Bahçeci Tüp Bebek Merkezi SGK anlaşmasının sona ermesi

Yagmurdamlasi3434

Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2019
65
12
35
Haziran ayında ön görüşme için Bahçeci tüp Bebek merkezine gitmiştik, doktor Cem Bey ile görüşmemiz oldu, bize yazdığı takviye ilaçları aldık ve kullanımına başladık, ilk adet gününde muayeneye gidecektik ancak 10 gün sonra aradılar ve SGK anlaşmalarının sona erdiğini bu sebeple indirimli ilaç alamayacağımızı söylediler. mecbur olarak tedavimiz yarıda kalmış oldu, bizim gibi bu durumdan etkilenen çiftler var mı acaba nasıl bir yol izlediniz ? Bahçecide tedaviye başlamayı çok isterdik ancak tedavi ücretlerinin altından kalkamıyoruz, biz mecbur olarak tedaviye Şişli kolon hastanesi Bulat Aytek Şık' ta başlama kararı aldık. Bahçeci' nin SGK anlaşmasının sona ermesinden dolayı bizim gibi mağdur olan başka çift var mı aramızda ?

Benimde başıma geldi ama ben ilaçları başka hastanede yazdırdım ve anlaşma yaptığımız için 6300 ödedik bunu Mayıs sonu haziran başı yapmışlar kaldırmışlar yani eğer raporunuz varsa başka hastanede yaptırın boşuna hakkınızı öldürmeyin

Raporum var evet, bahçecide yaptırmak istiyroum ama raporu aldığım yerin sekrereteri devlet hastanesinin ilaçları yazamayacağını iletti, siz bu ilaçları hangi hastanede yazdırdınız acaba ?

Ben özelde yazdırdım bursada doktoruma rica ettim yazarmisiniz diye oda yazdı ama özelin sgk anlaşması olması lazim

Ben özelde yazdırdım bursada doktoruma rica ettim yazarmisiniz diye oda yazdı ama özelin sgk anlaşması olması lazim
merhaba bende bursada yaşıyorum gecen ay cem hocaya gıttık ama sgk ıle anlaşması bıtmıs tedavıye bu yuzden başlayamadım bursada ilaçlarınızı kıme yazdırdınız acaba bende bahçecide devam etmek ıstıyorum ama

İlaçlarımı özelde yazdırdım sgksi olan özel bi hastanede sisteme girdirdim ve aldım kendi doktoruma bursadaki eski doktoruma yani

BAhçecide raporun varsa 9 bin tl yerine 7200 yapıyorlar ama ilaçlar ücretli zaten SGK yazmıyor çoğunu devlet karşılamıyor yeni yaptırdım bende özelde gidip yazdırayım dedim tabi raporuna göre de değişiyor Benim rapor gonalf ödüyordu sadece ama bazı raporlar diğer ilaçları da ödeyebiliyormuş özel bi hastanenin kadın doğumcusuna rica edip yazdırırsın raporun varsa bahçeciye git derim çok memnun kaldım ben

Inşaallah mesajımı görürsünüz size ihtiyacım var

Merhaba diş heyet raporu ne kadar sürede çıkıyor bide nerden çıkardınız

Şuan galiba her bahçeci de geçiyormuş sgk indirimi bende sayfasında gördüm

Üniversite hastanelerinde eğitim araştırma has. Çıkıyor benim çabuk çıktı 2 aşılamam vardı öncesinde uğraşmadım pek yani
Bende rapor çıkarmıştım yumurtaliklarim büyümedi ikinci hakkına geçelim dediler ama artik devlete guvenim kalmadi orda devam etmek istemiyorum o rapordan mi söz ediyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…