Bahardora'nın Diyet Günlüğü

BAHARDORA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2010
33
0
Evet arkadaşlar .dietime başlıyorumm.Biraz kilo durumumdan bahsedeyim.68 kilo hamile kaldım ve 85 kilo doguma girdim.Eve döndüğümde 73 kiloydum ama o kış tekrar 80 e çıktım.Sonra çok da sıkı olmayan bir diet ve tabiki sporla önce 72 ye sonra 68 e düştüm.Neden önce sonra diyosun derseniz arada baya ara verdim rejime ve spora .Şu an kızım 3 yaşında ve ağustos başında tekrar rejime ve spora başladım şu an 65.6 yım ve çok mutluyum.aklımda tek şey var motive için ; neden yapamiyim ki:))diyorum hep.beğenipte üstümde denediğim kıyafetlerin bende berbat durmasından öyle sıkıldım ki.Burdan yediklerimi,zayıflama kürlerimi ve yaptığım egzersizleri paylaşıcam .hedef kilom 53 ..yılmak yok .herkesi beklerim.:KK3:

ahanda ben geldimm
ben de bahsedeyim kendimden
ama once sunu sorayım aktif olarak girio musunuz kk ya? yoksa baslık actım hooppp 1 hafta sonra 1 cvp falan mı?:kk77:

evett bugun sabah kahvaltısı ,
kahvaltıdan once bır bardak ballı lımonlu sıcak su
1,5 dilim ekmek (beyaz çunku tahıl ekmegım kalmadı)
bır haslanmıs yumurta
bır domates
bır buyuk bardak cay
benım dıet lıstem falan yok sadece kalorılı yıyeceklerden uzak duruyorum,cok cok canım cekerse ucundan azıcık modelı uyguluyorum.Tamamen yasakladığım hıc bı sey yok yanı,boylece dıetıme uzun sure devam edebılıyorum,yavas yavas kılo verıyorum ama saglıklı seklın bu olduğunu dusunuyorum.en azından kalıcı oldugu kesın ,80 kılodan bugune kadar artı kılo almadım hıc .arada uzun aralar vermeseydım bu kadar uzatmazdım bu ısı ama sıkıntılarım oldu .
bugun ıcın ayrıca 2 bardak yesıl cay var bırını bıraz sonra ıcerım :KK54:

hergun burdayım :)

ehehe o zaman ben de anlatayım...
hamilelikten once en fazla gordugum kilo 56 idi. 56 kiloylada hamile kaldım. tam 24 kilo alarak 80 le doguma girdim. kızım 2 yasına girecek neredeyse ve ben 67.7 falanım. gorenler inanamıyorlar bana :KK30:
bayrama kadar 3-5 kg.vermem gerek ilk etapta. ama benim en buyuk zaafım tatlılar:KK50:

calıstıgım icin adam gibi kahvaltı yapamıorum. bugunku kahvaltım 1-2 lokma ekmek 3-4 zeytin. bi kac lokma kasar.azıcıkta salatalık. beni mahfeden aksam yemekleri

calıstıgım icin adam gibi kahvaltı yapamıorum. bugunku kahvaltım 1-2 lokma ekmek 3-4 zeytin. bi kac lokma kasar.azıcıkta salatalık. beni mahfeden aksam yemekleri

peki spora vaktınız var mı?ben bu sefer kesın kurallar koydum spor ıcın ,mesela dogumdan sonra sarkan gobegım ıcın hergun 50 mekık sabah 50 mekık aksam,gunde bı kere 2 mıle leslıe .sız de boyle belırlı seyler yapmaya vakıt ayırssanız aksam yemeklerını de yavas yavas azaltırsınız ,ben normalde cok ıstahlı bı ınsanım ama alısıyor ınsan.

ucretsiz iznim bitmeye yakın leslie ben de yaptım 1 hafta. kızımın uyku saatleri belirsiz :44: bi bakmıssın 21.90 bi bakmıssın 23.00 da uyumus. ee isten gel yemekti evi toplamaydı kızdı.spora gucum kalmıo :KK75: bende de en fazla gobek var. bıngıl bıngıl bide :KK59: aslında ben de en azından 50 mekik ceksem aksamları ii olacak

ucretsiz iznim bitmeye yakın leslie ben de yaptım 1 hafta. kızımın uyku saatleri belirsiz :44: bi bakmıssın 21.90 bi bakmıssın 23.00 da uyumus. ee isten gel yemekti evi toplamaydı kızdı.spora gucum kalmıo :KK75: bende de en fazla gobek var. bıngıl bıngıl bide :KK59: aslında ben de en azından 50 mekik ceksem aksamları ii olacak

tabı super olur hemde .ınanın mekık bır haftada etkısını gosterıyor ve kesınlıkle vakıt almıyor .gunde 10 dk ıcın cok buyuk bır deişim,hem oyle belınızı falan zorlamayın ben hep yarım mekık cekıyorum hem kolay hem de gercekten etkisini görüyorum.:KK3:

evettt gelelım oglke yemgıne ,bı kucucuk bıber dolması bır buyuk kupa sut :)
ama bu arada 50 sabah mekıgımı cektım kızımı uyutunca kosu bandında 35 dk var sırada ..

oglen 1 pogaca, koca bi bardak ayran, light keskul
arada 1 muz yicem saat 4-4.30 gibi
10 dk sonra 1 bardak form cayı iceyim. yanımda yesil cay da var :p

Son düzenleme:
oglen 1 pogaca, koca bi bardak ayran, light keskul
arada 1 muz yicem saat 4-4.30 gibi
10 dk sonra 1 bardak form cayı iceyim. yanımda yesil cay da var :p

form cayları bana hıc ıyı gelmıyo :KK70:tuvaletten cıkamıyorum sonra . bu arada kosu bandı olmadı bugun cok sıcak bı turlu cıkamadım :KK50:neyse aksam esım geldıkten sonra kızıma bakarsa ben de kosarım.bu arada ben cok su sever bırı deılımdır ama tecrubeyle sabıt 2-3 lt ıcmek hızlandırıyo kılo vermeyı.sız de durum ne ?ben zorla su ıcen bı ınsanım .bu arada bayram sonrası tatıle ggıdıyoruz acelem var yanı kılo konusunda,sız de sanırım bayram ıcın aynı durumdasınız?:80:

X