Bakara suresi ve Atatürk

pxixnarçelik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2007
1
0
44
Bende Merak Ettim Nerden Alinti Olduğunu..bizleri Bu Konuda Aydinlatirsaniz Sevinirim...ilginç Geldi Bana Da..daha önce Duymamiştim..sevgilerimle

GeceDeniz

muallaktayım
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2007
133
0
44
a.s.çok teşekkürler sana Atatürk her yerde olduğu gb burada da göstermiş zekasını bilgilerin için tekrar tşkkkk:nazar:

nila16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2007
233
0
lerencim harika bir paylaşım.işte malasef bizim ülkemizde daha kuranı bilmeden din hakkında ahkam kesen okadar çok ki.atatürkte bunu çok iyi biliyormuş..canım atam mekanın cennet olsun.a.s.

baxgxcan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2007
247
13
Atamın adını her gördüğümde duyduğumda gururlanırım,sevgili lereenim çok teşekkürler.. güzel ülkemde en güzel ilkelerden biride laiklik değilmi?

NEFERTARi

Ne mutlu TÜRKÜM diyene!!!
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2007
702
161
adszvm2mx5.png

Ne kadar güzel ve mükemmel zamanlaması olan bir paylaşımdı canım sağola.s. İşte bu yüzden ATAMIZ devletin dini esaslara bağlı olarak kurulmaması için çalıştı ama ne yazık ki şu anda o devletin temelleri içten içten kazılıp çökertiliyor...Dikkat ettiniz mi hiç ATAMIZIN Gençliğe Hitabe'de öngördüğü ne varsa şu anda tamamen gerçekleşmekte...Yazık...Bu kadar emek verilerek elde edilenler bu kadar kısa ömürlü olmamalıydı...:çok üzgünüm:

X