Bağcılar Medipol Mega Hastanesinde Tüp Bebek

M i h r a

Güçlüyüm ama kalbim hassas.
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2019
2.026
4.447
Merhaba arkadaşlar,
Kismet olursa 2021 ocak ayında tedaviye başlayacagiz. Esimin arkadsinin onerisi uzerine bağcılar medipol mega hastanesinde tedaviye baslamayi dusunuyoruz. Bu hastanede tedavi olup tüp bebek yaptiran arkadaslar var mi? Deneyimlerinizi,yorumlarinizi görüslerinizi merak ediyorum
Hoppa

Merhaba arkadaşlar,
Kismet olursa 2021 ocak ayında tedaviye başlayacagiz. Esimin arkadsinin onerisi uzerine bağcılar medipol mega hastanesinde tedaviye baslamayi dusunuyoruz. Bu hastanede tedavi olup tüp bebek yaptiran arkadaslar var mi? Deneyimlerinizi,yorumlarinizi görüslerinizi merak ediyorum
Hoppa
Merhaba doktorunuz kim di,memnun muydunuz?

Merhaba arkadaşlar,
Hoppa
Merhaba başladınız mı tedavinize acaba ? Ben de Nadiye Köroğlu ile ön görüşme yaptım . Bu ay içerisinde tedaviye başlamayı planlıyoruz .
hastanedeki personelin ilgisi alakası ,doktorun açıklayıcılığı, ortamın temizliği benim için çok önemliydi . Gidip görünce burda tedavi olabilirim dedim , bana güven verdiler.
sonuç ne olur bilemem tabi ☺️

Merhaba ben gonca yetkin Yıldırım ile başladım, şuan iğnelerimi oluyorum. Bende kendisine tavsiye üzerine gittim ama çok memnunum. Detaylı bilgilendirme yapıyor ve güven sağlıyor. Çok doğal biri ... Sonuç ne olur bilemem ama hayırlısı.suan için hastaneden ve doktorumdan memnunum

Merhaba ben Ayşe hanımla başladım sonra OPU olmadan Ayşe hanım rahatsızlandı o süreçte Sevinç hanım ilgilendi. Öyle memnun kaldım ki. Devam etme kararı aldık. Her aklınıza takılanı detaylı bir şekilde sabırla anlatıyor. Çok içten ve samimi. Tüm personeller ve özellikle Sevinç hanımın asistanı Hülya hanımda da aynı özen var. Ben dün 2. Transferimi oldum. Eylül ayından bu yana forumda gezip tüp bebek yaptıranların yorumlarını okuyorum. Doktorunu sadece OPUda görüp, sürekli asistanı ile iletişimde olanlar var. Medipol bu konuda çok hassas. 5 aydır sürekli gidip geliyorum. Şu ana kadar negatif hiçbir şeyini görmedim.
çok uzun oldu ama umarım aydınlatabildim 😊😇 yolunuz açık olsun.

Merhaba ben Ayşe hanımla başladım sonra OPU olmadan Ayşe hanım rahatsızlandı o süreçte Sevinç hanım ilgilendi. Öyle memnun kaldım ki. Devam etme kararı aldık. Her aklınıza takılanı detaylı bir şekilde sabırla anlatıyor. Çok içten ve samimi. Tüm personeller ve özellikle Sevinç hanımın asistanı Hülya hanımda da aynı özen var. Ben dün 2. Transferimi oldum. Eylül ayından bu yana forumda gezip tüp bebek yaptıranların yorumlarını okuyorum. Doktorunu sadece OPUda görüp, sürekli asistanı ile iletişimde olanlar var. Medipol bu konuda çok hassas. 5 aydır sürekli gidip geliyorum. Şu ana kadar negatif hiçbir şeyini görmedim.
çok uzun oldu ama umarım aydınlatabildim 😊😇 yolunuz açık olsun.
Merhaba, fiyatlarla ilgili bilgi verebilirmisiniz lütfen

Merhaba, fiyatlarla ilgili bilgi verebilirmisiniz lütfen
Ben yumurta geliştirme ve toplama işlemine 2020’de başladım. O nedenle 2021 fiyatlarını bilmiyorum.
2020 fiyatlarını ekledim.
İlk transferim tutmadı.
ikinci transferi bu ay oldum. Transfere 5.300 dediler.

