Bahçeci tüp Bebek merkezi

Merhaba kızlar 7 ay uğraşın sonunda Zeynep Kamil de tüp bebek yaptiracaktim ama neyazikki oluşan 1 adet yumurtanın içi boş çıktı soluğu bahçeci tüp Bebek merkezi nde aldım doktor MRA Mehmet Raşit aşoglu ignelrime başladık merak ediyorum Mehmet beyde tedavi görüp olumlu sonuç alan var mıdır ?
Merhaba canım bende mra ya gidiyorum. İkinci trasferimi oldum bekliyorum yarın kan testi vericem. Bende instagramda görüp gitmiştim. Bizim sebebi bilinmeyen infertilite. İnşallah gönlümüzce olsun sen hangi aşamadasın

Merhaba kızlar 7 ay uğraşın sonunda Zeynep Kamil de tüp bebek yaptiracaktim ama neyazikki oluşan 1 adet yumurtanın içi boş çıktı soluğu bahçeci tüp Bebek merkezi nde aldım doktor MRA Mehmet Raşit aşoglu ignelrime başladık merak ediyorum Mehmet beyde tedavi görüp olumlu sonuç alan var mıdır ?
Tedavinizden memnun musunuz ben cem fıçıcıoğluyla bahçeci arasında kaldım. Bahçecinin ücreti toplamda ne kadar tuttu Acaba?

Hayır tabiki kizlar taze transfer olmadı hatta 3600 TL karşılığında rahim dinlenme verecekti ki orda da yumurtam boş cikti

X