Premature Bebekler Bağırsak enfeksiyonu

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.

mevlid

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2020
15
1
25
Merhaba kızlar bebeğim 45günlük bağırsakta enfeksiyon var evdeyiz ama yedikleri yaramıyor sulu kaka yapıyor bazen çok ağlıyor bazen çok uyuyor arada kusuyor nasıl atlatacak bilmiyorum sütüm emmiyor ne yapacağımı bilmiyorum küvezden Eve getirdik 200gram ikigün içinde zayıfladı yaşayan var mi yardım lütfen 🙏

Canım seni endişelendirmek istemem ama sulu kaka makatında sorun oluşturabilir çatlak gibi lütfen bir doktora göster farklı sağlık sorunları yaşamasın bebeğin Allah bağışlasın 🙏

Dün götürdüm acile bişi yok ilaçlarını ver dedi yarın eğitim araştırmaya gideceğim işitme testi için orda doktor muayene ederken diyeceğim bakalım o ne der inşallah geçer baya uzun süredir var beş gündür evde devam ediyor daha önceden hastanede devam ediyordu

Acil değil de çocuk doktoruna götürmeniz daha iyi onlar bilemez ki. Kuzenimin bebeği de öyle olmuştu. İlaçla bir ayda kendini anca topladı. Fazla kaybetmeden dediğim gibi çocuk doktoruna götürün yazık bebeğe

Ay Allah razı olsun ya yarın gidicez inşallah yatırırlar bizi ben bizi yatırırlarsa daha çabuk ileşir diye düşünüyorum

Probiyotik ilaçlar iyi geliyor o tip ilaçlar Vermiştir.
düzenli kullanın .
biz de bir dönem bağırsak sorunu atlattık. Geçecek içinizi rahat tutun.
Doktorunuz ne diyorsa harfiyyen uygulayin. Bol bol emzirin.

Bende ihsal olmuşum önceden yoktu bebeği emziğinde bende oluyorum neden böyle oluyor anlamıyorum bende mi var acaba enfeksiyon

X