Bağcılar Medipol Mega Hastanesinde Tüp Bebek

Evet benim ilk.Rapor için hastaneyi aradım yoğunluktan dolayı görüşemedim yetkiliyle müsait olduğunda dönüş yapacak. Orada 1 aşılama oldum işaçlar için gene rapor çıkardılar ama aşılama işleminden tam ücret aldılar gene aynı şey mi olacak acaba

Aşilama icin rapor cikarilip cikarilmadigi hakkinda bilgim yok. Sadece tüp bebek icin cikariliyor biliyorum. Biraz da pazarlikta yapabilirsiniz bence cünku fiyatlar cok yukseldi.

Kanda gebelik testim transfer günüyle 10.gun
Perşembe cuma yaptirabilirsin kan testini inş güzel sonuçlar alirsin 🤲
canımmm merhaba,
bebeegını kucafgına almıssın hayırlı olsun,
bende gonca hanımla gorusmeye gıdecegım senın sorun neydı acaba,
bende 31 yasındayım, esımde sayı ve hız sorunu var

canımmm merhaba,
bebeegını kucafgına almıssın hayırlı olsun,
bende gonca hanımla gorusmeye gıdecegım senın sorun neydı acaba,
bende 31 yasındayım, esımde sayı ve hız sorunu var
Merhaba tsk ederim
Amh rezerv düşüklüğü yumurtalarim gelişmiyordu
Esimde sperm sayisinda ve hizda sorun vardı morfoloji %1di çok şükür rabbime 2 embriyo transfer edildi ikiside tuttu 1kiz 1 oglum oldu darısı sizin başınıza inş tedaviniz güzel sonuclanir🤲

Merhaba tsk ederim
Amh rezerv düşüklüğü yumurtalarim gelişmiyordu
Esimde sperm sayisinda ve hizda sorun vardı morfoloji %1di çok şükür rabbime 2 embriyo transfer edildi ikiside tuttu 1kiz 1 oglum oldu darısı sizin başınıza inş tedaviniz güzel sonuclanir🤲
maşallaaahhh, Rabbım sızlere bagıslasın kuzum
Allahım ısteyen herkese nasıp etsın amınnn,
bende konustum sımdı, koctan raporu alıp gonca hanıma gıtcem gorusmeye,
ınsallah bızede nasıp olur ya

Kizlar selamlar
Bende önümüzdeki ay gonca hanimda tüp bebek tedavisi görmek istiyorum. Amh dusuklugum var. 0.13 o yüzden direkt tüp bebek tedavisi önerdiler. Henüz gonca hanımla görüşmedim. Asistanindan istenilen tahlilleri aldim ve yaptırdım
Aranızda bu amh dusukluguyle hamile kalan var mı? Gonca hanım herhangi bir vitamin ya da besin takviyesi öneriyor mu?

Kizlar selamlar
Bende önümüzdeki ay gonca hanimda tüp bebek tedavisi görmek istiyorum. Amh dusuklugum var. 0.13 o yüzden direkt tüp bebek tedavisi önerdiler. Henüz gonca hanımla görüşmedim. Asistanindan istenilen tahlilleri aldim ve yaptırdım
Aranızda bu amh dusukluguyle hamile kalan var mı? Gonca hanım herhangi bir vitamin ya da besin takviyesi öneriyor mu?
Ben gonca hanımdan tüp bebekle hamile kaldım ilk deneme bugünde doğum yapalı 6 gün oldu çok şükür🙏🥰 benim de sıkıntım pcos

Ben gonca hanımdan tüp bebekle hamile kaldım ilk deneme bugünde doğum yapalı 6 gün oldu çok şükür🙏🥰 benim de sıkıntım pcos

Hayırlı olsun. Sağlıkla büyüsün inşallah 🧿🙏🏻Gonca hanım size tüp bebek öncesi bir vitamin önerdi mi acaba

Kizlar selamlar
Merhabaa başladınızmı tedaviye acaba? Bende başlamak istiyorum. 2-3 güne adet olcam pazartesi gitsem hemen başlayabilirmiyim bilmiyorum

