Bahçecide tedavi gören yada görmüş olanlar bakabilir mi

ben İstanbul'da Acıbadem Fulya Ercan Baştu da tedavi olmuştum oğlum oldu. Tayinimiz çıktı doğuya şimdi Diyarbakır bahçeci de tedavi görüyorum bakalım transfere gün sayıyorum. İki merkezde gerçekten çok ilgiliydi ama Ercan hocanın yeri başka bende hayatımda tanıdığım en sıcak kanlı ve işini en iyi yapan doktor olarak kalacak benim için
Merhaba bende Diyarbakır bahçeci düşünüyorum Yaklaşımları nasıl

Merhaba bende Diyarbakır bahçeci düşünüyorum Yaklaşımları nasıl
Yaklaşımları çok güzel her soruya cevap veriyolar çok ilgililer doktor da çalışanlar da gerçekten çok güzel ilgilendiler ben her anlamda memnun kaldım. Özellikle doktor gerçekten yaklaşımı çok iyi

Yaklaşımları çok güzel her soruya cevap veriyolar çok ilgililer doktor da çalışanlar da gerçekten çok güzel ilgilendiler ben her anlamda memnun kaldım. Özellikle doktor gerçekten yaklaşımı çok iyi
Zeki akkum mu doktorunuz? Fiyat olarak ne ödediniz

Kızlar merhaba 2. Tüp bebek için bahçeciye gitmek istiyorum. Fakat doktora karar vermedim. Amh değerim düşük benim hiç gebelik olmadı. Mehmet ile Ebru hoca arasında kaldım. İlk tedavimde doktorum çok ilgisiz çıktı çok üzüldüm transfer bile olamamıştım. Bilgi verebilirseniz çok sevinirim
Selam ben ilk denemede mehmet hocada idim negatif aldım aralıkda , çok ilgisiz 3 dakıka zaman ayırmıyor hastaya transferde sora göremıyorsun yok , sadece hemşireler muhatap ola bılıyırsub , hastanede para odaklı her şet , her şey için ilave para yok rahım dınlendırme yok o yok bu , şu an 2 cı deneme için bulent tıraş acı badem başladım ve memnunum

Selam ben ilk denemede mehmet hocada idim negatif aldım aralıkda , çok ilgisiz 3 dakıka zaman ayırmıyor hastaya transferde sora göremıyorsun yok , sadece hemşireler muhatap ola bılıyırsub , hastanede para odaklı her şet , her şey için ilave para yok rahım dınlendırme yok o yok bu , şu an 2 cı deneme için bulent tıraş acı badem başladım ve memnunum
Sizde sorun neydi canım bülent hocayıda duydum inşallah bu sefer güzel gider tedavin ve yavruna kavusursun canım

Daha önce bursa aci badem Hastanesi'nde tedavi gördüm olumsuz oldu. Şimdi tekrar düşünüyorum tedavi Bursa bahceci tüp bebek merkezinde tedavi gören doktor önerisi olan var mı ? Birde 2024 yilinda tüp bebek yaptiran dondurma tüp bebek ücreti ne kadar ödediniz bilgi verirseniz sevinirim.

Ben bahçeci bursa Sabri beye gidiyorum çok memnunum. İlk denememde oldu ama kalp atışımiz olmadı yarın ikinci transferim olacak
Bursa bahcecide doktor öneriniz Sabri bey mi ? Nasıl iyi mi ve dondurma tüp bebek ne kadar ödeme yaptınız ?

Benim ilk denenen umut bahçecı altunzadr oldu , nrgatıf mehmet hocada , şimdi 2 cıye başlıyvam ama ayrıldım orda , ılgısızlık ve para odaklılar , sadece hemşireler çok iyi

X