Doğal Saç Bakım Kürleri Bakım Yagı Sürüp Uyusam Birşey Olur mu?

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

cakra4

Guru
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2007
143
0
arkadaşlar merak ettigim bişey var şaç bakım yaglarını gece sürüp uyusam sabah yıkasam acaba bir yan etkisi olurmu bitlenirmiyim yoksaCADIARZU.bu şekilde kullanan arkadaşlar varmı:sm_confused:

arkadaşım ben sürekli kullanıyorum ama hiç öyle yatmadım yanii belli bi saati var ben ce aşma o saati süre dolunca yıkaman doğru olan... hadii iyi bakımmlarrrr :)))

sanırım kimse sürüp uyumuyor hani cilt kendini gece yeniliyorya belki daha faydalı olur diye düşünmüştüm

aşkım biricik arkadaşım yağı sürmen çok iyide o yağlı saçlarla yatılırmı bütün yatağı vıcık vıcık yağ yaparsın bide o çarşafları temiliyiciye götürmeklemi uğraşacaksın yazık valla ama yağ sürmen çok iyi yalnız o yağı saçtan arındırmak baya zor iş kocamannnnnnnnnnnn öpüyorum...... canım arkadalımŞeniz

aşkım biricik arkadaşım yağı sürmen çok iyide o yağlı saçlarla yatılırmı bütün yatağı vıcık vıcık yağ yaparsın bide o çarşafları temiliyiciye götürmeklemi uğraşacaksın yazık valla ama yağ sürmen çok iyi yalnız o yağı saçtan arındırmak baya zor iş kocamannnnnnnnnnnn öpüyorum...... canım arkadalımŞeniz

canım yaaaa koptum valla . ben sitreç flimle sarıp uyumayı düşünmüştüm sarıp sarmalayıp yaniii ama vaz geçtim ne olur ne olmaz bitlenirim bide falan allah korusun canım şaçlarım bakım ugruna gitmesin dimi canımmmm öpüldün kocamannn:1hug::1hug:

tatlicadiarzu haklısın valla bide işin yok bitle uğraş sonra al başına bi dert daha ama bu senin derdin olmaz ailecek uğraşırsınız sen sen ol bitle uğraşma yerimseniben

ben hint yağı sürüp uyumuştum ehehhe tabi sora yastık çarşafını deiştirmeyi unutmamak lazım :p herhangi bi zararı olmadı saçıma valla sabaha bütün yağı emmişti saçlarım :KK70:

işte bende öyle düşünmüştüm saç yagı emer daha saglıklı olur diye tabi yastık çarşaf bilemiyorum yaniiii iyicene sarmak lazım yapılıcaksa tabiiii ama ben çekiniyorum

Bende geceden sürüyorum saçlarıma hiç yıkayasım olmuyor ama bekletilmemeli yağın arkasında da yazıyor zaten 45 dakika sonra yıkayın diye.

ewt bende sürüp yattım bi kez.sac bütün yagı emiyo.cilt kendini gece yeniliyo nasılsa.bence daha iyidir..

gömdün sandın gittiginde bir demet çiçegim bile yok...
toprak kaldım gittiginde filiz verdimde suyu yok yok...
yanlız kalsın dedigim diline
bedduadır sesinin teline....hayko cepkin

bakım yağını saçına sürüp yatmanda hiç bi sakınca yok canım..akşam sürüm saçına bi bone geçirip,bi tülbentle sıkıca sarıp yatabilirisnn daha iyi sonuç alacağınıda söyleyebilirm..

olurmu yaa bitlenirse nihayetinde yağ buu bence 1 yada 2 saat sonra yıka rahat rahat yat

Bencede sürüp yatmak..Daha doğrusu sarıp yatmak iyi değil..yarım saat 1 saat bekletip yıkarsan hücreler daha az havasız kalır..Bütün ghece sarıp yağlı yatarsan en az 7 saat demek saç hücreleri oxygen diye bağırır..

Gece sürüp yatınca dahamı çok fayda edecek sence..

walla ben senelerdir yaptığım bakımı bu şekilde yapıyorum..daha bitlenmedim..bitlenirsem haber weririm:)))

X