Tüp Bebek Merkezleri Bahçeci zeki akkum hoca

Evet bende o yüzden belirti diyp hayal kirikligina uğramiycam 😅sen nasl oldun canm

Çok ağrım var ya

Çok ağrım var ya sağdan sola dönemedim gece karnım çok şiş ve otobüsle o kadar saat yol gitmem lazım ben oturtamıyorum bile ne yapıcam hiç bilmiyorum
Kızlar yumurta toplamadan kaç gün sonra adet oldunuz ? 16 gün oldu bi kaç gün önce kahverengi akıntım oldu devamı gelmedi.Ne zaman sökülecek ilaç mı kullanmam lazım ?

Hayır oraya gitmeyi hiç düşünmedim canım . Siz kaç senedir evlisiniz ilk tedavi mi ?
Biz 5 yıllık evliyiz ilk denemeye eylül ayında başladk ve bir hafta önce negatifle bitirdik malesef,geçen hafta bugün kan vermştim.Umarım o yaşadığım durumu kimse yaşamadan anne olur tez zamanda.2.deneme için kendimi toparlıyorm sizlerde dualarınızı eksik etmeyin 😇

Biz 5 yıllık evliyiz ilk denemeye eylül ayında başladk ve bir hafta önce negatifle bitirdik malesef,geçen hafta bugün kan vermştim.Umarım o yaşadığım durumu kimse yaşamadan anne olur tez zamanda.2.deneme için kendimi toparlıyorm sizlerde dualarınızı eksik etmeyin 😇
Amin canım bizimde dört senemiz doldu geçiyor.. evet erzurumluyuz siz ? ☺️

X