliyorum arkadaşlar insallah hepimiz için hayırlısı olır. uzun yazdım kusura bakmayın :)
selam elif ameliyat olmayi hala düsünüyor musun ?

merhaba arkadaslar , Ahmet karacalara ameliyat olmaya karar verdim , benim üst bedenim ince, bacaklarim kalin, . 1.60 boyunda yaklasik 55 kiloyum . grup indirimi denen seyden faydalanabiliriz belki , baska olmayi düsünen var mi ? subat 7de ilk muayenem var ona bile 750 lira istiyorlar. degisiklik olacak mi diye cok merak ediyorum öncesi sonrasi fotosu atar misiniz sevgili muayene olan arkadaslar ? :)

Ben ahmet karacalarla 2014 te görüşmüş sonra operasyona cesaret edememiş ben bu işi hallederim deyip spora başlamıştım ancak ne spor ne pilates ne diyetisyen fayda etmedi yüzüm kaşık kadar kaldı belim 59 cm oldu hele el bileklerim incelikten kopacak gibi görünüyordu gel gör ki dizlerimin altı bir cm ya inceldi ya incelmedi bir tuhaflık olduğunu fark ediyordum gayet fit görünüyordum ancak bacaklara gelince orantısız bir kalınlık vardı belki de kafamda daha da büyüttüm bilmiyorum sonunda tak etti ahmet beye yeniden gittim 6 yıl sonra dedim yok olmuyor en sıkı diyetleri yaptım 49 kilolara düştüm yüzüm hortlak gibi oldu zayıflıktan çirkinlestim ama bacaklarım bana mısın demiyor yapın artık ne yapacaksanız dedim:) bu süreçte aylin hanımı çok arastırmadım acıkcası ahmet beyi bildiğim için onun kapısını çaldım görüntü açısından da pişman olmadım bazen bakıp inanmakta zorlanıyorum nasıl inceldiler böyle diye ilk hafta çok zorlandım ama üçüncü haftam ve şuan gercekten iyiyim :) ben operasyona 56 kiloyla girdim şuan 53 kiloyum operasyondan sonra da yediklerime dikkat ettiğim için sanırım bir miktar kilo verdim 52 kilonun altına düşmem zaten artık zaten altımda ince üstümde ince orantılı oldum sonunda
merhaba seninle benim bedenim cok benzer gibi , nasilsin buaralar ameliyatin ustunden 2 yil gecti , tekrar kalinlasma oldu mu ? öncesi sonrasi foton varsa paylasirsan minnettar kalirirm

X