Bağırsaklardaki sorun :((

Sledva2040

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2021
509
122
Arkadaşlar merhaba , karından ultrasonda bağırsaklardaki kanser vb sorunlar gözükür mü? covid geçirdikten sonra 2 ay'a yakın ishal sorunuyla kullanmadığım ilaç, kefir vb şeyler kalmadı ishalden kurtuldum , ishalin sebep olduğu anal fissür sorunu oldu, kanamasi zaman zaman durup tekrar ediyor ama 1 aydır dışkıda beyaz mukus görmeye başladım ve giderek artmaya başladı ben yediğim ictigimdendir sindirim sistemim bozuldu bağırsak düzenleyici çok hap içtim diye oldu sanıp doktora gitmedim ama hala geçmedi, 1 ay öncesinde karından ultrasonda muayene oldum sizce bağırsak kanseri vb olsa bu fark edilir miydi ?

Kanser ulstrasondan gözükmez. Kanda bi şeylerden şüphelenilir ileri tetkikler istenir.
Teşekkür ederim cevabın için abla kısa zamanda bi doktora görünsem iyi olur , emin olamadım covid geçirdim düzenim bozuldu çok ilaç kullandım bununla birlikte anal fissür de var oda sebep oluyormus, anksiyete stres üzüntü zaten hayatımın her alanında var buda bi sebepmis ama en doğrusunu bi doktordan öğrenirim, (bu arada Eylül ile kavuşmuşsunuz ^^ sağlıklı büyüsün inşallah gözünüz aydın )

Teşekkür ederim. Bir çok sebep olur tabi. Doktora görün en iyisi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…