Eklentiler

• 7095CB29-9A1C-4034-8803-0A58F0D47EAF.jpeg
    7095CB29-9A1C-4034-8803-0A58F0D47EAF.jpeg
    189,2 KB · Görüntüleme: 938
Ben yumurta geliştirme ve toplama işlemine 2020’de başladım. O nedenle 2021 fiyatlarını bilmiyorum.
2020 fiyatlarını ekledim.
İlk transferim tutmadı.
ikinci transferi bu ay oldum. Transfere 5.300 dediler.
Çok teşekkür ederim ❤️❤️❤️

Merhaba arkadaşlar,
Hoppa
42
Hippolyta .!.:
Ayşe KArahasanoğluna muayene oldupum zaman bana geçmişimi sorduğunda ve daha önceki gebeliğimin neden sonlandırıldığını sorduğunda benim çok özel bir mazeretim vardı. Ve gerçekten çok empati yoksunu adeta aşağılar gibi bir durum yarattı. Bunu burada çok açıkça anlatamam. Size özel mesaj atarak açıklayabilirim ancak. Empati yoksunu bir doktorun asla hastasına özenle yaklaşabileceğine inanmıyorum. Empati yoksunluğu olan bir klinikte hasta olarak değil müşteri olarak görülebiliriz ancak bu da olayı sadece maddiyata sokar.Bizim ne çektiğimizi anlamazsa nasıl özenecek titizlenecek? Sadece klasik rituel tedavi uygulayıp sonucunu umursamayacak.

Bahçeci Fulya ile alakalı yazdıklarınıza gerçekten çok şaşırdım. Çok özel değilse sorun nedir ve doktorunuz kimdi acaba? Ben mutlaka bir yanlış anlama ya da anlaşılma olabileceğini düşünüyorum ama farklı bir durum var ise ne olduğunu gerçekten öğrenmek isterim.
Genişletmek için tıkla...
merhabalar,
benim kendisiyle(ayşe karahasanoğlu)
Merhaba arkadaşlar,
Hoppa

2 negatif denemem oldu, aslında çok sıcaktı samimiydi bize karşı ama benim yaşım ileri olduğu için bana doğum kontrol hapı kullandırmaması gerekiyorken her iki denemede de kullandırdı. ve başarısız oldu bana yumurtaların kalitesiz dedi doğuştan, senin durumundakiler yumurta satın alıyor dedi ağlaya ağlaya eve gittim aylarca düzelemedim. sonra başka bir merkeze gittim ve uygulanan tedavilerde doğum kontrol hapı kullandığımdan yumurtalalıklar büyütme ilaçlarına cevap vermemiş bu yüzden aşırı dozda ilaç kullanmışım ve bu başarıyı etkileyen bir faktörmüş bunları öğrendim. çok az ilaçla 5.günde blast oldu embriyo genetiğe gitti transfer için uygun değildi. ama ilk defa 5.blast olmuştu embriyo. sonra ben kendi çabalarımla takviye vitamin vs. ile 40 yaşında hamile kaldım doğal yolla kızım oldu şimdi 16 aylık. şimdi siz bunları bilin ve ona göre bir tercih yapın, sonra ben kendisini baş hekime ve cimere şikayet ettim. aylarca yazıştık vs. paramı geri istedim ama elbette hatasını kabul etmedi.ben de en azından bu yaşanılanlar bilinsin diye şimdi sizinle paylaşıyorum. umarım işini hakkıyla yapan vicdanlı doktorlarla karşılaşırsınız hatta doktora gerek kalmadan kendiliğinden hamile kalırsınız.

Merhaba ben gonca yetkin Yıldırım ile başladım, şuan iğnelerimi oluyorum. Bende kendisine tavsiye üzerine gittim ama çok memnunum. Detaylı bilgilendirme yapıyor ve güven sağlıyor. Çok doğal biri ... Sonuç ne olur bilemem ama hayırlısı.suan için hastaneden ve doktorumdan memnunum
mrb gonca hanıma bnde gttım 2 ay sonra tup bebek baslayacagız sızın sonuç ne oldu acaba tedavı nasıl dı

Ben de sevinc hanima gittim dondurulmuşlarim vardı 2 adet transfer oldu maalesef sonuc negatif. Dondurulmusum da kalmadı. Devam edip etmemekte kararsizim.

X