Badem göz ameliyati olanlar bakabilirmi???

Merhaba, yani bildiginiz güvendiğiniz hangi doktor varsa ona gidin tabi. Göz doktoru, estetik cerrah bunun kararını siz vereceksiniz.. Ben estetik doktoruna oldum, memnunum. Kombin ameliyattı benimki. Burun ameliyatımla birlikte olmuştum.
Arzum Merhaba,

Gözaltı torbalarını mı aldırdın sen? Tam olarak ne ameliyatı oldun göz çevrenle ilgili? Bir de bu ameliyatı da mı Hasan Bey' e oldun yoksa başka bir doktora mı? Ve tabii memnun musun? :) Yanıtlarsan çok sevinirim. Sevgiler. arzum77 arzum77

Arzum Merhaba,

Gözaltı torbalarını mı aldırdın sen? Tam olarak ne ameliyatı oldun göz çevrenle ilgili? Bir de bu ameliyatı da mı Hasan Bey' e oldun yoksa başka bir doktora mı? Ve tabii memnun musun? :) Yanıtlarsan çok sevinirim. Sevgiler. arzum77 arzum77
Selam canım 😊
Göz altı yag torbaları nı ve fazla deriyi aldırmıştım popo ameliyatımla 😉
Hasan beye oldum evet, yani memnunum. Göz altları daha gergin oldu. Torbalanma lar gitti tabi, yorgun ifade gitti 👍

Selam canım 😊
Göz altı yag torbaları nı ve fazla deriyi aldırmıştım popo ameliyatımla 😉
Hasan beye oldum evet, yani memnunum. Göz altları daha gergin oldu. Torbalanma lar gitti tabi, yorgun ifade gitti 👍
Çok teşekkürler Arzum'cum. Her doktor her bölgede başarılı olamıyor meselesi aklımı kurcaladı biraz çünkü Hasan hocamla ilgili bu alanda pek bilgim yok. Gözaltı torbalarını aldırmak zor bir işlem mi peki? Bu forumda çok olumsuz şeyler de okuduğum için biraz korkmakla beraber eni sonu bu işlemi yaptırmam gerekiyor diye düşünüyorum. Ancak söylediğim gibi biraz tedirginim...göz kapağında ki fazla deriyi aldırıp göz altı torbalarıma ne yapılması gerekiyorsa bir müdahale gerekli artık :)) Peki torbalar alındıktan sonra, sonradan çöküntü, çukurlaşma, daha yaşlı ifade falan yazmışlar burada... Böyle şeyler oldu mu hiç sende? keşke dediğin bir şey oldu mu açıkçası bunu merak ediyorum.

Yakmayin insanların başını
Benim fotoğrafıma bakin

Eklentiler

• 20210509_055603.jpg
    20210509_055603.jpg
    94 KB · Görüntüleme: 297
  • 20210509_055440.jpg
    20210509_055440.jpg
    75,5 KB · Görüntüleme: 276
İstanbul : DR Demet Özçelik
Bursa: Dr Tuncay Sezgin
Antalya : Dr Emir Doğan
Adana: Dr Can Pamukçu Instagram sayfalarına bir göz atın
Tuncay sezgin mi
Allah korusun
22 basarili islemi var
Gunde 6 islem yapan insan
Instagraminda 22 foto paylaşmış
Beni paylasmadi
Ben paylasayim durun
Bunun neresini paylassin
coook hakli
20210509_055440.jpg

Evet göze kesi yapılmadan Şakak germe yaptırılabilir ancak her şakak germede gözün kenarı kalkmıyor . Şakak germe yapan Dr Ufuk Askeroğlu va .r Bella Eyes diye ameliyat yöntemi bulmuş. Sonuçları mukemmel. Ancak fiyatları 15.000-20.000 arası

Bursa Anadolu hastanesinde
Tuncay sezgin bursada yapti taktir sizin
20210511_043707.jpg
20210509_055440.jpg

kimde yaptirdinki ? Dogal baden göz yapan istiyorum ve biraz fazla göz kapagindan deri var. Hangi doktor önerebilirsin?
Merhaba göz kenarlarınız da düşüklük varsa badem göz (şakak germe olarakta geçiyor) en mutlu edici sonucu verir. En kalıcı olanı ve mutlu edici yöntem bu. Saçlı deriden kesi yapılıyor ve göz kenarları yukarı çekiliyor. Haliyle kaş kenarı da kalkıyor.
Badem göz de başka işlemlerde yapılabilir. Misal göz kapagınızda fazla deri varsa alınabilir, göz altlarında yag torbası, fazla deri varsa alınabilir.
Ben 2014 de göz kenarlarımı çektirdim. Çok memnunum. Başka işleme gerek yoktu. Bu sene alt göz kapagımdaki fazla deriyi, yag torbaları nı aldırdım.
Yani ihtiyacınız olan şeyi iyi bilin, ona göre ameliyat olun.

Merhaba, yani bildiginiz güvendiğiniz hangi doktor varsa ona gidin tabi. Göz doktoru, estetik cerrah bunun kararını siz vereceksiniz.. Ben estetik doktoruna oldum, memnunum. Kombin ameliyattı benimki. Burun ameliyatımla birlikte olmuştum.
merhaba. kime oldunuz acaba? ben de kombin ameliyat istiyorum ama hem burunda hem gözde iyi doktor bulamıyorum ):

Merhaba.. Ben Hasan Fındık a ameliyat olmuştum. Maddi imkanınız varsa Selçuk yazan a bakabilirsiniz 😉
Hah bu yorumunuzu buldum 😂😂😂 selcuk beye bakacagim ama sanki siz azeri ya da iranli bir doktordan bahsetmistiniz, arada turkiyeye gelip ameliyat yapiyordu. Bulamadim o mesajinizi, umarim fotuma sık giriyorsunuzdur 🙈

Hah bu yorumunuzu buldum 😂😂😂 selcuk beye bakacagim ama sanki siz azeri ya da iranli bir doktordan bahsetmistiniz, arada turkiyeye gelip ameliyat yapiyordu. Bulamadim o mesajinizi, umarim fotuma sık giriyorsunuzdur 🙈
Doktor Nurlana Mammadova’dan bahsediyoruz sanırım.
Dudaklar içindi, aklımda öyle kaldı :)

X