Bakarmisiniz lutfen

Remziy_ee

Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2020
7
2
31
Ya hamilesiniz nasıl var diyemem demiş🤦🏼‍♀️ Daha cok yeni hamilesiniz korkmayın testinizi 2 günde bir tekrarlayın 2 katı yükselmesi lazım
Merhaba Bu soruma hiçbiryerde cevap bulamadım. 7 gün önce transferim yapıldı cuma günü (GONAPEPTYL) diye iğne yaptırdım, dün 2 tane rest aldım ikisini'de denedim 10 dakikada ikiside silik çıktı, acaba kullandığım iğnede HCG var mı yoksa yeni gebelik olduğu için mi silik çıktı lütfen Bi cevap...

Yasnaz

Guru
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
12 Mart 2019
8.178
21.773
Merhaba Bu soruma hiçbiryerde cevap bulamadım. 7 gün önce transferim yapıldı cuma günü (GONAPEPTYL) diye iğne yaptırdım, dün 2 tane rest aldım ikisini'de denedim 10 dakikada ikiside silik çıktı, acaba kullandığım iğnede HCG var mı yoksa yeni gebelik olduğu için mi silik çıktı lütfen Bi cevap...
Kullandığınız iğne catlatma iğnesimi?

Yasnaz

Guru
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
12 Mart 2019
8.178
21.773
Sanırım Çatlatma iğnesi ama bir yerde duymuştum bu iğne HCG içermiyor diye ama net degil.. Umarım bilen biri cevap verir..
İğne konusunda bilgim yok. Ama iğne hcg içermiyorsa testler silikte olsa pozitifse gebelik var demektir

nar7

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2016
69
62
merhaba sonucnuz ne oldu acaba