Saç Uzatma Yöntemleri Badem Yagi I$e yariyormu?

Esmacım sen nası bı faydasını gÖrdun ve ne kadar surede??
Uzattı mı kırıkları mı gıderdı parlattı mı hacımmı kazandrdı ?
hacim parlaklik birazda uzama oldu canim bugün yine baslicam ama ben iki günde bir turplu suyumu kullaniyorumturkbayragi

esmacim merak ettim, nasil bir faydasini gördün?
saclarin sikla$dimi ?
cabukmu uzadi ?
canim ayrica sana turplu suyu siddetle tavsiye ediyorum saclarimda iki hafta olmadan 1 cmi askin bi uzama oldu galiba iki haftada 2cm uzar belki ve acayip bi yumusaklik ve parlaklik oldu:enbuyukkk:

handancim hem biraz cogalma oldu hemde uzadi galiba kardesim hatta bu yil dediki abla gecen yil uzundu baya zaten badem yaginin onarici bi atkisi var oda etkili uzamayaa.s

tam anniyamadim sry cnm :S
onarici bi atkisi derken neyi kast ettin anniyamadimki :S
yani sence yararli gelirmi saclarim ince telli badem yagi ile kallinla$irmi?
saol! =):ecrin_bebek:

tam anniyamadim sry cnm :S
onarici bi atkisi derken neyi kast ettin anniyamadimki :S
yani sence yararli gelirmi saclarim ince telli badem yagi ile kallinla$irmi?
saol! =):ecrin_bebek:
kiriklar azaldi ama kalinlasma olmadi turplu suda
badem yagi ise hacim kazandirir turplu su kalinlik saglamiyo uzamaya ve kiriklari gidermeye birebir turkbayragişakkıdı

bu tür kürler en azından haftada bir kez uygulanması gerekiyor. zamanında 6 ay kadar ayda birkaç kez badem yağı kullandım faydasını gördüm ama şuan kullanmıyorum kırıklarınız varsa aldırmayın 2 sene önce aldırayım dedim 4 parmak kısalttı saçımı kuaför 2 yıl asla kuaföre gitmedim sinir olduğum için geçen ay gittim allaha şükür laf anlayan birine denk geldim saçımı milim kısaltmadı sadece biraz inceleterek aldı her neyse şuan turplu suyu hazırlıyorum deneyimlerimi paylaşırım:)

X