Merhabaa başladınızmı tedaviye acaba? Bende başlamak istiyorum. 2-3 güne adet olcam pazartesi gitsem hemen başlayabilirmiyim bilmiyorum
Merhaba
Ben gonca hanımla görüşmeye gittim. İstenilen bütün testlerim vardı zaten. Ama kistlerim yüzünden kanamalarim uzun sürüyor o yüzden önce ilac tedavisi sonrasında tüp bebek tedavisine baslicam. Ancak tüp bebek tedavisinde kullanılan ilaçlar piyasada bulunamıyor. Öncelikle ilaçları temin etmem gerekiyor. Siz gittiniz mi peki

Merhaba
Ben gonca hanımla görüşmeye gittim. İstenilen bütün testlerim vardı zaten. Ama kistlerim yüzünden kanamalarim uzun sürüyor o yüzden önce ilac tedavisi sonrasında tüp bebek tedavisine baslicam. Ancak tüp bebek tedavisinde kullanılan ilaçlar piyasada bulunamıyor. Öncelikle ilaçları temin etmem gerekiyor. Siz gittiniz mi peki
Merhabalar, ben 2 ay sonra başlamak istiyorum daha gitmedim görüşmeye. Evet ilaçları bulmak çok zormuş

İyi günler diliyorum, eşimde Azfc delesyonu çıktı bende pcosluyum tüp bebek tedavisine başlayacağız bu süreçteki önerilerinizi alabilir miyim 22 yaşındayım ve açıkçası çok stres oluyorum fiyatlar hakkında bilginiz varsa bu konuda da bilgilendirirseniz sevinirim doktor önerisine de açığım bizi nasıl bir süreç bekliyor tecrübelerinizi paylaşabilirseniz çok mutlu olurum

Tedaviye Gonca hanımla başladık. Kendisini sevdim ilgili bir doktor hemşireler de aynı şekilde. Amh değerim 2.67 çıktı göbekten ilk iğnemi dün yaptım 300 ml inşallah güzel sonuçlanan rahat bir süreç olur başka şu anda Gonca hanımla tedavi gören yada daha önce görmüş olan var mı acaba

Nadiye köroğlundan memnun kaldınız mı bende yarın gitçem ilk kez yorumlarını okudum kötü bişey yoktu ama genede size sormak istedim
Merhaba arkadaşım nadiye köroglunu bu sayfada araştırırken yazışmalarda seni gördüm sen hocada tedavi görmüşsün sanırım memnun kaldın mı amh degerim benim düşük acaba bu konuda iyi midir umarım mesajı mı okursun

Merhaba arkadaşım nadiye köroglunu bu sayfada araştırırken yazışmalarda seni gördüm sen hocada tedavi görmüşsün sanırım memnun kaldın mı amh degerim benim düşük acaba bu konuda iyi midir umarım mesajı mı okursun
Çok memnun kaldım herşeyimle o kadar güzel ilgilendi ki ben onun gibi doktor görmedim telefon numarasını vermişti istediğim zaman herşeyi soruyordum onun sayesinde bebeğim oldu 🥹 herşeyi detaylı şekilde anlatıyor umariz sizde memnun kalırsınız 🤍 ve çok bilgili sizinde sıkıntınıza çare olur eminim 🤍

Çok memnun kaldım herşeyimle o kadar güzel ilgilendi ki ben onun gibi doktor görmedim telefon numarasını vermişti istediğim zaman herşeyi soruyordum onun sayesinde bebeğim oldu 🥹 herşeyi detaylı şekilde anlatıyor umariz sizde memnun kalırsınız 🤍 ve çok bilgili sizinde sıkıntınıza çare olur eminim 🤍
İnsallah canım ya insallah 1 basarisiz tüp bebek tedavim oldu çok kötüydü tedavim transfer bile olamadım. Korkuyorum yine aynı şeyleri yaşamaktan suan doktor acıbadem hastanesinde çalışıyor sizin zamanınızda bağcılardaydı sanırım

İnşallah sanada iyi gelir güzel haberler alırsın evet canım benim tedavi olduğum zaman acı bademe geçti kalp atışını acibademde duymuştuk orayada gitmiştim

İnsallah canım ya insallah 1 basarisiz tüp bebek tedavim oldu çok kötüydü tedavim transfer bile olamadım. Korkuyorum yine aynı şeyleri yaşamaktan suan doktor acıbadem hastanesinde çalışıyor sizin zamanınızda bağcılardaydı sanırım
Üstte yazdım canım alıntı yapmayı unuttum

X