Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın? 💮

Amerika'ya gittiğinde orada karşılaşıyorlar o zaman oluyor Parla.
Teşekkür ederim son bölümü daha tam izleyemedim parla biliyor o zaman babasının Timur olduğu.

Yalnız bence bahar aldatildigini biliyor diye tahmin ediyorum renginin odasına girdiğinde mavi orkide görmüştü timurda mavi orkide alıyormuş geçmişte,asistanlığının bitmesini bekliyor bence.

Doktor CHA 16 bölünmüş büyük ihtimalle bozulur diye düşünüyorum sonradan bizde dizileri uzantıları için entrika,yalan ne varsa yazılır
Oo bizimkiler kesin bozar o zaman. Konu bulamayınca saçmalıyorlar

Kore versiyonunu izlemistim bende ciktiginda.
Tipik Turk dizisi gibi bazi seylere cok odaklaniyorlar ( es ve sevgilisine mesela)

Birde 16 bolum mu olur buda merak ediyorum 😁

Eki Görüntüle 3388429

Eki Görüntüle 3388430

BAHAR DİZİSİ OYUNCU KADROSU
buluşacak. Oyuncu kadrosunda; Demet Evgar, Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz Ak, Ecem Özkaya, Füsun Demirel, Elit Andaç Çam, Demirhan Demircioğlu, Nil Sude Albayrak, Sena Kalıp, Alisa Sezen Sever ve Hatice Aslan gibi birbirinden başarılı isimlerle göz dolduran Show TV’nin yeni dizisi, “Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın?”

Eki Görüntüle 3388434

BAHAR DİZİSİ 1. BÖLÜM ÖZETİ

Bahar'ın 1. Bölümünde; Bahar (Demet Evgar), başarılı cerrah Timur Yavuzoğlu (Mehmet Yılmaz Ak)’yla evlidir, hayatını eşine ve çocuklarına adamıştır. Dışarıdan çok mutlu gözüken Yavuzoğlu Ailesi, Bahar’ın hastalığıyla sarsılır. Bahar’ın doktoru Evren (Buğra Gülsoy), onu kurtarmaya kararlıdır.

Bahar, yirmi sene önce tıp fakültesinden mezun olmuş, doktorluk yerine ev hanımlığını seçmiştir. Bahar, başarılı cerrah Timur Yavuzoğlu’yla evlidir, hayatını eşine ve çocuklarına adamıştır. Dışarıdan çok mutlu gözüken Yavuzoğlu Ailesi, Bahar’ın hastalığıyla sarsılır.

Bahar’ın doktoru Evren, onu kurtarmaya kararlıdır ve tek kurtuluşunun karaciğer nakli olduğunu söyler. Ailede bir tek Timur’un karaciğeri uyumlu çıkar! Büyük bir eşikle sınanan Yavuzoğlu ailesi için bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır!

Salı Akşamı SHOW TV 20.00
Kız bende konu açılsa diyordum çok beğendim diziyi burada çok konuşulunca izledim bu kalitede devam eder umarım

Ben son iki günde izledim ilk günlerden değil dizi ile aram yok buradan görünce başladığım bir kaç dizi oldu ama devamı gelmedi bunun gelir gibi Demet Evgar çok iyi bir oyuncu onun etkisi de var
Evettt oda ayrı bi oynuyor zaten onun etksii çok yüksek kuzum hani başkası olsa belki olmazdı nebileyim her oyuncunun oyunculuğu değişiyor

X